szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2019. február 16.

December hatodikán ajándékba adták minden vásárlás mellé a DM-ben :) Nincs gránátalma illata, hanem cukorkás, édes.

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2019. február 16.

2019.02.16.
2 hónapja használom, a szempilláim kifestve kb 1,5-2 cm hosszúak. Sűrűbb sajnos nem lett, de így is elégedett vagyok. Mostmár csak heti 2-3x használom, hogy fenntartsam a hatást, így elég sokáig elég lesz.
Érdekes mellékhatás, hogy a belső szemzugban is nőttek szempilláim, ami kicsit fura :))

2018.12.17.
Két hete használom, és már most lehet látni a változást! Egyszerűbb alkalmazni, mint vártam, mert vékony tusecsethez hasonló applikátora van, az állaga pedig kicsit sűrű, nem teljesen vízszerű, így nem folyik bele a szembe.
Nekem nem színezte el a szemhéjamat, de mivel minden nap sminkelek, az sem igazán zavart volna.
Később update-elek.

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%
2018. december 17.

Hát, mellényúltam :( THE ORDINARY ASCORBYL GLUCOSIDE SOLUTION 12% helyett véletlenül ezt vettem meg.
Csak az ajánlott 3 cseppnyit használom, mégis ragacsos, olajos érzetet hagy, és olyan állaga, illata van, mintha citromos cukorszirupot kennék magamra. Reggel nem tudom használni, mert nem tudom kivárni, mire beszívódik és sminkelhetek.
Égő érzést, pirosodást nekem nem okozott.
Két hete próbálkozok vele, de eddig nem lettünk barátok.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Sötétítő

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Sötétítő
2018. december 17.

Nagyon jó kis termék! Én is használom kontúrozásra, nem csak az alapozó sötétítésére. Nem rontja a fedést, és magában is könnyen eldolgozható ecsettel.
Arra is szuper, hogy az arcomnál jóval világosabb nyakamat egy kicsit összhangba hozzam az arcommal.

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2018. december 17.

Régen csak Bourjois spirálokat használtam, aztán Joy meg Glamour napokon elcsábultam más márkákra. Most megrendeltem ezt, és IMÁDOM!! Végre egy normális spirál, ami már az első pillanattól tökéletes. Könnyen siklik a pillákon, hosszít, dúsít, nem csomósodik, nem pereg, nem bántja az érzékeny szemet, és könnyű lemosni.
Iszonyat finom tulipán illata van. Instant szerelem!!

Today Vattakorong

Today Vattakorong

Ár-érték arányban verhetetlen!

Dontodent Kids Fogkrém

Dontodent Kids Fogkrém
2018. december 7.

A fiam nagyon szereti az epres ízét, jól tisztít, nagy adag (100ml) és baráti az ára.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. december 7.

Ár-érték arányban jó termék, előtte Sensibiot használtam, ahhoz képest ez 4*-os. A szempillaspirált sajnos nem tudja maradéktalanul lehozni, csak hosszas procedúrával - dörgölni nyilván nem akarom.

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%
2018. december 7.

Elfogyasztottam egy üveggel, nagyon szerettem. A reggeli rutinban tökéletes helye van, gyorsan, könnyen beszívódik, nem olajos, zsíros bőrre tökéletes. Jól lehet rá sminkelni is.
A pattanások utáni foltokat, májfoltokat nagyon hatékonyan halványítja.
Sajnos most az Ascorbyl acid 8% + Alpha arbutin 2%-ot vettem meg helyette, amit nem tudok reggel használni, mert nagyon olajos érzetet hagy, de ezt mindenképp újra fogom venni.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2018. december 7.

Ez az eddigi legjobb dezodorom! Simán kibír egy napot, és imádnivaló friss, enyhén édes-gyümis illata van. Többször újravettem már.