Szandi0504

Regisztráció dátuma: 2019. április 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Biola Bio Orvosi Zsályás Dezodor

Biola Bio Orvosi Zsályás Dezodor
2019. április 30.

Sajnos a pumpájából inkább melle csöpögtetni lehet mint magadra fújni, én átöntöttem másik üvegbe.

Szagok ellen nem véd sajnos, elég büdi tőle az ember elég rövid idő után, pedig én télen próbáltam ki.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2019. április 30.

nagyon szeretem már több éve használom, nem kenődik el, egész nap kitart, szépen formázható vele a szemöldök

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. április 29.

nagyon finom rózsa illata van, arcra és hajvégékre is használom inkább este lefekvés előtt érdemes használni, mert kell neki idő, hogy beszívódhasson - ha langyos vízzel még utána átmasszírozod az arcod jobban bele tudod dolgozni a bőrödbe az olajat

a pipettája tökéletes, könnyű vele adagolni, 1 alkalomra elég 4-5 csepp belőle

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. április 29.

napégésre, borotválkozás után gyulladásokra szoktam használni, szeretem,mert mindig teszi a dolgát
a kutyám fülét is ezzel szoktam kitisztítani, sokszor begyulladna neki különben

PomPom Cappuccino Testápoló Habkrém Pisztáciaolajjal

PomPom Cappuccino Testápoló Habkrém Pisztáciaolajjal
2019. április 29.

nagyon finom kávés illata van, tetszik ez a habos állag, fürdés után érdemes bekenni magad, mert ha vizes a bőröd sokkal gyorsabban be tud szívódni

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás
2019. április 29.

vicces Shrek arca van tőle az embernek,de nem látok változást utána az arcomon sajnos, szárítja is kicsit nekem….

PomPom Karotinkrém Ylang Ylanggal

PomPom Karotinkrém Ylang Ylanggal
2019. április 24.

Először ajándékba kaptam belőle, majd nemrég nagy kiszerelésben meg is vásároltam.
Ez a krém tényleg egy csoda, nekem mániám piszkálgatni, nyomogatni az arcomat, ilyenkor van hogy sebes is marad, de ha ezt a krémet rákenem és 1 napig többször bekenem vele a sebes részt szépen begyógyul, gyulladáscsökkentő is, ajakápolóként is bevált.
Nekem borotválkozás után nagyon kiszárad a bőröm és eddig a sheavajon kívül még nem volt olyan ami nem irritálta volna, de most már van, gazdag krém elég belőle kevés is, enyhén vizes bőrbe, fürdés után egyből érdemes bemasszírozni akkor jól be is szívódik.

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan

PomPom Prémium Shea Vajas Natúr Szappan
2019. április 24.

Finom natúr illata van, nem annyira erős,tolakodó mint a natúr sheavajnak, jól táplálja az arcbőrt is, szoktam használni arcmosáshoz is.

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2019. április 24.

Könnyen beszívódik, finom levendula illata van de nekem kicsit szárította a bőrömet ...

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. április 24.

Nagyon erős rózsa illata van számomra tolakodó kicsit, de ezenkívül szuper termék, könnyen beszívódik, érzékeny bőrömre is kiváló választás volt.