szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Pórustisztító Arcmaszk

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Pórustisztító Arcmaszk
2013. március 9.

Két hete használom, egyenlőre semmi pórustisztító hatást nem tapasztaltam. Az illata nekem tetszik. Felkenéskor olyan az állaga, mintha sima testápolót kennék az arcomra, de gyorsan elkezd száradni. Lemosáskor pihe-puha bababőröm lesz, de sajnos nem tart sokáig a csoda, kb fél óra és elmúlik. Jó-jó, de nem vagyok hasra esve tőle, valószínű nem veszem újra, de majd jövök még updatelni, ha elfogyott az egész.

Avon Planet Spa Vitaminos Kézkrém Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Vitaminos Kézkrém Holt-tengeri Ásványokkal
2013. február 8.

Egy gyorsan beszívódó, átlagos kézkrém. 250 Ft-ért vettem legutóbb. Az illata nekem túl erős, elnyomja a parfümöm illatát is, úgyhogy én este szoktam használni. Extra száraz kezekre nem jó, csak napi ápolásra.

Avon Senses Serenity Tusolózselé

Avon Senses Serenity Tusolózselé
2013. február 8.

Utálom az illatát, nagyon szintetikus, emellett szárít és irritál. Nem veszem újra, maradok a naturals termékcsaládnál, azok 100x jobbak, mint a senses cuccok.

Avon Senses All Yours Tusolózselé

Avon Senses All Yours Tusolózselé
2013. február 8.

Nekem nem jött be, nagyon szintetikus illata van és elég híg is, nem sokáig tart. A férjemnek pedig irritálja a bőrét, pedig csak a fürdővízben volt belőle kb egy evőkanálnyi. Nem veszem újra. Olcsó volt, de annyit is ér.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2013. február 3.

Szerelem első szippantásra! Nagyon illik hozzám, de sajnos egyenlőre marad a vágyakozás, mert rettentően túl van árazva, 27 ezer volt egy üvegcse a Müllerben... Először egy nagyon édes, vattacukros illat érződik, köszönhetően a jó adag vaníliának. Aztán szépen lecsendesedik, és végre érezni a finom kis virágos-gyümölcsös karakterét. Édes, pacsulis az összhatás az alap illatban is, de olyan imádni-valóan édes és nem Pink Sugar édesség ez kérem szépen :) Szerelem, hajaj....

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2013. február 3.

Nagyon tiszta, finom, kellemes. Ha becsukom a szememet, olyan ez az illat, mint amikor a hófehér hó ropog a lábam alatt. Egyáltalán nem tolakodó, nyugodtan hordható minden nap. Ez nem fog epilepsziás rohamot okozni az irodában a kollégáknak :)

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2013. február 3.

Azt hittem, jóban leszünk, de sajnos rajtam nem működik. Az első fél órában rohadó alma/gyümölcs szag lengett körül, majd a lecsendesedés után viszonylag finom lett. Alma illatot nem érzek, csak egy kis édeskés, savanykás illatocskát, ami nagyon emlékeztet valamelyik régebben használt samponom illatára. Jó-jó, de nem nekem való.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2013. január 28.

Nekem 3-4 napig bírja két rétegben festve. 4 féle szín van meg, mind nagyon szép. Viszonylag gyorsan megszárad a második réteg is (bár az Astor normál lakkja lekörözi száradásban és tartósságban is). Az ára is jó, akciósan kb 800 ft-ért hozzá lehet jutni.

Avon City Rush Parfüm

Avon City Rush Parfüm
2013. január 25.

Hűha, nagyon biztosra akart menni az Avon :) kicsit fás, kicsit virágos, kicsit gyümölcsös, kicsit cukros, kicsit fűszeres, de igazán egyik sem - inkább középút. De elég kellemesre sikerült. Rajtam a szilva egyáltalán nem érződik ki, helyette a fás jegyek lehullott falevelek formájában melengetik az orromat, mintha egy napsütéses őszi délután sétálnék a parkban. Már-már férfiasan fás, de mégis nőies tud maradni. Talán az enyhe cukros-fűszeres felhang miatt. Nem is értem ezt az egész "városi rohanás" kampányt, amit csináltak hozzá, szerintem egyáltalán nem illik az illathoz. Még az üveg sem passzol hozzá. Nem. Ez egy őszi, meleg, kellemes, tartós, nőies illat. Ráadásul EDP-hez képest baráti áron.

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajbalzsam

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajbalzsam
2013. január 22.

Az ég világon semmit nem csinál a hajammal. Mintha rá sem kentem volna. Szóval részemről teljes pénzkidobás.