szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Effect 24h-Plege mit Hyaluronsäure

Beauty Effect 24h-Plege mit Hyaluronsäure
2013. március 28.

update: Ezt használom évek óta, de újra és újra keresgéltem más parabénmentes hidratálót a bőrömre (a parabénektől egyből kipattogok), de nem találtam olyat, amivel leválthatnám. Át kell értékelnem a kapcsolatunkat ezzel a kis krémmel, főleg, hogy már vagy ötödször veszem újra. Megkapja tőlem az 5 csillagot.
-------------
Amikor hidegebbre fordul az idő, akkor ezt használom. Most vettem harmadszor újra. Nyáron az Aqua krémet használom, télen ezt, mert gazdagabb, védi az időjárástól az arcomat és kevés kell belőle. Azon kevesek egyike, amitől nem pattogok ki, szóval szeretem. Nem csodaszer, de korrekt kis krém, jó áron.

Ebelin Korongvatta

Ebelin Korongvatta
2013. március 28.

A legnagyobb méretűt veszem, ez a legjobb létező vattakorong :)

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2013. március 28.

Engem teljesen meglepett, Guerlain illat lévén teljesen másfélét vártam. Nem is tudom, valami nőieset, de fűszereset. De nem! Sajnáltam, hogy elmaradt ennél a parfümnél a csavar, a "hú, de különleges, ezt csak a Guerlain tudja" érzés. De még így is szépen, lassan befészkelte magát a gondolataimba. Újra és újra visszamentem megszaglászni, mert nem hagyott nyugodni. Nagyon szeretni való! Rajtam édes, cseresznyés,kicsit rágógumis az illat pont annyi füstösséggel, pont annyi édességgel, amennyi kell, gejlség nélkül. Nagyon el van találva, nálam a kívánságlistán kiütötte az első helyről a La Vie Est Belle-t. Remélem nem lesz annyira mainstream és nyugodt szívvel megvehetem, nem jön szembe minden második nőn.

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2013. március 27.

Első szippantásra édes, friss kis semmiség. Később a kis cukorkás lánykából egészen felnő és elegáns, nagyon nőies, krémes, púderes illat alakul belőle. Megkockáztatom, hogy már-már kosztümösen elegáns illat. Rajtam nem jön ki egyáltalán a gyümölcs, csak a púder marad finom édeskés felhanggal. A most divatos édes illatok közül egyik legjobb.

Carolina Herrera Ch Men

Carolina Herrera Ch Men
2013. március 27.

Első reakcióm: fujj, mi ez a borzalom. Iszonyú összevissza szag csapott meg, mintha egy üveg kölnibe beleborult volna a fél fűszerpolc. Le is mondtam róla. Aztán negyed óra múlva újra megszaglásztam. WOW!! Lecsendesedett a fűszerkavalkád és finom, elegáns, bőrös, kicsit édeskés, kicsit friss csoda lett belőle. Nagyon tetszik!

Avon Kétoldalú Sarokreszelő

Avon Kétoldalú Sarokreszelő
2013. március 11.

Jöttem javítani az átlagot :) Nekem nagyon bevált és kb 400 ft nem volt nagy kiadás érte. Elég durván szétrepedezett, szétszáradt télen a sarkam és a nagylábujjamnál a bőr, de ez a reszelő szépen rendbe tette. Hetente egyszer fürdés vége felé előkapom és átreszelem a bőrkeményedéseket, aztán krémezés, zokni. Szuper, nyugodtan várom a tavaszt és a tavaszi szandálokat :)

Clinique All About Eyes Rich

Clinique All About Eyes Rich
2013. március 10.

Két kis tégelyt (vásárláshoz ajándékba kapott) elhasználtam, de pénzt nem adnék érte. Sűrű, ragacsos, nem szívódik be rendesen. Csak éjszakára ajánlom, reggel nem kenném fel, mert nem lehet rá sminkelni normálisan. Valószínűleg még ahhoz, hogy rendesen értékelhessem a hatását, várnom kellene vagy 10 évet, mert igazából érettebb bőrre való, így a pontozásom az állagnak, kezelhetőségnek, érzetnek szól.

Avon Ideal Luminous Arcpirosító

Avon Ideal Luminous Arcpirosító
2013. március 10.

Nekem is a classic aura árnyalat van meg. Nagyon szép, tartós, természetes. Nekem tartósabb, mint a Clinique pirosító. Szemhéjre is szoktam használni egy kis sötétbarnával kiegészítve, ott is tartós marad!

Bourjois Sweet Kiss Naturel Rúzs

Bourjois Sweet Kiss Naturel Rúzs
2013. március 9.

Csodálatos, imádom! Nem szárít, gyönyörű színe van, tartós, nem büdi (arra nagyon háklis vagyok, ha egy rúzsnak szaga van). Én is szoktam pirosítóként használni :) Sőt csak úgy nagyon keveset beleütögetve az ajkamba ajakszínezőnek, rá egy kis szőlőzsírt, ha nem akarok olyan drasztikus rúzsozott hatást. Csakis 5*

Avon Ideal Flawless Invisible Coverage Alapozó

Avon Ideal Flawless Invisible Coverage Alapozó
2013. március 9.

Egy nagy bajom van vele, mégpedig az, hogy nem érintésálló és ez nekem nagy mínusz pont. Az állagával, fedésével, színével egyébként meg vagyok elégedve. A világos bőrömre az ivory árnyalat tökéletes lenne, de számomra így használhatatlan. Én elég arcfogdosós vagyok, és ahol hozzáérek, ott szemmel láthatóan elkenődik, lejön. Pedig jó lett volna, ha lecserélem a 8ezer forintos Clinique-et, de még mindig nem találtam meg az olcsóbb alternatíváját. Hát igen, a jót meg kell fizetni :(