szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. április 9.

Glamour napi féláras szerzemény. A legvilágosabb, 15-ös árnyalatot vettem meg. Szem alá szerintem nem jó. Az állaga, fedése, mint egy alapozóé.
Viszont annyira tökéletesen passzol az arcbőrömhöz a színe, hogy bőrhibákra imádom. Nem is emlékszem, mikor rohangáltam alapozó nélkül utoljára, úgyhogy most nagyon örülök. Főleg így a nyár közeledtével.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. április 8.

Egy hónapja használom, heti kétszer.
Első használatkor szembesültem azzal, hogy mennyire iszonyatosan túl van illatosítva. Miért, ó, miért??? Mikor felkentem rendesen bekönnyezett tőle a szemem, mintha parfümmel kenegettem volna magam. Aztán jött az égő, maró, húzó érzés, meg is ijedtem, hogy allergiás reakció, de aztán utána olvastam gyorsan és láttam, hogy normális.
Másnap reggel úgy láttam, mintha tisztább, egységesebb lenne a bőrképem, de valljuk be volt benne egy kis akaromhogyműködjön hatás.

Így egy hónap használat után azt látom, hogy csodát nem csinált, a bőrproblémáim köszönik, megvannak. Újra venni a brutál parfüm szag miatt nem fogom, de elhasználom.

Wats Elysée Hajszínező Hab

Wats Elysée Hajszínező Hab
2017. január 26.

A lilát próbáltam kétszer, szőke balayage-t szerettem volna színezni vele. Semmit sem csinált, mármint lila az nem lett, viszont gyönyörűen hamvasította a szőkített részt, kiütötte a narancsos árnyalatokat.
Nem is tudom, hány csillagot adjak. Végülis bevált, csak nem arra, amire vettem.

Bvlgari Man

Bvlgari Man
2016. december 26.

Hat azt hiszem, hogy a nagy divatmarkak fo ferfiillataival igazan nem lehet mellefogni. Ez az illat is jol sikerult, hogy szerenyen fogalmazzak. Nem erzem ki belole az osszetevoket kulon, de a listat megnezve nem csodalom,hogy tetszik, mintha a kedvenceimet sorolnak fel (a teljesseg igenye nelkul): tomjen, mez, benzoin, ambra, pezsma, tonkabab frissitve egy kis ibolyaval, bergamottal, kortevel - ez csak jo lehet! Es jo is. Nagyon.
Ferfias, mely, erzeki, fustos; orakig tudnam szagolgatni.

Escada Marine Groove

Escada Marine Groove
2015. június 21.

Tularadoan edes, gyumolcsos illat, azonnal erezheto, hogy egy Escada parfumrol van szo. Nekem valahogy az osszes egy kaptafa, de fiatalokon el tudom kepzelni. Nekem a tropusi gyumolcsoket, tengerparti hangulatot nem hozza, inkabb tinilanyokat vizionalok, ahogy kifujom. Rossznak nem rossz, de nekem nagyon nem tetszik.Mondjuk egy gyenge harmas.

L'Oreal Paris Sublime Soft Sminklemosó és Arctisztító Tej

L'Oreal Paris Sublime Soft Sminklemosó és Arctisztító Tej
2015. március 22.

Régebben próbáltam, véletlenül a Triple active helyett vettem meg. Undorítóan rossz. Csíp, mar és nem tisztít rendesen. Ha lehetne, akkor mínusz csillagot adnék rá.

Yves Rocher So Elixir EDP

Yves Rocher So Elixir EDP

update:
Mostanában nagyon megcsömörlöttem az édes illatoktól. Túl sok a cukor mindenben, keresem a frissebb illatokat. Ez a parfüm kb egy éve porosodott a polcon, de most végre tudom használni :) Rétegezem a Victoria's Secret Bombshell Edt-vel és a kettő együtt nagyon finom, samponos, üde illat. Akinek szintén cukormérgezése van, annak ajánlom, hogy próbálja ki valami fanyar illattal régetezni.

2013. június 29.
Nem csodálom, hogy ezt osztogatják a törzsvásárlói kártya mellé mintaként, mert nagyon könnyen megszerethető, könnyű, virágos, romantikus kis illat. Rajtam a rózsa és a pacsuli a legintenzívebb, kicsit megfüstölve egy kis tömjénnel - szerencsére, mert az egyik fő illatjegyét, a jázmint amúgy nem nagyon szívlelem. A lila tesója is kellemes, de ott kevésbé éreztem a füstösséget, így végül ő nyert.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

update:
Megvettem kis kiszerelésben a 23-as színt is. A 21-re azt írták, hogy pinkes, a 23-asra, hogy sárgás. Hát, ez inkább szürkés, semmiképp nem sárga árnyalat. Önmagában sötét, a 13-assal keverve tudom használni.
Most, hogy melegedett az idő látom, hogy ez nyáron nem lesz nekem jó. Amikor meleg van és izzadok, akkor pár óra után beleül a pórusokba, ráncokba, ha hozzáérek, akkor az ujjamon marad az összes festék, pedig púderrel van fixálva.
Mindazonáltal nem veszek le pontot, mert télire ez volt a legjobb cucc, amit eddig használtam. Megvárja az őszt a fiókban. Helyette használom a Dermablendet.

---------------
2014 november
Olyan fehér alapozót kerestem a meglévő túl sötét alapozóim világosítására, amiben nincs parabén, de nem találtam. Végül rátaláltam erre, amiből a 13-as árnyalatot megrendeltem. Magában ezt csak hófehérkéknek ajánlom, de arra a célra, amire vettem, tökéletes. A csomagolása nagyon igényes, gagyibbra számítottam. A fedésével és a tartósságával nincs bajom, szerintem jobban fed, mint sok alapozó. Enyhétől a közepes fedésig tud szép eredményt produkálni, nem maszkszerű. Pattanásokat nekem nem okozott az érzékeny bőrömön. Az iparfumeria.hu-ról rendeltem 6000 ft körüli áron, egy hónapja használom. Ezalatt sem fehérítő sem ránctalanító hatást nem tapasztaltam.
Ha nyáron, melegben is ilyen szépen teljesít, akkor megveszem sötétebb árnyalatban is.

Salvatore Ferragamo Signorina EDP

Salvatore Ferragamo Signorina EDP
2015. március 11.

Tejesen krémes édeskés finomság egy kis friss gyümölcsös orron-pöccintéssel. Lágy és üde, fiatalos, erős és tartós. Nagyon szép kis illat, bár SF-tól a kedvenc még mindig a Signorina Eleganza :) A kettőt össze se tudom hasonlítani, annyira más (pedig ezzel a szándékkal ültem ide a gép elé, egyik csuklómon ez, másikon az Eleganza).

Valentino Valentina

Valentino Valentina
2015. március 11.

Háromszor próbáltam tesztelni az iparfümériás mintámat, de pár óra múlva, mire géphez kerültem már nem éreztem semmit, annyira bőrközeli. Az első pár percben pedig annyira finom. Kár érte, mert igazán kellemes, rúzsos-púderes jázminillat lenne, édeskés-meleg, puhán ölelő és valahogy nekem különleges a bőrömön.