Szandi1018

Regisztráció dátuma: 2021. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Shay & Blue Atropa Belladonna

Shay & Blue Atropa Belladonna
2022. augusztus 4.

Nagyon szappanos, talán Nivea szappan illat. Tesztelgetem ezeket a Shay&Blue illatokat de egyik sem győzött meg, inkább csalódások számomra.

Shay & Blue Salt Caramel

Shay & Blue Salt Caramel
2022. augusztus 2.

Túl erős, iszonyat pasis illat. Sós is, édes is, minden is.... Csak nem jó. Nagyon nem jön be.

Shay & Blue White Peaches

Shay & Blue White Peaches
2022. július 28.

Könnyed, kellemeske. Barackos ice tea, némi fehér virággal. Nem rossz, de nem sorolnám a luxusillat kategóriába.

Nina Ricci Nina Rose

Nina Ricci Nina Rose
2022. július 27.

Kedvenc Ninám. Friss citrusos kifujáskor. Leszáradás után cukorkás, de nem kislányosan. Rajtam viszonylag sokáig tart.

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT
2022. július 27.

Nekem túl virágos, közönséges és savanykás illat. Nagyon nem az én világom. Csak papíron teszteltem.

Sol De Janeiro Coco Cabana Moisturizing Body Cream-Cleanser

Sol De Janeiro Coco Cabana Moisturizing Body Cream-Cleanser
2022. július 23.

Finom kókuszos illata van. Ez sem habzik, de nem szárít annyira, mint a Brazilian 4 Play sárga tusfürdő.

Sol de Janeiro Brazilian 4 Play Moisturizing Shower Cream-Gel

Sol de Janeiro Brazilian 4 Play Moisturizing Shower Cream-Gel
2022. július 23.

Csak az illata miatt 2 pont. Tényleg nem habzik, nem tisztít rendesen és még szárította is a bőröm.

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream
2022. július 23.

Finom kókuszos, szolikrémeknek van ilyen illata. A testpermettel együtt használom, mégsem túl tartós az illat. Hidratál, de nehezebben szívja be a bőröm mint a Bum Bum krémet, ez kissé ragacsos.

Sol De Janeiro Coco Cabana Body Frangrance Mist

Sol De Janeiro Coco Cabana Body Frangrance Mist
2022. július 23.

Jó jó, de sajnos nem túl tartós. A Coco Cabana krémmel együtt használom. Olyan illata van mint a szolikrémeknek. Régi szép szolis emlékeket idéz :)

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
2022. július 23.

Bum Bum krémmel együtt használom. Sokat kell belőle fújni hogy meglegyen az illatfelhő és a tartósság. Igazi nyári illat, imádom !!!!!