szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk (régi)

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk (régi)
2014. február 2.

Annyira budos felkeneskor, hogy szabalyos kohogo rohamot kaptam es csipte a szememet. Most latom az osszetevokben, hogy a masodik es harmadik helyen is az alkohol all - hat gratulalok. Hidratalo hatast nem eszleltem, de szerintem egy lehuzos maszknak nem is feladata. Az elhalt hamsejtek nagy reszet leszedte, a tobbit majd elintezi az arcradir.
Hogy pozitivumkent is emlitsek valamit, a maszk lehuzkodasa alatt a kolkok eloszor dobbenten meredtek ram, majd jot vihogtak a foszlo-boros zombi fejemen... :D

Guerlain Champs Elysees

Guerlain Champs Elysees
2014. február 1.

Pontosan ilyen elkepzeles elt bennem arrol, hogy milyen az igazi, nagybetus francia PARFUM. Ez az. Egy tavaszi viragoskert orgonaval, ibolyaval, gyongyviraggal, babarozsaval, benne a benzoin es a vanilia edes, fustos puderessegevel. Rajtam nem hangsulyosak a gyumolcsos jegyek, csak a virag-virag-virag. Hosszan tarto illat, eros, de nem tolakodo. Klasszikus, elegans, noies, finom.
Egyetertek azzal, hogy fel kell noni hozza, igazan 35 folott tudom elkepzelni, igy meg sajnos nekem is ernem kell a viselesehez. Par ev mulva ujra talalkozunk :)

Guerlain My Insolence

Guerlain My Insolence
2014. január 31.

Keveske keseredes piros-bogyos gyumolcs es puder puder puder pudeeeeeeer! Tartos es intenziv elegans illat. Hatarozottan nem rossz, de sajnos nem en vagyok.

Burberry The Beat For Men EDT

Burberry The Beat For Men EDT
2014. január 31.

Ferjem regi nagy kedvence. Lenduletes, friss, ude, citrusos, fiatalos, ferfias illat barmilyen alkalomra.

Thierry Mugler Alien EDT

Thierry Mugler Alien EDT
2014. január 31.

Este, mar sotetben talalomra kivettem egyet a tesztelesre varo parfummintak kozul, mar nem akartam villanyt kapcsolni. A parfum nevet nem tudva teljesen fenntartasok nelkul vartam, hogy kibontakozzon rajtam az illat es vegul majd megolt a kivancsisag, hogy mi lehet ez a csoda, amitol illatozok es amit a ferjem is orulten szimatol :D. Hat ez valami eszmeletlen jo!! Sok-sok citrusossag es enyhe viragos, fustos ambra jon elo az en boromon, erosen, tartosan, imadnivaloan. Ma reggel is ezt tettem magamra, most delutan negy van nalunk es meg mindig erzem a csuklomon. EDT-hez kepest kimondottan tartos.

Clinique Aromatics Elixir

Clinique Aromatics Elixir
2014. január 28.

Ritkan mondok ilyet egy parfumre, de ez nekem nagyon budos. Regi ruszki kolnik jutottak eszembe rola, mint a Krasznaja Moszkva :D Ennel tobbet nem tudok rola irni, sorry.

Burberry Brit EDP

Burberry Brit EDP
2014. január 28.

Elso szippantasra nagyon ferfias, citrusos, akkor azt gondoltam, hogy akar uniszex is lehetne. Aztan rovid ido mulva edeskes-vaniliassa valik, de akkor is megmarad a limeos frisseseg.
Barmikor viselheto, klasszikus, friss, de elegans. Nekem hianyzik belole az a fajta buja, vonzo noiesseg, amit egy parfumben keresek. Igazi angol tavolsagtarto no ez :) Rajtam sajnos nagyon borkozeli marad, es nem csak en nem erzem, de masok sem.

Lalique Le Parfum Lalique

Lalique Le Parfum Lalique
2014. január 27.

Keresem az igazit, igy rendeltem egy halom parfum mintat es minden nap tesztelek egyet :) Ez az elso,ami megmozgatott bennem valamit! Mar akkor tagra nyitott szemmel hummogtem elismeroen, amikor az elso cseppeket ratettem a csuklomra. Nagyon klasszikus, elegans es noies, tokeletesen osszerakott hosszan tarto, intenziv illat. Enyhen edeskes, vanilias puderesseg, aromas fuszerekkel, maga a nagybetus NO. Kivansaglistas...

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2014. január 26.

Alig vartam, hogy megerkezzen a pafumerias csomagom es felkenhessem az ahitott 109-es arnyalatot. Mikor eloszor feltettem - jajj - a kiszaradt szamon messzirol uvoltottek a tetocserepek :D Gyorsan leradiroztam az ajkaimat, aztan ujra kentem - egyszeruen gyonyoru szine van, kremes, jo illatu es jo erzes viselni. Szeretem.

Givenchy Ange ou Demon

Givenchy Ange ou Demon
2014. január 26.

Eroteljes, viragos, puderes, vagy nem is, inkabb baba hintoporos illat. A liliom nagyon dominans benne. Enyhen edeskes es fuszeres, igazi orientalis viragillat. Tartos es nekem kicsit linearisnak tunik, nem nagyon valtozott az illata orak utan sem, pedig azt hittem, hogy a vegen a tonkababos-vanilias leszaradas fog kovetkezni, de nem. Kar..
Ez nekem egy elegans, magabiztos, alkalmi illat. Ujra es ujra meg kell allapitanom, hogy nekem inkabb a gyumolcsos illatok jonnek be, a viragosak tetszenek - mint ez is - de nagyon nem en vagyok. Keresem meg az igazit, sajnos nem o az :)