szandrah86

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2014. május 29.

Ma égész nap tesztelhettem a kicsikét... a fedése nagyon szép az én bőrszínemhez pont passzol. Az egész napi lóti-futit jól bírta,átfényesedett de nem olyan tocsogósra mint általában a többi BB vagy alapozó rajtam. Nekem *5!!!!! :)

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2014. április 28.

Hezitáltam a vásárlásnál hogy ezt vagy a sima To be woman legyen-e...végül a másikat hoztam el. Az a helyzet hogy kicsit talán megbántam hogy nem ő jött velem. Mikor magamra fújtam belőle,határozottan nem tetszett annyira émelyítő édes volt. 2 óra múltán viszont valami fantasztikus illata maradt a bőrömön nagyon megtetszett. Lehet hogy beszerzem magamnak esti fújkálásra tudom inkább elképzelni. Jaaa és ez tartósabb mint a rózsaszín társa.:)

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2014. április 28.

Douglasban vásároltam be ebből a parfümből,mert most akciósak. Tulajdonképpen meg sem fordult a fejemben hogy Police-t vegyek de ez annyira megtetszett nem tudtam ott hagyni...:) Édes-gyümölcsös illata van,de még nem az a fullasztós süti illat azt nem annyira kedvelem. Valóban nem tart ki a nap végéig az illata de nekem elég 1x újra fújni még a nap folyamán attól még mások érzik rajtam az illatot. Ez a halálfejes üveg háááátttt....nem mondom hogy nem nőies inkább vagány,de vannak ennél szebb üvegcsék is. Összességében nem rossz egy közép kategóriás illat.

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2014. április 25.

1 hétig teszteltem ezt a balzsamot(3x mostam ez alatt a hajamat). Nagyon szépen hidratál,könnyen kifésülhető a haj,puha és nagyon könnyen kezelhetővé válik általa. Az illata engem egy kicsit a tutti fruttis rágóra emlékeztet,de a hajon gyümölcsössé válik,ami a következő mosásig meg is marad. 1 év drasztikusságaival szerintem csak a fodrász ollója tesz csodát,de nekem ez is szépen rendbe szedi a tincseimet. Tuti újra veszem már most kedvenc.:)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2014. április 9.

Nem rossz kis krém ez.bár először a sötétebbet sikerült megvenni és az nekem nagyon sárga. Picit alkoholos az illata,kell alá hidratálni de egész nap fennmarad az arcon. Még keresgélek de egy jóindulatú 4-est adok neki.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. április 5.

Ő az első micellás arctisztítóm...nagyon megszerettem! Szépen leszedi a sminket,nem szárít sima utána a bőröm. Ha lesz alkalmam kipróbálom a Biodermát is,de számomra ez is tökéletes kis újdonság! :)

Escada Born In Paradise EDT

Escada Born In Paradise EDT
2014. március 12.

Igazi nyari illat csak is akkor tudom elképzelni használni. Edes-gyümölcsös de nem tolakodó,fullasztó. Megvan az új kedvencem??? :D

Isana Feuchtigkeitsshampoo

Isana Feuchtigkeitsshampoo
2014. március 12.

Őszintén szólva nem vártam tőle túl sokat,de meglepett! :) Jól tisztít,és tényleg nem gubancolja össze a hajamat gond nélkül végig tudom húzni az ujjaimat anélkül,hogy megakadna a hajban. Kipróbáltam balzsam/pakolás nélkül is és tényleg hidratál,ugyanis még hajszárítás után is szép fényes és selymes lett a hajam. Ráadásul szilikon és parabén-mentes! :) Szóval nagyon bevált!

Essence Stay Matt Ajakkrém

Essence Stay Matt Ajakkrém
2014. március 9.

Smooth Berry árnyalatot vettem meg a Müllerben 349 forintért voltak kiárusítva. Nagyon szép ciklámenes élénk színe van. Tegnap le lett tesztelve este. Ivást gond nélkül kibírt. Optikailag szerintem is fehéríti a fogakat. Szerelem...:D

Wella Pro Series Hajpakolás

Wella Pro Series Hajpakolás
2014. március 2.

Tegnap próbáltam ki először,nagyon szép fényes és puha lett a hajam...:) Kallos Placenta hajpakolást próbálgattam de sajnos nem igazán vált be. Egyenlőre elégedett vagyok vele,megelőlegezek 5 csillagot.