szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2013. július 2.

Először a vélemények hatására vettem egy Nude árnyalatút, aztán visszamentem és válogattam még egy pár színt, mert tényleg minden jó igaz, amit leírtatok. Rúzs helyett is simán lehet használni, mert krémes, tartós és pontosan fel lehet vinni. Nem utolsósorban szépek a színek és nagyon olcsó, háromszáz akárhány forint.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. július 2.

Ez a cucc de jó!! A világos pont illik a bőröm színéhez, jó a fedése és végre kimehetek az utcára alapozó nélkül :) Pici adagokat nyomok az ujjamra és kis körkörös masszírozó mozdulatokkal pikk-pakk fel lehet vinni. Nem kukacosodik, nem foltosodik, semmi, amiket itt olvastam.
Nem kentem alá semmit, mert ez végülis egy színezett hidratálószerűség lenne, pont az a lényeg, hogy lerövidíti a reggeli szépítkezést. Goss Makeup artist youtube gurunál hallottam egyszer, hogy akkor kukacosodik az alapozó, ha az alatta levő krémmel nem szeretik egymást (nem ugyanolyan víz/olaj/szilikon bázisúak). Szóval ha valakinek kukacosodni kezd az elvileg nem a BB krém hibája.
Pár napos ismerkedés után én egyenlőre imádom, aztán majd jövök még.

Lovely Color Mania Körömlakk

Lovely Color Mania Körömlakk
2013. június 22.

Halvány rózsaszínben van meg, nagyon szép a színe és olcsó volt. Kb ennyi pozitívum, amit elmondhatok róla. A második napon már kopik szinte minden körmömön, pedig alapból minden lakkot két rétegben viszek fel.

Essence Nude Glam Körömlakk

Essence Nude Glam Körömlakk
2013. június 22.

Én nem vagyok vele megelégedve. Két rétegben, fedőlakkal kentem fel és a második napon már két körmömön felvált Nem kopik, hanem helyenként darabokban feljön, lepattog. Pedig a színe nagyon tetszik, de így nem éri meg a macerát, maradok az Astornál, az bírja 4-5 napig.

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2013. június 17.

2 hete használom, hát ez a cucc durván jó! Eddig semmi nem hatott a melegben előjövő erős, kellemetlen szagú izzadásra, csak ez. 50 fokos nyaralós izzadós, utazós borzadályban tesztelve is illatom volt a nap végén, nem szagom. Szuper!
Kipróbálta a férjem is, neki viszont nagyon viszketett tőle a hónalja, úgyhogy neki nem vált be.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2013. június 17.

40-es nagyon világos árnyalatban van meg. Szép természetes színe van, ecsettel szépséges egyenletes bőr érhető el vele. Mondanám, hogy olyan jó, mint az EL double wear, de több ponton is hibádzik a dolog. Nem túl érintésálló és nem annyira tartós. Viszont az ára barátibb. Én hétköznapra használom ezt, fontosabb alkalmakra pedig az ELDW-t.
Összességében ár-érték arányban megüti az 5 csillagot.

Revlon Photoready Perfecting Primer

Revlon Photoready Perfecting Primer
2013. június 17.

Nekem kimondottan piros pont volt az, hogy nincs illatosítva. Egyel kevesebb allergén anyag került bele. Ráncaim nincsenek, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de a pórusokat elég szépen feltölti alapozó előtt. Alapozó nélkül felkenve semmi különbséget nem látok, viszont az EL double wear alapozó alá kenve nagyon szép az eredmény. Nem is igazán kenni kell, hanem a problémás helyeken (nekem orcán, orr melletti tág pórusok) szépen belemasszírozgatni, utána pici száradás és ecsettel mehet az alapozó.

Médea Sampon Csalánkivonattal

Médea Sampon Csalánkivonattal
2013. május 13.

Update: Sok hónap kihagyás után nemrég újra vettem és pár nap után a tenyeremen és a kisfiam talpán is (együtt fürödtünk) eckémás kiütések/bőrhámlás jöttek ki. Semmi más újat nem használtunk, csak ezt, úgyhogy abbahagytam a használatát. Egyből csökkentek a tünetek, úgyhogy ez volt a bűnös. Nem tudom, hogy most mi volt a baj, régóta kedvenc volt és ilyet még nem tapasztaltam. Talán változtattak az összetevőkön.

**************
Látom nagyon megosztó ez a sampon :) Nekem bevált, egyik kedvencem. Amikor a fejbőröm irritált, viszket, korpásodik, akkor csak ez teszi rendbe. Hosszú távon tényleg szárítja a hajvégeket, úgyhogy nem csak ezt használom, hanem az Avonos kamillással váltva.

Ombia Körömlakk

Ombia Körömlakk
2013. május 13.

Hát nem tudom, én most nagyon fölhúztam magam ezen a lakkon. Egy rétegben iszonyúan csíkos, alig fed és negyed órája várom, hogy megszáradjon, de már vagy 3x belenyúltam. Utálatos. Pedig a színe olyan szép babás-bézs gyöngyházfényű. Na jó, legyen két csillag, de csak az ára és a színe miatt. De az Astor után tényleg rémálom :(

Estee Lauder Pure Color Szemhéjpúder

Estee Lauder Pure Color Szemhéjpúder
2013. május 13.

DW alapzó mellé kaptam duó mintát belőle 13 pale moon, 07 smokey árnyalatokban. A pale moon gyöngyházas sápadt lilás-rózsaszín, lehetne kicsit pigmentáltabb. A smokey gyögyházas lilás-barna, ez nagyon klasszul pigmentált, szép szín. Tartós, nem ül bele a szemhéj redőibe. Külön piros pont, hogy annak ellenére, hogy minta, igényes a csomagolás. Szétcsúsztatás után kihajtható pici tükör és picuri applikátor is került bele.