szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs
2013. május 13.

Rose tea árnyalatban kaptam ajándékba a DW alapozó mellé. Nagyon szép barnás-lila színe van. Krémes, nem szárít (hurrá!!!) és finom cukorkás illata van. Tartósnak nem kimondottan tartós, de elnézem neki.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2013. május 12.

Szerintem csak akkor lesz maszkszerű, ha nem találja el az ember a megfelelő árnyalatot. Az alapozónál amúgy is kulcskérdés a szín kiválasztása.
Én végre megvettem az ecru-t, és zseniális. Nem sárgás, nem malacka szín, hanem világos bőrszín. Fene a hülye fejemet hogy eddig drágállottam, miközben többször ennyit kidobtam az ablakon mindenféle olcsóbb alapozókat tesztelgetve. Mert ez jó. Nagyon jó. Sőt, zseniális. Akinek problémás bőre van és mégis bababőrt szeretne, az vegye meg. Érintésálló, izzadásálló, nem érzem, hogy rajtam van, tartós.
Ewyca, az eladó hölgy szerint ennél világosabb szín nincsen, csodálkoztam is. Ha igazán hóka valaki, akkor ez már kicsit sötét lesz neki.

Clinique Anti-Blemish Solutions Clearing Korrektor

Clinique Anti-Blemish Solutions Clearing Korrektor
2013. április 22.

A méretét tekintve pici, de nagyon kevés elég belőle, szóval sokáig kitart. Én a színnel nem vagyok kibékülve, mert a 2-es is kicsit sötét, sárgás, így alapozó nélkül, magában nem tudom használni. 1-es szín meg nem kapható. Legalábbis amikor vettem egy éve, akkor nem volt. Pattanásgyógyító hatását egyáltalán nem észleltem (ellentétben az ABS alapozójukkal). Jól fed (az is a dolga), de ha véletlenül szükség lenne extra-durva fedésre, akkor építeni nem lehet, mert vakolatszerű lesz. Összességében nem hiszem, hogy újraveszem, legalábbis ebben a színben biztos nem.

Alverde Dip Szemhéjtus

Alverde Dip Szemhéjtus
2013. április 8.

Nekem nem igazán jött be. Az ecsete hegye karcol, ha fektetem akkor meg túl vastag a vonal. Kinyitáskor túl sokat vesz fel, fröcsög is, ha nem vigyázok. Lámpafénynél nem csak matt, de szürkés is száradás után - bár nappali fénynél szép fekete. Fene se érti. Időnként próbálkozok vele, de őszintén szólva egyszerre vettem meg a Manhattan zselés tussal és az első használatra szerelem volt, nem sok esélye maradt szegény Alverdésnek mellette.

Avon Naturals Levendula és Kamilla Testpermet

Avon Naturals Levendula és Kamilla Testpermet
2013. április 4.

Hát, ööö, izé, én ezt wc illatosítónak használom :)) Úgy, nagyon kellemes illata van, de magamra nem fújnám.

Avon Supershock Gel Eyeliner

Avon Supershock Gel Eyeliner
2013. április 4.

A fekete van meg belőle és vízvonalba csak ezt használom, mert eddig ez bírta ott a legtovább. Szemhéjon maradok a zselés tusnál, mert nekem szemhéjra nem elég precíz, vagy én vagyok béna és oda is megy belőle, ahova nem kéne.
Intenzív fekete színe van, puha hegyű, nem karcol, vízvonalba lazán, szépen fel lehet vinni. Jó ár-érték arányú kis ceruza.

Huggies Natural Care Baba Törlőkendő

Huggies Natural Care Baba Törlőkendő
2013. április 4.

Kedvenc! Még az utolsó darab sem szárad ki, maximálisan kihasználható-elhasználható. Most sajna a DM-ben nálunk nem kapható hónapok óta - morgok is miatta rendesen. Magamnak is szoktam használni sminklemosásra utazás alatt, úgy is jól teljesít. A vízálló sminket nem viszi le, de ugye nem is ez a funkciója.

Chanel Allure Homme Sport EDT

Chanel Allure Homme Sport EDT
2013. április 4.

Nagyon szexi, friss, férfias illat, toplistás nálam! Ez lesz a következő beszerzés :) Sok-sok csillag jár neki.

Oriflame Divine Sensual EDP

Oriflame Divine Sensual EDP
2013. április 4.

Nekem semmi gyümölcsösség nem érződik benne, pedig szeretem a gyümölcsös-füstös illatokat. Ebben valami ódon módon jön elő a füstös, szantálos illat, ami nagyon elviselhetetlen a számomra.

Diesel Plus Plus Masculine EDT

Diesel Plus Plus Masculine EDT
2013. március 29.

Na akkor értékelés: fiatalos, friss, citrusos, aromás, igazi tavaszi-nyári illat. A fűszerességtől kap egy kis csavart, mélységet - nem győzöm szagolgatni :D Szuper ár-érték arány mellé tartósság párosul, öt csillag!