Szandi21

Regisztráció dátuma: 2014. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paris Collection Filces Szemhéjtus

Paris Collection Filces Szemhéjtus
2015. szeptember 29.

Maga a festék nem lenne rossz de ami hozzá van ecset sajnos hamar tönkremegy és akkor nem lehet szép vonalat húzni vele:/

Dove Split Ends Rescue Hajvégápoló Szétvált Hajvégekre

Dove Split Ends Rescue Hajvégápoló Szétvált Hajvégekre
2015. szeptember 29.

Nekem se használt semmit, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, de semmi alig vártam, hogy elfogyjon végre és kidobhassam.
Van ettől sokkal jobb is pl.: az avon argánolajas hajvégápolója :) és árban is barátibb :)

Maybelline Affinitone Pirosító

Maybelline Affinitone Pirosító
2015. szeptember 28.

Az elsõ pirosìto amit tökre imádok a minösége nekem jó volt pirositott is ahogy kellet -2 csillagot azért kap mert könnyen széttörik és persze az ára miatt ...

Lora Szemhéjtus

Lora Szemhéjtus
2015. szeptember 28.

Gondoltam kipróbálom ezt a szemtust, (bár nekem fehér az üvege rózsaszín mintázattal) de ez lesz az. Szóval kár volt megvenni is felkenve fényes nekem nem jön be ráadásul nagyon kemény az ecsete pedig van egy másik hasonlóm amit imádok, bár az astor :P szóval totális pénzkidobás volt megvenni sajnos.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2015. szeptember 27.

Nekem tökéletesen bevált! Sose találkoztam még ilyen fésüvel, hogy valóban kifésülje a hajam ráadásul fájdalom mentesen és tépés nélkül vizesen és szárazon egyaránt tökéletes fésülés IMÁDOM! :)

Schwarzkopf Styliste Ultime Sea Salt Beach Look Texture Spray

Schwarzkopf Styliste Ultime Sea Salt Beach Look Texture Spray
2015. szeptember 27.

Nekem nem jott be a termék olyan semilyen hatásù és a hajam érzetét is szárazabbá tette tuti nem venném ùjra

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál
2015. szeptember 26.

Nem rossz, sőt :) nekem egyedül a spirálja nem jön be annyira, mivel túl nagynakntalálom.

Isana Repair Nutrition Hajkúra

Isana Repair Nutrition Hajkúra
2015. szeptember 25.

A hajam végének tényleg kellett egy kis segìtség hogy valahogy kinézzen és emiatt vettem meg ezt a pakolást nálam a célnak megfelelt jobbnak érzem a hajam de csodaszernek nem mondanám :)

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2015. szeptember 24.

Nekem nem jött be néha a jobb alapozóm fölé szoktam belöle tenni ráadásul a csomagolása borzalmas folyamatosan csak ki akar belőle folyni, az biztos hogy többet nem veszem meg.

DepilLine Gyantacsík Arcra

DepilLine Gyantacsík Arcra
2015. szeptember 24.

Nekem szintén nem csinált semmit sem sajnos érdemben a termék, azon kívül, hogy nem győztem eltüntetni a gyantát magamról...