szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

BrushArt Face Make Up Ecset

BrushArt Face Make Up Ecset
2014. április 29.

Kisse tomottebb, mint amit megszoktam, emiatt merevebb, de nem szuros. Puha sortei vannak, szepen lehet vele dolgozni. Ar-ertek aranyban egy eros negyes.

update: Kibontottam a második darabot, ez viszont szúrós :/ Leveszek egy csillagot. Tudtam én, hogy a duo fibre-ből kellett volna kettőt venni, mert azt viszont imádom. Mióta az megvan ezt a cicanyelv ecsetet csak szem alatti korrektorhoz használom.

Burberry Body EDP Intense

Burberry Body EDP Intense
2014. április 28.

Itt a krémmánián került hozzám a kicsike :) Akinek a Burberry Body bejön, annak ez is be fog. A csomagolás a megszokott igényes doboz, benne a kis szütyővel - nagyon tetszik ez is és az üvege is. Az illat erősebb, tartósabb, de nem orrba-vágóan vagy zavaróan.
Nekem kicsit kettős érzésem van vele kapcsolatban - néha nagyon utálom és hányingerem van tőle, máskor meg annyira kívánom, hogy megveszek érte. Valamit tud, az biztos! Semmi más parfümömhöz nem hasonlítható illat, ami akár Edt, Edp vagy Intense változatban rabul tud ejteni. Van benne valami kis plusz, amitől elegánsnak, magabiztosnak, nőiesnek és különlegesnek érzem magam.
_Nagyon_ tartós, egész nap kitart, ruhán másnap is érezni.

La Rive Cash EDP

La Rive Cash EDP
2014. április 27.

1500-ért vettem szaladgálósnak, az eredetit nem ismerem. Nekem sajnos egyáltalán nem tartós, viszont annyit elért nálam ez a kis illat, hogy elgondolkodjak az eredeti megvásárlásán, ami nagy szó. Merthogy nagyon előítéletes vagyok a férfi és női 1 millionnal szemben is. De most mit csináljak, ha egyszer ez tényleg jó? Nagyon jó! :D Evvan, az előítéletek meg szépen mehetnek a sunyiba!
ár-érték arány és a finom illat miatt 5 csillag, tartósság 3 csillag

Gucci by Gucci EDP

Gucci by Gucci EDP
2014. április 27.

Látatlanban vettem meg a leírások és összetevők alapján. Annyit olvastam róla és annyira vágytam rá, hogy már plátóin is imádtam :D A férfi párja (a szürke kockaüveges) szerintem zseniálisan finom, egyik kedvenc illatom, úgyhogy nagy reményeket fűztem a női Gucci by Guccihoz is.
Az üvegébe betegesen szerelmes vagyok, szerintem egyszerűen gyönyörű!
Az illatnak köze sincs ahhoz, mint amit elképzeltem - egy mézes brutál füstös nehéz illatot vártam. Féltem is, hogy émelyítő lesz. De nem! A bőrömön ez egy elképesztően dögös, fűszeres gyümölcsillat, néha kamillát érzek ki belőle, néha teljesen oudos lesz (igen, tudom, hogy nincs benne). Tartósan és édeskésen, rafináltan ölel körül. Jajj, ez bizony szerelem!!

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2014. április 27.

Mintát kaptam belőle ajándékba. A parfüm tervezői az extremitást teljes egészében leredukálták az üveg dizájnra és a fekete színű folyadékra. Maga az illat egy teljesen átlagos, simulékony, édeskés-virágos illat. Kellemes, jól hordható nappali parfüm. Ha nagyon akciós lesz és be akar ugrani a kosárba, vagy valahol utánam hajigálják, nem fogok tiltakozni, de teljes áron nem venném meg.

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)
2014. február 25.

1 honapig hasznaltam (a 2 tasak 4 alkalomra volt eleg, heti egyszeri alkalomra) - se nem javult, se nem romlott tole a borom, de legalabb benne volt a "tettem valamit a boromert" faktor :D Lemosaskor eloszor megnedvesitettem es arcradirkent hasznalva atdorzsoltem vele finoman a boromet leoblites elott. Alkalmazas utan puha lett a bor.

Givenchy Very Irresistible Givenchy L'Intense

Givenchy Very Irresistible Givenchy L'Intense
2014. február 12.

Van belole egy 2 ml-es mintam, aminek ugyanolyan az uvege, mint a nagy kiszerelese, nagyon cuki:)
Nehezen tudok elvonatkoztatni attol, hogy anyosom ezt a parfumot taskaba dobos kezre fujos illatnak hasznalja (mivel az arabok sokszor a kezukkel esznek es az etel illata kezmosas utan is megmarad, gyakran fujkalnak parfumot a tenyerukre etkezes utan), de megprobalok.
Szoval, nincs tulbonyolitva az illat, mindossze 4 illatjegy alkotja az illatpiramisat, hihetetlenul egyszeru. A rozsa, pacsuli, muskos fustosseg csodas lenne - es itt jon a de - jon a szilva, ami valahogy fuszeresen, szurosan, szintetikusan, furcsan jelenik meg a parfumben, nincs osszhang, idonkent megcsap a diszharmonia. Ha kozelrol szagolgatom a csuklomat, akkor viszont tetszik. Vigyazni kell a vasarlasnal, mindenkepp setalgatni kell az illattal egy par orat, hogy kideruljon, valoban tetszik-e (ez minden parfumre igaz, de nala kulonoskeppen).

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2014. február 10.

Tobb napja baratkozok ezzel a parfummel. Egyik csuklomon ez, masikon az Yves Rocher So elixir EDP van. Az utobbi nagy rajongojakent mindig is vagyakoztam a nagy testver, az eredeti utan. Hat most sikerult osszehasonlitanom a kettot.
Valoban hasonlo a ket illat - ha megnezzuk az osszetevoket, akkor is lathatjuk, hogy nagyreszt fedi egymast a ketto.
Csunya, gonosz leszek, de nekem a So elixir jobban tetszik. Sokkal edesebb, melyebb, fustosebb, dogosebb illat, amitol nekem annyira imadnivalo. A Chanel konnyebb, viragosabb, kevesbe edes, inkabb rozsas-puderes, elegans. Mindketto nagyon tetszik, de ha valasztanom kellene, akkor So elixir, meg akkor is, ha a tartossagaval nem vagyok megelegedve, de egye kutya, ezutan konnyebb szivvel fujkalok napi tobbszor egy akciosan mindossze 4000 Ft-os Edp-t, mert tudom, hogy 25-30ezerert se kapok ennel jobban tetszo illatot :)
A So elixirtol elvonatkoztatva viszont termeszesen csodalatos illat es boven 5 csillagos!!

Estee Lauder Intuition

Estee Lauder Intuition
2014. február 9.

Rajtam ez a parfum teljesen erdektelen :( Ugy sajnalom. A bergamot, grapefruit, gardenia miatt nagy varakozassal mentem elebe. Az elejen harsogoan ferfias, fas, zold illata van. Banto, helyenkent grapefruitos, neha koromlakklemosos, ijeszto illat. Azutan szerencsere gyonyoruen lecsendesedik es egy puderes, viragos illatta valik, olyanna, amivel ha akarna siman palyazhatna a Burberry nevre. Klasszikusan elegans, noies de totalisan erdektelen a szamomra illetve rajtam.

Burberry Weekend For Women

Burberry Weekend For Women
2014. február 8.

Puderes, edes, klasszikusan elegans illat, ibolyas nyitassal, de valahogy ude tud maradni. Rajtam az ibolya, irisz es rozsa hangsulyos, sok sok edes puderesseggel. Tartos, de nekem vegig nagyon borkozeli marad. Az eddigi Burberry illatok kozul nekem a no2. (a kedvenc a Body)