szancs95

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. április 18.

Szerencsés vagyok, mert mindkét színt egyformán tudom használni belőle. Általában keverem a kettőt, így természetesebb a hatás. Az ecsetet és a sablonokat nem használom, illetve a dobozkának jobban örülnék, ha ilyen "kinyithatós" lenne. Ennek ellenére szeretem nagyon és szinte minden nap használom, mégis alig fogy.

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. március 16.

A krémmánia nélkül nem igazán jutott volna eszembe, hogy ilyen "szupermarketes" arclemosót használjak. Hihetetlenül jól lehozza a sminket és a szennyeződéseket és szinte egyáltalán nem szárít. A szempillaspirált is egyből lehozza! Más lemosóknál szinte azonnal sikít a hidratálásért a bőrőm, de ennél van, mikor el is felejtem. Imádom a géles lemosókat, szóval nálam ez is előny.

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Arctisztító

Avon Naturals Zöld Olívabogyó Arctisztító
2017. március 8.

Használata után iszonyatosan húzódik a bőröm. Nagyon ritkán tapasztalok ilyet, nem sokáig fogom használni, vagy csak nagyon ritkán. Egyébként a sminket és a szennyeződéseket egész jól leszedi, de valahogy nem érzem tisztaság érzetet a használata után, vagy csak elveszi a húzó érzés...

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj
2017. március 3.

Nagyon szeretem az illatát, viszont nekem kicsit hamar fogyott. Nem rossz, de még keresem az igazit. :)

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2017. február 28.

Iszonyatosan büdös, az állaga is elég érdekes, kicsit mintha karcolná a számat, nem az a puha, amit az ember várna. Nem szárít, ami jó pont.

Music Flower Photo Genic Overtime Base Oil Free Foundation SPF25

Music Flower Photo Genic Overtime Base Oil Free Foundation SPF25
2017. február 28.

Elég sűrű az állaga. Nagyon olcsó és jól fed. Szerintem megéri az árát.

Balea Ultra Power Hajlakk

Balea Ultra Power Hajlakk
2017. február 22.

Nagyon szeretem. Jól tart, bár leginkább a babahajak kordában tartására használom, de ugyanúgy a begöndörítést is tovább tartja. Kevés is elég belőle, utána rendesen ki tudom fésülni a hajam, nem ragad, nem kelt őrülten zsíros hatást és nem lesz tele fehér trutyikkal a hajam. Nálam simán veri a drágább lakkokat.

eBay Fairy Girl Eyebrow Pencil

eBay Fairy Girl Eyebrow Pencil
2017. február 21.

Ő volt az első szemöldökceruzám. Ma már mást használok, de a táskámban van, ha esetleg útközben látom, hogy korrigálásra szorulok. Pozitiv, hogy nem szinez túl erősen és nem csak 2-3 árnyalatban kapható.

Magic Colour Lipstick

Magic Colour Lipstick
2017. február 21.

Kiváncsiságból rendeltem meg. Nagyon szép természetes szint ad a számnak. Nem hidratál, de nem is száritja a számat, pedig elég könnyen kiszárad. Picit hamar kopik, de ugye ennyi pénzért nem várunk csodát? :)

eBay Szempilla Göndörítő

eBay Szempilla Göndörítő
2017. február 21.

Először én is azt hittem hamar szét fog esni, de megvan már egy ideje és birja. Nyilván látszik a minősége, de amire való, arra pont jó, bár elég ritkán használom.