szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam
2013. január 22.

Leges-legjobb balzsam az én hajamra! Pihe-puha, selymes, fényes, könnyen kifésülhető hajat varázsol a fenékig érő gubancolódásra hajlamos loboncomból. Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Volt pár próbálkozásom, kipróbáltam mást is, de mindig visszatérek hozzá.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2013. január 22.

Régóta szemeztem vele és nem bántam meg, hogy megvettem. Kipróbáltam úgy, hogy először lemostam az arcomat az eddig használt arctisztítómmal. Aztán letöröltem az arcomat ezzel. Döbbenet, hogy mennyi mindent leszedett még, nem csoda, hogy folyton pattanásokkal küzdök. Külön pirospont, hogy ezzel nyugodtan fel lehet menni a hajvonalra sminket lemosni, nem lesz trutymós a hajam töve, mint a sima arclemosó tejjel.
Most pedig hátradőlök és várom a csodát :))) Egy hónap múlva jelentkezem az update-tel. Addig is megelőlegezem neki az ötöst az eddigi 1 hét barátságunk alapján.

update: 2 hónap használat után is nagyon meg vagyok elégedve vele, alig vannak pattanásaim, azok is csak kritikus időszakokban (mensi alatt vagy ha olyat ettem, amit nem kellett volna). Még a negyede sem fogyott el, pedig minden nap használom.

Avon Just Play For Him

Avon Just Play For Him
2013. január 22.

Egyszerű, tiszta, friss, kellemes, nem tolakodó, nem harsány, nem túlkomplikált illat - olyan, mintha épp a zuhanyból lépett volna ki a férfiember. Szeretem.

Anew Rejuvenate Revitalizáló Nappali Krém SPF 25

Anew Rejuvenate Revitalizáló Nappali Krém SPF 25
2012. november 16.

Pár nap használat után kipattogtam tőle, és most, hogy nézem az összetevőket, azok a parabének nem mutatnak túl jól. Csalódás.. Nekiadtam anyukámnak, remélem neki beválik, az ő bőre nem olyan érzékeny, mint az enyém.

Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF15

Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF15
2012. november 15.

Gyönyörű a doboza, csak én az alapozós, krémes kezemmel mindig összetapperolom és ujjlenyomatos lesz. Praktikus a tekerős megoldás, de az ecsete szerintem használhatatlan. Egy lapos alapozóecsettel szoktam felsimogatni a bőrre. Nagyon krémes, nem porszerű érzés, nem olyan, mint egy hagyományos púder. A színe is nagyon természetes, kettes árnyalatban van meg, ugyanúgy, mint az alapozóm.
Használatát tekintve igazából még csak barátkozunk, mert nekem magában, korrektorral kevés, alapozó felé felvíve hétköznapra pedig sok. De próbálkozom vele, mert nagyon drága volt ahhoz, hogy a polc hátsó felébe toljam. Sajnos ez nem az ő hibája, egy nagyon jó termékről van szó. Egy kevésbé problémás bőrre szerintem egy álom.

Manhattan Szemhéjtus Ecset

Manhattan Szemhéjtus Ecset
2012. november 15.

Nagyon jól kézre áll, szerintem könnyű használni - könnyebb, mint a hagyományos tussal dolgozni. Ha a hegyével húzunk apró vonásokat, akkor szép vékony vonalat lehet csinálni vele, egészen a pillák tövébe. Ha pedig ráfektetjük a szemhéjra és úgy húzzuk, akkor szép, gazdag, vastag vonalat kapunk. Szerintem nagyon jó, a zselés tussal együtt imádom.

Manhattan Zselés Szemhéjtus

Manhattan Zselés Szemhéjtus
2012. november 15.

Eredetileg Essence zselés tust akartam venni, mert nagyon istenítettétek, de az nem volt a DM-ben, így ő ugrott a kosaramba az ecsetével együtt. Nagyon szép intenzív színe van és kb 1 perc száradás után tartós is. Ha nagyon zsírosodik az arcom, akkor nem nagyon szabad hozzányúlkálni, mert elkenődik a farkinca, de alapjáraton 6-8 órát is kibír (lehet, hogy szemhéj alapozót kéne használnom és ez megoldódna). A kezemen kipróbáltam és utána nem bírtam lemosni sima vízzel :) Nagyon picinek tűnik, de hihetetlen kevés kell belőle, szerintem nagyon sokáig elég lesz, szóval megéri az árát. Jobban szeretek vele dolgozni, mint a hagyományos tussal.

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza
2012. november 15.

Szép, intenzív színű szemceruza, átlagos tartóssággal normális áron. Vízvonalban szerintem használhatatlan, nagyon gyorsan lemosódik. Napi szinten használom, egyenlőre nincs jobb, de ha találok ennél jobbat, szívfájdalom nélkül lecserélem.

Soliteint Glicerines Kézkrém

Soliteint Glicerines Kézkrém
2012. november 15.

Kinyomva nagyon zsírosnak tűnt, megdöbbentem, hogy milyen gyorsan és könnyen, nyom nélkül felszívódott. Azt hittem, hogy ragacsos filmréteget fog hagyni a kezemen, de nem!! Jó kis krém, de nekem rettentő büdös, csak alvás előtt használom, mert amúgy nem bírom elviselni a szagát :) Nálam ez -1 pont :)

Estée Lauder Double Wear Light Alapozó

Estée Lauder Double Wear Light Alapozó
2012. november 14.

Kellemes állagú, közepes fedésű, könnyű alapozó. Felkenve nem érzem, hogy a bőrömön van. Szép, természetes színe van. A 2-es szín kb ugyanolyan, mint a Clinique Anti-blemish 02-es árnyalata, annál kicsit sötétebb, pinkesebb. Később fényesedik ki, mint a Clinique, kb 5-6 órát bírta, ami nálam jó teljesítmény.