Szandika12

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Lovely Couple Borotvahab

Balea Lovely Couple Borotvahab
2019. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a borotvahabot! Egyre több és több Balea termék jó minőségű, szeretem őket :). Nagyon mókás lila habja van :). Ami nagyon tetszik benne, hogy jól lehet borotválni a segìtségével a területeket és hogy hidratál! A nagyon száraz hónaljamnak erre van szüksége :). Nagyon tetszik a külső dizánja is, figyelni fogom a limitált borotvahabokat az biztos :).

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2019. augusztus 12.

Nekem nagyon tetszik! Befújkálom vele az arcom pattanásosabb részeit. Az illata nem egy leányálom, de meg lehet szokni :D. Nagyon jó még szúnyogcsípésekre, áldás nekem a termék! :). Egyedül a szunyogcsipés helyeire nem vált be, úgy tűnik, mert nagyon kipirosodott a terület, de ezért nem vonok le csillagot egyelőre.

For Your Beauty Soft Touch Összecsukható Hajkefe

For Your Beauty Soft Touch Összecsukható Hajkefe
2019. augusztus 12.

Imádom :). Nagyon praktikus utazáshoz, vagy suliba, munkahelyre, különleges alkalmakra is magaddal viheted :). Tükröt is jó hogy beleraktak, a hajat sem húzza túlzottan. Én nagyon megszerettem :D, kék színben van meg :D

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. augusztus 12.

Nagyon jó volt pattanásra, ezzel hidratálom a bőröm ( kivétel orcák) mert azért ragad. De nagyon jó az Incije, nekem nagyon tetszik a csomagolás és az illat is, állag is nagyon jó :) . Tényleg kellemesen frissítő. :).

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. augusztus 11.

Update: Végül eladtam más barátnőmnek, mert nem jött be, nekem nem puhította annyira a haja, sőt sokkal puhább nélküle, amikor csak sampont használok. A barátnőmnek viszont bejött, nagyon puha lett tőle a haja. :)

Hajban maradóként egyelőre puhította a hajam. Nagyon finom illata van, talán a legelső kozmetikumom aminek az illata a barátomnak is tetszik :D, az tetszik hogy elvileg sokféleképpen fel lehet használni, erről majd update-lek. Nagyon praktikus szerintem a csomagolása, valamint mindössze 1500 ft-ért vettem akciósan.

Update: Azt kell hogy mondjam, eddig bejött balzsamként is, valahogy sokkal rendezetebb lett a hajam, szerintem puhább lett tőle :)

Essence G'day Sydney Eyeshadow Palette

Essence G'day Sydney Eyeshadow Palette
2019. augusztus 8.

Imádom ezt a palettát 😍. A legjobban a csillogós színek tetszenek benne. :). Könnyen feltudom vinni az ujjaimmal, remek krémes állaguk van és az eredmény is nagyon tetszik :) A kékek, a vörös, és az arany lesz a kedvencem., és elég tartósak :). A fehéreket használom belső szemzúgba vagy alapnak :). A barnák szerintem bronzosítók lesznek. Nagyon örülök hogy ilyen jó minőségű paletta az első palettám :). Nagyon praktikus és szép benne a tükör is :). Valamint szerintem a külseje is csodaszép.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2019. augusztus 8.

Egyébként nekem most a Balea sötét hajra való szárazsampon vált be nagyon egyelőre :).
Vigyázat tömény mennyiségben fulladást okozhat :rofl:. Én a kertben fújtam rá a hajamra és könnyebb volt eloszlatni a hajamban, mint a Batiste-t valamint sokkal jobb szerintem az illata ( hajlakkos), meg 2 napig szép volt még a hajam meg valahogy sokkal jobban felfrissítette az egészet, nagyon megvoltam elégedve vele :). Most őszintén az hogy viszket tőle a fejem minimálisan, az a Batiste-nél is volt, és nekem nincs ezzel problémám, mert csak nagyon enyhén és csak párszor érzem egy nap hogy enyhén viszket :). Még ma is vállalható volt a hajam, de inkább megmostam. Nem lett barna foltos a fejem, vagy mattította le, szerintem beletudtam könnyen masszírozni a fejbőrömbe, vagy megegyezett a hajszínemmel. Nekem a hajam tapintásával sem volt gondom, illetve utánna még éreztem, de szerettem a hajlakk illatot és úgy vettem észre a barátomnak is bejön jobban, mint a műcseresznye illat, az előbb említett márkánál. Valamint az ára is nagyon jó, 3 Balea szárazsampont tudok venni egy Batiste áráért, ami nekem elég lesz egész évre :). Szeretek néha takarékoskodni na, és mindig keresem az olyan olcsó termékeket amivel esetleg egy-egy drágább terméket kitudok váltani :)

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2019. augusztus 8.

Nekem nagyon tetszik, jól véd a szagok ellen. Maga a dezodor illata nem a kedvencem, de elmegy. A hatékonyság nálam a fő szempont, valamint hogy nem szárítja úgy ki a hónaljam, hogy már fáj, mint az adidas dezodor. Nagyon tetszik a kialakítása is.

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk
2019. augusztus 8.

Nagyon-nagyon tetszett ez a fátyolmaszk! Iszonyat finom illata volt a méz dominált inkább benne. A maszk jól átvolt itatva anyaggal. A kialakitásával voltak problémáim, nekem túl nagy volt a fejemre :D. Egyébként kellemes érzés volt használni, fent hagytam 10 percig, majd utánna leöblítettem. 2 napig csodálatosan puha volt az arcom :). Nagyon megszerettem :D.

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2019. augusztus 5.

Tetszett, szépen lemattította a bőrt, nagyon jól tisztított, szép egységes lett a bőr, üde. Először azt hittem kicsit szárít, de pár órával utána már nem éreztem :). A pattanásos bőrnek jót tett :) Volt rajtam egy-kettő. Egy kicsit zavart 2 dolog:
1. Csípett felkenéskor ezért csak 10 percig tudtam fent hagyni.
2. Mikor megkötött nagyon húzódott a bőröm. Bár elég kellemetlen volt használat közben, de abszolút pozitív volt a hatása újra fogom venni, de csak 4.