szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2014. augusztus 3.

Ugy latom vankulonbseg minosegben a kolonbozo szinek kozott. En egy opalos feher, francia manikur szinu lakkra nyultam ra akciosan 699-ert es nagyon meglepett. 5-ik napja van a kormomon es most kezd csak megkopni, kibirt ket strandolast, napi mosogatast, hajmosast stb. Jobban birja, mint az eddigi kedvenc Astor, ami 2x ennyibe kerul. Azt hiszem veszek meg mas szinben is, amig tart az akcio.

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2014. augusztus 2.

Jottem elrontani a bulit :) Nekem ez az illat inkabb a mereg kategoriaba esik. Az uveget szagolgatva is es borre fujva is egyszeru, puderes, fojtogato vanilia illat, amit nem tudok (el)viselni. Valami regi kozmetikumra nagyon emlekeztet, de nem tudok rajonni mire.
Van viszont ismerosom, akinek evtizedek ota ez a signature illata es hiaba probalkozik mas illatokkal, csak ez az egy, amit neki teremtettek. Rajta jol all - mely, puha es noies. Mindig o jut errol az illatrol eszembe.

St. Ives Apricot Scrub Sensitive Skin

St. Ives Apricot Scrub Sensitive Skin
2014. július 14.

Elég nagy kiszerelés, 170g. Előtte a régi csomagolású sárgabarackos arcradírt használtam, amit imádtam. Ebből az érzékeny bőrre valót vettem meg és wááááá - gyűlöltem! Ha egy használatkor 5-10 szemcse van benne, akkor sokat mondok. Nem a szemcsenagyságot vették kisebbre, hanem kevesebb szemcsét tettek bele. Kb olyan, mintha arckrémmel kenegetném magam vastagon. Radírozó hatás 0 azaz nulla. Naná, hogy nem irritálja az érzékeny bőrt, elég viccesek, akik ezt kitalálták :D
Viszont nemrégiben előszedtem és elkezdtem hirtelen ötlettől vezérelve arra használni, hogy este ezzel mossam le az alapozót, arcsminket. Belemasszírozom az arcomba enyhén vizes kézzel és langyos vízzel leöblítem. Tökéletesen levisz mindent! A Bioderma sensibioval először még átmentem rajta tesztként - tényleg tiszta volt a bőröm. Két hete ezzel mosom le az arcom és látványosan javult az arcbőröm. Eddig nagyon tetszik, kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására is.

Mikrodermabrázió

Mikrodermabrázió
2014. július 8.

Ahova én jártam kozmetikushoz (Buda), ott is 12ezer körül volt csomagban - tisztítással, VIO-val, ultrahangos entyem-pentyemmel, masszírozással, pakolással. Nekem 3-4 hónap alatt rendbe hozta az arcomat, mert a problémás bőrömet nagyrészt az okozta, hogy az elvastagodott bőrön át nem tudott ürülni a faggyú és ezért mindig kisebb-nagyobb pattanások keletkeztek. A csiszolás a régi hegeket is úgy elhalványította, hogy három hónap után alapozó nélkül rohangáltam, nagyon babapopi arcom lett.

Gucci Guilty Black

Gucci Guilty Black
2014. július 2.

update:
Pár nap használat után egyértelművé vált, hogy van valami a leszáradásában, amit rosszul viselek. Valami maszkulin fűszeresség jön elő a bőrömön, amitől azt kívánom, bár kevésbé lenne tartós. Mert a fejillat továbbra is tetszik. Jajj, te kis drága, most mit csináljak veled??

A férjemtől kaptam ajándékba, mert a Gucci - Gucci Edp a kedvenc parfümöm jelenleg (fürödni tudnék benne, annyira szeretem) és gondolta, ezzel nem lőhet mellé. Tetszik, kellemes, gyümölcsös, a pacsuli hangsúlyos benne, ami nálam piros pont, mert egyik kedvenc összetevőm. Nincs meg benne az az őrjítő mélység, dög, mint a Gucci - Gucciban, de nappalra szívesen fogom használni. Finom kis illat, közepes tartóssággal.

Pantene Pro-V Oil Replacement Anti Hair Fall

Pantene Pro-V Oil Replacement Anti Hair Fall
2014. június 12.

Promóciós darabot kaptam belőle, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg. Fenékig érő vékony szálú hajam van, erre hajmosás után kb kisebb szőlőszemnyi mennyiséget oszlatok el fülmagasságtól lefelé. Az illata mesés, már csak ezért is el fogom használni. Sajnos a kifésülhetőségen nem javít, de érezhetően lesimítja a töredezett végeket, kevesebb a kiálló antenna. A hajat nem nehezíti el, nem lesz zsíros tapintású. Az, hogy a hajveszteséget csökkenti, szerintem - bocsánat - de baromság. Ha elfogy, nem hiszem, hogy beszerzek belőle egy újat, bár még a tubus fele hátra van.

La Rive Amante Giotto EDP For Men

La Rive Amante Giotto EDP For Men
2014. június 12.

Itt EDP van feltüntetve, az üvegen, amit a férjemnek vettem EDT áll, tudtommal nincs belőle EDP, de javítsatok ki, ha tévedek.
Friss, nyers, fás, citrusos illat, nyárra ideális választás. Az árát bőven-bőven megéri, egyáltalán nem kelt olcsó hatást, sőt! Sportos, üde illat, fűszeres aláfestéssel, mindenképp ajánlom!

La Rive 315 Prestige

La Rive 315 Prestige
2014. június 12.

Nem ismerem az eredetit, bevallom Laci orra után mentem, mikor ezt és az Amante Giottot betettem a virtuális kosaramba :) A parfümök fogyása alapján 3 hónap után kijelenthetem, hogy ez az abszolút győztes a 3 új parfümből. Nem is csodálkozom - a kupakba beleszagolva egyből égett gumiszag csap meg, amolyan driftes, forma 1-es érzés, mikor a csikorgó abroncs füstöl az aszfalton. De cseppet sem karcosan vagy bántóan, hanem valami izgalmas, fűszeres, füstös dög formájában, ami garantáltan levesz a lábról - mit levesz - ledönt :D
A tartóssága és a minősége is rendben van, a La rive szerzett még egy rajongót.

La Rive Cash Men EDT

La Rive Cash Men EDT
2014. június 9.

update:
Hajajj, most jött el az a pont, hogy totálisan besokalltam tőle. Fujj, utálom! Ilyet is ritkán mondok úgy, hogy kezdetben nagy volt a szerelem. Minden milliont utáló véleményt most mélységesen megértek és megkövetem magam :D A zuram továbbra is fujkálja, de csak munkába.. Gyilkolja csak a munkatársakat vele, engem neeeee!!! :D

-----
Munkába fújkálósnak vettem a férjemnek látatlanban, nem ismertem sem ezt, sem az eredeti illatot, de kedveli az egzotikus édeskés-fűszeres illatokat, úgyhogy félretettem a 1 millionnal szembeni ellenérzésemet (macskajancsis hülyegyerek illat) és gondoltam 1500-at wc illatosítónak is megér :P
Pozitív csalódás, a tartósságával sincs gond és az illata is nagyon jó.
Illik a legkevésbé sem macskajancsis férjemhez :D Rajta meleg, komoly, elegáns, és sokszor súrolja a bugyiletolós küszöbszintemet :D

Rasasi Oud Al Mubakhar EDP

Rasasi Oud Al Mubakhar EDP
2014. június 9.

Tipikus arab parfümolaj illat olajos, ragacsos érzet nélkül - aki járt már a közel-keleti olajországokban, netán arab családoknál, az biztos, hogy találkozott vele. Nekem egyből a kinti hangulat jutott az eszembe. Van egy nagyon hasonló ománi parfümolajam, szinte azzal megegyező az illata.
Savanykás rózsa (nem tudom ennél szebben megfogalmazni, majd megteszi más helyettem, de a lényeg, hogy nem az a jellegzetes édes divatrózsa illat), nem orrbavágóan füstösen, de erősen, tartósan és határozottan illatozik.
Nem tudnám használni, de arab-mániásoknak illetve olyanoknak, akik az oudos Niche illatok roppant olcsó kistestvérét keresik, mindenképp ajánlom egy szippantásra.