szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2013. december 24.

Lehetetlen csomomentesen eloszlatni, rengeteg festeket vesz fel a kefe, nehez lehuzni a felesleget rola. Ugy hasznalom, hogy egy masik, regi spirallal veszek le ennek a kefejerol festeket es azzal festem ki a szemem. Ugy szuper. Onmagaban viszont borzaszto a csomagolas. Nem is tudom, hany pontot adjak... Nem veszem ujra, nem er meg ennyi macerat.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2013. december 20.

En is ketezer koruli aron vettem ha atszamolom forintba, ennyit megert. Csodalatos szinei vannak, jol pigmentalt, kremes, puha, mintha szolozsirt kennek kb. Ez utobbi okozza az egyetlen hibajat - kenodik, mindenhova, nem kicsit. Ha elfeledkezek magamrol es osszedorzsolom a ket ajkamat, akkor tuti, hogy a felso ajkam V metszetebe kerul belole es aztan eleg hulyen tud kinezni. Asitaskor tuti, hogy olyan lesz a tenyerem is. Ez elkerulheto, ha nagyon keveset ken belole ecsettel az ember, de akkor meg nem olyan szep csillamos..

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2013. december 20.

Eddig a paraben-fobiam miatt elkerultem, de miutan az EL Doublewear nalunk kaphato legvilagosabb arnyalatabol kifakultam, igy vegul kiprobaltam. 150 Buff arnyalalatban van meg, hibatlanul illeszkedik a vilagos (de nem hofeherke), sargas alaptonusu boromhoz. Meg a nyaknal sem kell eldolgozni, mert nem latszik, hogy atmenet van. Nappali fenynel is termeszetes hatasu (az EL DW-rel ellentetben)
Szep fedese van, de komolyabb borhibakra kell korrektor (en a DW alapozot hasznalom korrektorkent) Kb 6000 Ft volt atszamolva, nagyon megerte az arat, mert keves kell belole.
Egesz nap tartos marad. Delutanra a homlokom kifenyesedett, de zsebkendovel ovatosan megnyomkodtam, felitattam - a pigment nem jott le, csak a felesleges zsir - utana ujra hibatlan volt a sminkem.

Hatranyai:
- Utalom a kiontos uvegeket, utalom, utalom. Neszeszerbe dobom utazaskor, aztan kibontaskor a kupak belsejeben van egy csomo alapozo, az uveg szajan detto es sose tudok annyit kionteni, amennyi kell...
- A nagyon tag porusokba szeret beleulni, kritikus helyekre nem art ala egy kis primer.

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2013. december 20.

Aki kivalo fedesu, villamgyorsan, hibatlanul eldolgozhato alapozot keres, ami nappali es mesterseges fenyben is termeszetesen mutat a boron, akkor ez neki valo. Ezzel egy lapos alapozoecset segitsegevel fel perc alatt hibatlan bababort tudok varazsolni korrektor nelkul (pedig sajnos van mit fedni). A finishe puderes, egeszsegesen matt. Retegezheto anelkul, hogy uvoltene rola, hogy alapozo van rajtad. Kenterbe veri a fedese a Revlon colorstayt.

Hatranyai:
- nem erintesallo,
- ugyan olcso (2000 ft korul vettem atszamolva), de nagyon gyorsan elfogy - napi hasznalat mellett 1 honap alatt kifogyott, igy mar nem olcsobb, mint pl egy Revlon vagy EL Doublewear

Szinvalasztashoz kis segitseg - vilagos arnyalatu, sargas alaptonusu borom van (sok alapozo kilove, mert rozsaszines arnyalatu) es ebbol a Matt Beige tokeletes arnyalat, ugyanolyan, mint a Revlon Colorstay 150 Buff es egy kicsit vilagosabb, mint az Estee Lauder DW Ecru arnyalata

Mindennapra, szaladgalos alapozonak, repuleshez kivalo.

Gucci By Gucci Pour Homme EDT

Gucci By Gucci Pour Homme EDT
2013. december 3.

Kedvenc illatom, a férjemhez eszméletlenül illik. A ciprusos, dohányos bevezető után egy dögös füstös leszáradás jön - különleges, férfias, imádom!

Rival De Loop Natural Éjszakai Krém

Rival De Loop Natural Éjszakai Krém
2013. november 21.

Itt a KM-en talaltam ezt a kremet es latatlanban hozattam anyukammal Magyarorszagrol. Nappalra hasznalom, nagyon szeretem. Gyorsan beszivodik, lehet ra sminkelni, nem okoz kiutest, pattanast. Gyonyoru osszetevoju kis krem, biztosan ujra veszem. Ket honapja hasznalom es meg a fele se fogyott el.

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon
2013. november 21.

A balzsamjat mar regota hasznalom, de most ezt is megvettem, mert osszecsomagolva a 400 ml-es sampon es a balzsam osszesen 700 Ftba kerult atszamolva. Nagyon jo illata van, jol habzik, jol tisztit, de kb ennyi. A balzsam utan tobbre szamitottam. Gyorsabban is zsirosodik tole a hajam. El fogom hasznalni, de ujra nem veszem.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2013. szeptember 24.

Az egyik noi magazinban volt belole minta folyekony parfumos illatkapszula formajaban. Kovezzetek meg, de nekem ez tetszik :D Aki szerette a La vie est belle-t, az ezt is szeretni fogja. Armani bacsi is beallt a sorba es a mostani trendnek megfeleloen alkotott egy finom edes, cukorkas illatot, de nagyon jofelet. Igazi gazdagsag illata van, ha beleszippantasz, tudod, hogy nem egy ketezer forintos star nature-rel van dolgod - de ennyi penzert ez minimum elvarhato :P Kellemes vanilias, pacsulis, cukorkas illat, enyhe gyumolcsos felhanggal, puderes lecsengessel, szepen osszerakva. Nem harsany, szeliden simul a borre, finoman lengi korul az elegans, csinos es magabiztosan noies viselojet.
Nem tudom, hogy csak a minta hibaja, de ket ora mulva mar nem erezni az illatat, ennek ellenere jar neki az 5 csillag, nekem nagyon tetszik.

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor
2013. július 16.

Egy az egyben ugyanaz, mint a Rexonás, a doboz, a szövegezés, kinézet, és a beltartalom is. Most ilyet vettem, mert épp ez volt az olcsóbb a kettő közül.A hatása kifogástalan, soha nem volt még szagom, amikor ezt használtam. Az izzadást nem gátolja meg, ha valaki olyat keres, akkor ne vegye meg :)

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2013. július 16.

Egy matt világos babarózsaszín tulajdonosa vagyok. Hát... Nem vagyok lenyűgözve. Iszonyú nehéz volt úgy festeni, hogy ne maradjon csíkos, nem is sikerült, csak két rétegben. Kicsit furán nézett ki, mintha műanyag fedte volna a körmeimet. Másnapra kezdett itt-ott kopni a vége, de végül is harmadik nap is vállalható volt, szóval a tartóssága mondjuk 4 csillagos. Második próbálkozásnál húztam rá egy réteg Astor gyöngyházfényt, onnantól normális körömlakk kinézete lett és kimondottan tetszik.