szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Precious Moments EDP

Oriflame Precious Moments EDP
2014. augusztus 15.

Eloszor en is azt hittem, hogy megromlott, mert a tesztelt uveg aljan csak 5 ml tejszeru folyadek volt, de kozelrol nezve mar latszanak a csillamok. Tetszik a koncepcio, engem nem zavar, hogy csillog, en ugyis borre szoktam fujni a parumoket.
Az illat is kellemes, teljesen iroda es "kornyezet"-barat. Visszafogottan gyumolcsos, az elejen friss es konnyu, kesobb edesebb es melegebb illatta szelidul. Hasonlo hangulatu, mint a Sun-Sea-Moon-Star negyes szinten Oriflame-es kolniknek. Nem rossz, szeretheto, hordhato illat.

Christina Aguilera Inspire EDP

Christina Aguilera Inspire EDP
2014. augusztus 15.

Nyalcsorgatoan fincsi edes gyumolcsok egy rozsalugasban, egyszeruen, mindenfele zavaro fuszeres es puderes mellekzonge nelkul :) Ennyivel mindent elmondtam rola. Nekem bejott, 6990 volt a Best Byte-ban. (A DM-ben akartam megvenni 25%-os kuponnal, de ott pont ez a fajta nem volt.) Nem ez a kedvenc illatom, de imadom, ahogy beinditja a nyalelvalasztasomat :D

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. augusztus 15.

Minden jo igaz, amit irtak rola. 500 ft volt a Rossmannban learazason, gyorsan kettot is vettem belole. Egy pici hibaja van, kicsit szuros a kefeje, ha nagyon szempillatotol festek vele, de nem veszes.

Oriflame Giordani Gold EDP

Oriflame Giordani Gold EDP
2014. augusztus 8.

Szerintem ez nagyon budos. Puderes, eros, eroszakos illat, kisse nyanyas. Nem tetszik.

Sleek Arabian Nights I-Divine Palette

Sleek Arabian Nights I-Divine Palette
2014. augusztus 8.

Amint megjelent, egybol megrendeltem! Nagyon szep szinei vannak, matt es csillamos egyarant van benne, ami kulon pirospont. Jol pigmentalt, epitheto, satirozhato es tartos. Ennyi penzert, ilyen minosegu paletta szerintem kotelezo darab (barmelyik az i-Divine sorozatbol). Az also sorban a harmadik a kedvencem - mely szilvalila szin, ami a barna szemeket nagyon szepen kiemeli. Mar nem bankodom a ripityara tort Estee Lauder palettam utan, mert ez 100x jobb!

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2014. augusztus 7.

Nagyon orulok ennek a ruzsnak, mert ilyen arnyalatot vadasztam regota, mint a kepen a kozepso. Malyvas rozsaszin es MATT. Az csak bonusz, hogy tartos es olcso. Imadom a szinet, nem szarit, tenyleg egesz jol birja - ar-ertek aranyban verhetetlen.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2014. augusztus 7.

Jo lenne bele egy kis tukor, mert tukor nelkul felvive erdekesen tud kinezni - ugyanis ha tulszalad a kezunk, akkor szep feher lesz az arcunk itt-ott :D Ezt leszamitva teljesen jo. Orakig szepen mattit, olcso es nem okoz csunyasagokat a boromon.

Rival de Loop Hydro Hidratáló Nappali Arckrém (régi)

Rival de Loop Hydro Hidratáló Nappali Arckrém (régi)
2014. augusztus 7.

Kisse zsiros allagu nappali kremhez kepest, de gyorsan beszivodik es valoban lehet ra sminkelni. Kicsit valoban fenyes a finishe, de ez betudhato a fenyvedonek. Szerintem nagyon eros szappanszaga van, engem zavar. Minek egy arckrembe egyaltalan parfum?

Antonio Banderas Seduction in Black EDT

Antonio Banderas Seduction in Black EDT
2014. augusztus 3.

Az elokelo 5 csillagos pontszama miatt regota meg akartam szaglaszni, ugyhogy egybol raugrottam a DM-ben, amikor meglattam :D Egy kicsit akartam fujni a csuklomra, hogy boron szagolgassam es "hazavihessem" a ferjemnek megmutatni. Na, sikerult vegigfujni magam ugy emberesen, az egesz alsokarom es a fel felsotestem Banderasban illatozott, lesutott szemmel lopakodtam haza a kertek alatt :P :D
Node viccen kivul - jo ez! Tenyleg jo. Fuszeres, igazi machos, edeskes latin bujasag. Otthon eletem masik fele is nyugtazta, hogy szeretheto a dolog, ugyhogy hamarosan visszamegyek erte, most ugy is le van arazva, negyezer kevesszaz forintba kerul, ha jol emlekszem.

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál
2014. augusztus 3.

Nem igazan vizallo, nem dusit, nem hosszabbit, viszont csip. Nagynenemnel allergias reakciot valtott ki, le kellett egybol mosnia, ugyhogy erzekeny szemuek ovatosan. Pozitivum, hogy szep fekete szinu es olcso (600 ft korul volt teljes aron), de azert nagy elvarasokat ne tamasszunk fele. Egynek elmegy.