szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kenzo Vintage

Kenzo Vintage
2014. november 20.

Kis fújósom van belőle. Első fújásra masszív 80-as évekbeli fodrász szalon illat, szúrósan, erősen. Egyből képek villantak be, amint gyerekkoromban a mamám a tükör előtt csinálta a dauerolt- tupírozott frizuráját, majd befújta hajlakkal, majd végső simításként piros rúzst kent az ajkára. Akkoriban kb két fajta rúzs volt mindenkin, piros vagy rózsaszín :D
Nade vissza az illatra - a lecsendesedés után édes, vaníliás, poroskássá vált, ami nem volt rossz, de a hajlakktól nem tudtam sajnos elvonatkoztatni. Az pedig, hogy uniszex illat, nagyon meglep, úgy érzem lesz még egy köröm vele. Addig is ketteske. Eddig a Kenzokkal nincs szerencsém.

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT
2014. november 20.

Ez még jobban tetszik, mint az anyaillat. Szülinapomra kaptam egy 4x4ml-es Miss Dior kollekciót, mind nagyon tetszik, de szerintem ez a legszebb. A rózsa nagyon szépen kiemeli az eredeti koncepciót és a fejillat lecsengése után is üde, friss virágos marad rajtam (a sima Miss Diorral ellentétben, ami púderes komfortillattá szelídül). A tartóssága 3-4 óra.

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2014. november 19.

A mostani mintarendelésemet úgy látszik szerencsés kézzel válogattam össze, mert nagyon sok szuper illat került bele :) A Bvlgari házból eddig nem volt női kedvencem, mert minden illatukat túl hidegnek, távolságtartónak találtam, de ez most belopta magát a szívembe.
Az első pár perc döbbenetesen jó - olyan, mintha egy csokor valódi rózsát szagolgatnék. Minden szintetikusság nélküli hibátlan, természetes, édes és üde rózsaszín rózsaillat. Bárcsak végig ilyen maradna!! Na azért nem keseredek el, mert a leszáradás után is nagyon finom marad - édes, szappanos rózsa. Egy finom, elegáns és nőies tisztaságillat. Egyáltalán nem nyanyás!!

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice
2014. november 18.

Wáááá!!! Zseniális! :D Összefut a nyál a számban tőle, valódi görögdinnye és gyerekkorom buborék rágógumijának illata. Nagyon egyedi, ilyet még parfümben nem éreztem. Ezt az illatot nyári limitált kiadású tusfürdőben tudtam volna eddig csak elképzelni, erre itt van parfümben. A fenti leírással nekem nem harmonikus - nem sztárillat meg rivaldafény ez. Á, dehogy is! Hanem egy nagyon nyári, nagyon vidám, nagyon fincsi bohémság, ha valami másra vágyik az ember.

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2014. november 16.

Rajtam fanyarkas-viragos jellege van, kezdetben roppant maro citrusossaggal, kesobb tisztasagillatu, friss, tusfurdos illatta szelidul. Komfortillatnak kellemes, irodabarat.

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2014. november 15.

Egy ora utan semmi mast nem erzek magamon, csak intenziv puderes, kremes vaniliat. A gyumolcsok egyaltalan nem erzodnek, nem az en illatom. Nem taszit annyira, mint a Dior Hypnotic Poison, de nem lett a kedvencem.

Yves Rocher Rose Ispahan

Yves Rocher Rose Ispahan
2014. november 12.

Szep, klasszikus vanilias rozsa illat, bujos, meleg. Hidegebb, puloveres idoben nagyon jol esik viselni. Nekem igazi kilencvenes evek feelingje van, akkor ereztem ezt az illatot. Talan az Amwaynek is van vagy volt egy hasonlo illata, nagyon emlekeztet valalamire.
Nem vagyok nagy rajongoja a fuszeres illatoknak, de ebben tetszik a fuszerek, fokepp a szegfuszeg es a vanilia edes, melengeto osszhangja.

Balea Med Ultra Sensitive Éjszakai Krém

Balea Med Ultra Sensitive Éjszakai Krém
2014. november 12.

Ha valaki el tud vonatkoztatni attol, hogy este macskahugy-szagu arccal bujik be a parja melle az agyba, akkor nagyon fogja szeretni. Szepen beszivodik, nem hagy zsiros erzetet vagy filmreteget az arcon. Nem fenylik ki es nem is huzodik a borom, ha ezt hasznalom. Szepen lehet ra sminkelni. De az a szag....jezusom, valami iszonyatosan budos. Csak engem zavar ennyire?
Szoval...nappalra hasznalom, alapozo ala.

Jennifer Lopez Glow by J.Lo

Jennifer Lopez Glow by J.Lo
2014. november 11.

En is gyongyviragot erzek benne, roppant irrital es megfajdul tole a fejem. A vaniliat, rozsat, jazmint, pezsmat is szeretem pedig, de valahogy az osszhatas nagyon tavol all tolem. Nem tetszik, nem tudom elviselni.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2014. november 11.

Nem mindenkinek valo ez a parfum, ezt azert ertekelesekbol is egybol latni. Van akinek a boren undokoskodik, buzos lesz es elviselhetetlen. Masokon meg szinte odabujik es hizeleg.
Semmilyen osszetevot nem tudok kivenni belole, de valahogy eggye valik velem es osszeall az illat. Korbeolel es a fulembe suttogja, hogy ellenallhatatlan dog vagyok. Es en elhiszem neki.