szamoca

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Laura Biagiotti Laura EDT

Laura Biagiotti Laura EDT
2017. április 10.

1 évnyi használat után végre megértettem ezt az illatot. Az eleje nekem nagyon nem szimpi: erős, tömény, szúrós virág(os) illat (a frézia sok nekem), gyümölcsök sehol.
Aztán néhány óra múlva (2 kb.) ,annyira, de annyira finom lesz, lágy, édeskés, krémes és tiszta. Gyümölcs és virág egyenlő arányban, icipici, jóleső pézsma, töménység, nehézség sehol.
Olyan nőies és bájos, hogy ledöbbentem. Már majdnem túladtam rajta, most meg a pótlásán gondolkodom. 5 csillag lenne, de mivel sajnos ezt a szépséges fázist nagyon nem érzem tartósnak, így csak 4.

Cien BB Krém SPF15

Cien BB Krém SPF15
2017. március 28.

Sajnos nem jó a fedése, és főleg nagyon nem jó az illata. Konkrétan babahányás szagú lett, pedig nem használtam túl régóta. kukáztam,pedig utálok kidobni bármit.

Farmona Sampon Hajhullásra Fekete Retekkel

Farmona Sampon Hajhullásra Fekete Retekkel
2016. december 15.

Szomorkodom miatta. A hajhullást valóban mérsékli, szép fényes, puha hajat eredményez, nekem az illata is tetszik. Azonban mosás utáni napon már zsíros tőle a hajam :( Vettem egy Penny-ben kapható gyógynövényes sampont elkeseredésemben: 3 napig oké vele a fejem. Nagyon tetszik,hogy a kis "retkes" hozza az ígért hajhullás csökkentést, de annak az árán,hogy naponta hajat kelljen mosnom inkább hanyagolom.

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal
2016. november 29.

Vízhiányos bőröm van, ráncaim szerencsére még alig, azok is inkább a vízhiányra foghatóak. Nekem nagyon szép, egészséges lesz a bőröm ettől a kencétől, bár egy picit nehezen szívódik be, így vizes kézzel szoktam bemasszírozni az arcomba. VISZONT nem tart sokáig a hidratáló hatása, most délelőtt 10 óra van, reggel 6-kor kentem be, és már érzem, hogy egy újabb kencézés bizony ráférne az arcomra.

Kenzo 2 L'eau

Kenzo 2 L'eau
2016. március 19.

Szamomra semmi LB hasonlosag nincs benne. Rozsas, citrusos. Ferragamo Incanto Bloomra hasonlit talán, csak kicsit kevesebb rozsaval, tobb citrussal. Rajtam kozepesen tartos, masoknak is tetszett, ha ezt viseltem. Szeretem.

Fancy Kéz- és Testápoló Krém

Fancy Kéz- és Testápoló Krém
2015. november 25.

2. Tegelyt hasznaljuk. Valoban valtoztattak az osszetevokon de ez nem artott a termeknek. Egesz testre kenjuk, nagyon jol hidratal (NEM extra szaraz borre hasznaljuk) gyorsan beszivodik. Szamomra kellemes az illata is: nagyon enyhén citrusos-edeskes, inoffenziv, nem "veszik ossze" az eppen viselt parfummel sem. 5-ost kap.

2014. július 17.

Bevallom, hogy én nem a hajamra használom, mert arra nekem nem vált be, hanem testápolónak,illetve kéz, sőt néha arckrémnek. Tegnap este is őt kentem az arcomra és annyira finom puha volt reggel a bőröm. Érezhetően más minősége van az arcbőrömnek, ha ezt kenem éjszakára a szokásos (amúgy szintén natúr) arckrémem helyett. Szóval hajra nem, de egyéb területekre nekem jól beválik. Nem tudok ötösnél rosszabbat adni neki.

2014. július 17.

Bevallom, hogy én nem a hajamra használom, mert arra nekem nem vált be, hanem testápolónak,illetve kéz, sőt néha arckrémnek. Tegnap este is őt kentem az arcomra és annyira finom puha volt reggel a bőröm. Érezhetően más minősége van az arcbőrömnek, ha ezt kenem éjszakára a szokásos (amúgy szintén natúr) arckrémem helyett. Szóval hajra nem, de egyéb területekre nem jól beválik. Nem tudok ötösnél rosszabbat adni neki.

Gres Cabotine

Gres Cabotine
2014. július 16.

tinédzser koromban használtam, aztán később a 20-as éveim végén. Nagyon erős és nagyon különleges illat. egyáltalán nem igaz rá, hogy csak idősebbeknek való, sőt szerintem éppenhogy a virágos-zöldes-friss jegyei miatt nagyon is fiatalos. 1 fújás a limit, ennél több eszméletvesztéshez vezet :) az az 1 fújás viszont kb. 30 perc múlva egy csodás illatkompozícióvá érik, ami vagy 12 órán át kitart. ezen sorok leírása után erősen gondolkodóba estem, hogy beszerzek egy újabb üvegcsével.

UD: Ma megvettem. Fáj tőle a fejem és vérzik a szívem emiatt. Eladó. :(

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2013. augusztus 13.

Nagyon finom, tartós, nőies. A férjem, aki nem egy nagy illatszakértő, rögtön körbeszimatolt, amikor magamra applikáltam ezt az illatot. Dicsérő szavak ritkán hagyják el a száját parfümmel kapcsolatban, de erre "rácuppant" :)
(Nálam tartós is: a táskámban hagyott papírcsíktól a táska vagy 5 napig illatozott. Pedig mint tudjuk, papíron semmi sem az igazi. )