szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique All About Eyes Korrektor

Clinique All About Eyes Korrektor
2012. november 11.

Többször újravettem, eddig ez a legjobb szem alatti korrektorom. A legvilágosabb árnyalatot használom, egyáltalán nem sárgás a színe és szépen kiemeli a szemet. Szinte sugárzik az ember tekintete utána. Drága, de nagyon sokáig elég, mert egy pici pötty is elég belőle. Szerintem nagyon jó kis termék.
update: egy idő után kiválik belőle valami lötty, úgyhogy használat előtt érdemes felrázni, különben végigfolyik a lé az ember arcán/kezén - ez a minőségét nem befolyásolja egyébként, de elég kellemetlen tud lenni néha

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk
2012. november 5.

A 831-es pink delight színbe beleszerettem és mivel akciós volt (1000 ft volt kb) hazajött velem. Első Astor körömlakkom, de nem az utolsó :) Két rétegben kenve 4 napig hibátlan volt házimunka mellett. Az ötödik napon 1-2 köröm végén kezdett lepattogzani, de javítható volt. Ötödik este mostam le. A lábamon két hétig simán kitartott, akkor azért mostam le, mert elkezdett lenőni. Egy rétegben is fed, szép színe van, de úgy a második nap vége felé már kopások jelennek meg rajta, úgyhogy kell a két réteg. Elég gyorsan szárad, még a második réteg is. Eddigi egyik legjobb lakkom, hozzátéve, hogy én 1500 ft-nál többet nem vagyok hajlandó lakkért kifizetni.

Avon Mattifying Alapozó

Avon Mattifying Alapozó
2012. szeptember 13.

Az alacsony árához képest nagyon korrekt kis alapozó. A fedése nem túl erős, komolyabb bőrhibákra kell mellé korrektor, de természetes színű, jól eldolgozható alapozó. Nekem kicsit kellemetlen a szaga, de nem vészes. Az ennél 10x drágább Clinique alapozóm mögött nem sokkal marad el - annak jobb a fedése és tartósabb, de annyival nem jobb, mint amennyivel drágább.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2012. augusztus 31.

Nagy reményekkel rendeltem, mert nagyon jó pontokat kapott itt a krémmánián. Hát, végül is nem rossz, de lássuk be, vannak ennél sokkal jobb szempillaspirálok. (pl Bourjois)

Avon Extra Lasting Extratartós Szemhéjtus

Avon Extra Lasting Extratartós Szemhéjtus
2012. augusztus 31.

Szégyenletesen rossz. Extratartós?? Fél óra múlva elmászik. Ráadásul olyan vizes állaga van, hogy kihúzás közben belefolyt a szemembe.

L'Oreal Triple Active Arclemosó Tej Normál és Vegyes Bőrre

L'Oreal Triple Active Arclemosó Tej Normál és Vegyes Bőrre
2012. augusztus 28.

Nagyon szeretem, már vagy a tizediket használom el. Esténként használom sminklemosónak vattakoronggal, szépen leviszi a festéket, tiszta, puha, illatos lesz utána a bőröm. Lustaként nagyon értékelem, hogy nem kell utána már lemosni és krémezni az arcomat. Mindennap használva nekem elég fél évig egy flakonnal, pont tegnap vettem újra.

Garnier Fructis Style Curl Control Mousse Ultra Strong Hold Hajhab

Garnier Fructis Style Curl Control Mousse Ultra Strong Hold Hajhab
2012. augusztus 16.

A férjem ezer éve ezt használja. Az ő haja igazi kezelhetetlen Pumukli haj, nem göndör, de vastag szálú, mindenhova áll, nem tud vele mit kezdeni. Ezt felkeni és gyönyörűen beáll a haja, nincs zsíros kinézete, mint pl a zselének, nem keményíti mint más hab.

Baba Natura Testápoló Aloe Vera

Baba Natura Testápoló Aloe Vera
2012. augusztus 16.

Egyik kedvencem. Könnyű, gyorsan beszívódik, nagyon kellemes visszafogott illata van, nem hagy ragacsos hatást. Szóval nekem nagyon bevált.

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2012. augusztus 16.

A katalógus illatos oldala alapján megrendeltem, mert nagyon tetszett az illata. Aztán élesben használva pár óra után nem tudtam elviselni magamon. Nagyon erős, jellegzetes, fűszeres illat, nem mindenkinek áll jól.

Clinique Blushing Blush Pirosító

Clinique Blushing Blush Pirosító
2012. augusztus 16.

Sajnos nekem nem vált be, pedig imádtam a színét. Érzékeny a bőröm és azon a területen, ahol pirosítóztam kis piros kiütések jöttek ki rajtam. Ezt pont egy Clinique terméktől nem vártam volna :(