szaniblue

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2014. szeptember 19.

Megvettem a makadámdió miatt, de nagy csalódás volt, pedig imádom a makadámdiót. Egyáltalán nem ilyen illatra számítottam, hanem inkább olyanra mint a Balea Ausztrália szappané. Egyébként az állaga jó, egész gyorsan beszívódik, jól hidratál. Hosszú távú hatásról nem tudok írni, mert csak egyszer használtam az illata miatt, ami egyáltalán nem tetszik. Teljesen nem szeretném lepontozni, de én kettő csillagnál sajnos nem adok neki többet.

Nivea Visage Reregeneráló Éjszakai Krém

Nivea Visage Reregeneráló Éjszakai Krém
2013. április 20.

Először is amit szeretek benne: a tipikus Niveás illata, nem irritál, nem okoz pattanásokat, jól hidratál. Már régebb óta használom és még kevés fogyott belőle, úgyhogy tényleg sokáig elég. A tégelye jól néz ki és tök jó, hogy nem műanyag. :) (Amikor megvettem csodálkoztam is rajta, hogy milyen nehéz :D ) Ami nem jó benne, hogy nehéz hozzájutni a krémhez. Több krém megy a körmöm alá mint az arcomra... Már a nappali krémnél is ez a bajom a tégellyel, de ezt még nehezebb kioperálni belőle az állaga miatt. Na azon meg is lepődtem először. Szerintem olyan az állaga mint valami testvajnak... Ahhoz képest elég gyorsan beszívódik. (Nem olyan gyorsan mint a nappali verzió, de este mindegy, akkor úgysem sminkelek.) Azt hittem először, hogy kicsit sok lesz a bőrömnek, de egész jól beszívja és puha lesz tőle. Nem tudom nyáron hogy fogja bírni a nagy hőségben, szerintem akkor kicsit sok lesz. Azért 4 csillagot mindenféleképpen megérdemel. :)

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2013. április 20.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Ennek szerintem teljesen olyan illata van, mint a kék tégelyes Nivea krémnek. Könnyű az állaga, hamar beszívódik és jól lehet rá sminkelni. Nem irritálja a bőrömet, nem okoz pattanásokat és jól hidratál. Abszolút kedvenc most nálam. :) Talán az egyetlen negatívuma, hogy tégelyes. Bár én szeretem a tégelyes krémeket, és ez ráadásul nem is műanyag hanem (talán) porcelán tégelyben van. Már le is ejtettem és túlélte. :D Na de ami rossz benne, hogy több krém megy a körmöm alá mint az arcomra. Hosszú köröm meg tégelyes arckrém az nem olyan jó párosítás... XD Azért megkapja az 5 csillagot! :)

Nivea Visage Frissítő Arctonik

Nivea Visage Frissítő Arctonik
2013. április 20.

Már egy ideje átálltam Niveára arctisztítás terén, és ezt a tonikot használom. Meg vagyok vele elégedve. Tipikus Niveás illata van, jól tisztít, leviszi még az utolsó maradék alapozót is. Nem irritálja a bőrömet és nem okoz pattanásokat sem. Reggel és este is ezt használom és még nem sok hiányzik belőle. Azt szeretem benne, hogy tényleg elég alapos a kombinált bőrön, de nem szárít túlságosan. Mindenféleképpen el fogom használni (nálam ez már sokat jelent :D ) és az sincs kizárva, hogy újra veszem. Megérdemli az 5 csillagot!

Nivea Aqua Effect Frissítő Arclemosó Hab

Nivea Aqua Effect Frissítő Arclemosó Hab
2013. április 20.

Most ezt az arctisztítót használom és meg vagyok vele elégedve. Az illatát először is imádom, tipikus Nivea illat. :) Reggel-este használom. Jól tisztít, este az alapozót is leviszi. Nem szárít túlságosan, nem irritálja a bőrömet és nem okoz pattanásokat sem. A többi Nivea termékkel együtt használom. A habos állag nekem először tetszett, de valahogy meguntam. Nem fogy gyorsan, pedig reggel és este is két pumpálásnyit használok és még kb. a negyedéig van. 4 csillagot adok neki, mert tényleg jó termék, de nem fogom újra venni. Most a Balea kék színű arctisztítójával szemezgetek. Lehet, hogy ő lesz a következő. :D

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2013. február 28.

Nagyon-nagyon-nagyon jó! :) Nekem először a Salon Elite volt meg, de utána muszáj volt vennem egy ilyet. Én nagyon szeretem! Szegény fésűim azóta száműzetve lettek a szekrény aljába, mert már csak ezt használom. Nem tépi a hajamat, nem töri a hajszálakat vizesen sem és szárazon sem. Mással nem is tudtam a hajamat kifésülni vizesen, csak ezzel. Pedig amikor megláttam német Youtube videókon nem akartam hinni neki, de tényleg működik! :) Egyenes, puha és fényes lesz a hajam tőle. Én azért is szeretem, mert műanyag az egész és így ki lehet mosni, szerintem higiénikusabb mint egy normál fésű. Szegény párszor már lecsattant a földre, mert hajolajos volt a kezem és kicsúszott belőle, de még azt is túlélte. :D Én mindenkinek csak ajánlani tudom, szerintem szuperjó termék! :) (Ja és persze a színéért is plusz pont jár. Szép rózsaszííín :D )

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval
2013. február 17.

Én ezt használom az ugyanilyen arclemosóval együtt. Szerintem jó, nem is szárít annyira és jó az ára is. :)

Update: Amióta leírtam róla a véleményemet, már újra vettem egy párszor. (Nem folyamatosan, hanem egyszer ezt egyszer azt...) Még mindig jónak tartom, mert jól tisztít, nem irritálja a bőrömet és az ára is rendeben van. Mégis levonok tőle egy csillagot. Először is ami az arctisztítójában, a krémjében és ebben is zavar, azaz illata. Erős, mű lime illata van. (Anyukám szerint mosogatószer illatú...) Ami még zavar benne, hogy ragad egy picit. Nem olyan vészesen, de mégis olyan mintha egy vékony réteget hagyna az arcomon. 4 csillagot azért megérdemel, mert korrekt termék és ár-érték arányban teljesen rendben van.

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)
2013. február 17.

Az abszolút kedvenc! :) Már több lemosót próbáltam, mindig váltogattam őket és mindig vissza tértem ehhez. Jól tisztítja az arcomat, de nem szárít túlságosan. Kellemes az illata, nem irritál, jól néz ki a csomagolása és kedvező az ára. Nekem jobban bevált mint a Clinique arctisztítója. A tonikját, a krémjét, a sminklemosó kendőjét és a radírját is szeretem. :)

Update: Nem használtam egy darabig, mert mindig újakat próbáltam, de most visszatértem rá. Nekem nagyon jól bevált. Megfelelően tisztít, jól leviszi a sminket is. Most amikor elkezdtem használni sokkal jobb állapotban volt a bőröm mint régebben és így a tonikjával és a krémjével együtt nagyon jól megelőzik a pattik kialakulását, csak néha jön ki egy. Az illatát is szeretem, az ára is kedvező, továbbra is ez marad a kedvenc arctisztítóm, pedig már rengeteget kipróbáltam. :)

Update 2: Le kell vonnom tőle egy csillagot. Igazából két problémám van vele. Az egyik az, hogy nem habzik. Bér ez nem akkora probléma, csak engem személy szerint idegesített. A másik az illata. Erős mű lime illata van. Egyébként még mindig jónak tartom, főleg ár-érték arányban, de én egyelőre áttértem másra.

Paula's Choice Resist Skin Brightening Treatment

Paula's Choice Resist Skin Brightening Treatment
2013. február 17.

Gondoltam erről is megírom a véleményt, mivel már kicsit több mint egy hónapja használom. Paula's Choice arctisztítót, tonikot, fényvédős krémet és hámlasztót használok mellette, a szérumot pedig minden nap használom reggel és este. Először is gyorsan beszívódik, illatmentes, nem okozott irritációt.
Sajnos az eredmények nem olyanok, mint amire számítottam. :( Persze gondoltam, hogy nem 1 hónap alatt fog elmúlni, de azért látható halványodást vártam. (pattanás utáni hegekre használom) Sajnos nem halványodott csak talán egy nagyon picit az arcomon oldalt, de az államon egyáltalán nem. Persze továbbra is használni fogom, hátha még használni fog, lehet hogy csak egy kis idő kell még neki. Mindenestre így kb. 5 és fél hét után csak 2 csillagot tudok neki adni, ha ár-érték arányba nézem. Persze ha látni fogok valami változást felpontozom. Még bízom benne! :)

Update: Szerencsére máris adhatok neki plusz 1 csillagot, mert most az egy hét alatt minimálisan, de látható lett a halványodás. Úgy látszik csak egy kis időre volt még szüksége :) Persze ha ennél jobb eredményeket is sikerül elérnem vele még updatelek :)

Update 2: Már október óta használom és még mindig van benne :) Mondjuk csak célzottan a foltos helyekre használom, reggel és este. Tényleg javított a bőrömön. Bár még mindig nem múltak el a hegek teljesen, de sokat halványodtak, otthonra már nem is használok alapozót. Nekem megérte beruházni rá, bár nem volt olcsó. Nem tartom csodaszernek, de egy 4est mindenféleképpen megérdemel!

Update (az utolsó :D ): Elfogyott! Jól bírta októbertől februárig. Mivel ennyi ideig elég volt, abszolút megéri az árát. Az arcom még mindig foltos, de nem annyira, mint előtte. Voltak olyan hegek amiket teljesen eltüntetett, volt amit elhalványított. Soha nem irritálta a bőrömet, nem okozott pattanásokat. Megadom neki az 5 csillagot, mert beváltotta azt amit ígért. :)

Adidas Fruity Rhythm Dezodor

Adidas Fruity Rhythm Dezodor
2013. február 9.

Fúúú ez pont az a fajta dezodor amit abszolút nem szeretek. Túl erős az illata, keveredik a parfümmel -igazából csak a saját parfümjével tudtam használni, de annak is hamar meguntam az illatát- és a parfüm miatt na meg az alkohol miatt, amit én abszolút nem bírok egy dezodorban sem, csípte a bőrömet. Több fajta is volt ebből, mindet kaptam, de tovább is adtam őket. Az izzadásgátló hatása nem a legjobb, nyáron nem is lenne elég. Maga az illat egyébként nem rossz, csak ez pont nem az az illat kategória ami nekem bejön (dezodorban sem, meg parfümben sem). A 3 csillagot azért kapja, mert nagynéném évekig használta és anyukám is szerette.