szansza0518

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame The One Strobing Effekt Krém

Oriflame The One Strobing Effekt Krém
2017. április 9.

Számomra ez a termék hatalmas pozitív csalódás volt, nem gondoltam volna,hogy a napi rutinom része lesz. Felvinni és eldolgozni egyaránt ujjal szoktam, könnyű, (és pár előző rossz tapasztalatommal szemben) nem szedi fel , és maszatolja el az alapozót.
Alapozó felé , highlighterként jól funkcionál , nem csillámos, egy szép ragyogást ad az arcnak, anélkül hogy sok lenne. (egyébként lehet építgetni is , így egy erősebb hatás is elérhető).
Kevés is elég belőle, éppen ezért ez a 30 ml ,jó darabig elég lesz, ennyi pénzért pedig úgy gondolom megérte.
(A strobing krémeket szokás primerrel, esetleg alapozóval vegyíteni ,bár ezzel én még nem mertem kísérletezni, lehet ,hogy a közeljövőben teszek egy próbát.)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. február 20.

Az itt olvasott, vélemények alapján esett a választásom erre a termékre. Mondanom sem kell nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, mégis csalódnom kellett.
Az első pár napban még semmi problémám nem lett volna vele, sőt. A negyedik nap környékén viszont több kisebb-nagyobb hólyagszerű , majd később kisebesedő "képződmények" jelentek meg asz arcomon. Azóta amióta nem használom nem jelentek meg újabbak, elkezdett javulni a bőröm állapota.
Tény és való, hogy a sminket szépen , és könnyedén el lehetett távolítani vele , és mivel sokaknak bevált, az én bőrömmel lehetett a probléma.,(ezért is kapja meg a két csillagot) de számomra ez a termék, sajnos használhatatlan.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. július 30.

Nagyon nagy kedvencem lett az utóbbi időkben. A fedése valami eszméletlen. Bőrhibákra, pattanásokra és szem alá is használom(bár az utóbbi esetében vigyázni kell, mert hajlamos a pici ráncokba is beleülni, de szivaccsal szépen elehet ott is szépen dolgozni) Tartós, amit nagyon szeretek, mert nem kell állandóan pótolgatni.Valamint meglepően sokáig elég. Nálam egyértelműen"csodaszer".

Oriflame Very Me Korrektor

Oriflame Very Me Korrektor
2016. július 30.

Könnyű eldolgozni, kellemes illatú és a fedése is egész jó. A szemem alá is szoktam használni és arra is megfelelt. Elvileg teafa olaj van benne ,ami jó pattanásokra ,nekem ezen a téren nem vált be. Nálam ez a "van jobb is" kategória.

e.l.f. Tone Correcting Folyékony Korrektor

e.l.f. Tone Correcting Folyékony Korrektor
2016. július 30.

A fedésével meg vagyok elégedve. Szem alá és bőrhibákra egyaránt használom,de igazából van jobb korrektorom, tehát nem lesz nagy kedvenc. Ráadásul szagát sem szeretem. Ár-érték arányban azért nem rossz.

Aden Körömlakk

Aden Körömlakk
2016. július 30.

Meg vagyok vele elégedve. Két rétegben már tökéletesen fed, viszonylag gyorsan szárad, a színválaszték pedig hatalmas.Ráadásul 11ml-t kapunk pár száz forintért. Több színt is megvettem belőle az utóbbi időben , és az összeset imádom!

Oriflame Very Me Sminkalap

Oriflame Very Me Sminkalap
2016. július 30.

Alapozás szebb lesz tőle valamennyivel, meg könnyebb rajta eloszlatni egy terméket, de nem nagy a változás, a smink tartósságán nem ront, de nem is javít, igazából mintha nem is lenne.Minden esetre azért úgy voltam vele még próbálkozok, hátha más alapozóval jobban tejesít,de a 3.napon elkezdte csípni a szememet, így valószínűleg már nem fogom használni a terméket.

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2016. július 30.

Legjobb amivel eddig találkoztam, már jó ideje csak ezt használom.! Nagyon hatékony, kellemes az illata, nincs az a tipikus körömlakklemosó szaga. Ráadásul az ára is baráti.

Sleek Sunset i-Divine Palette

Sleek Sunset i-Divine Palette
2016. július 30.

Nem gondoltam volna,hogy ennyit fogom használni ezt a palettát, mivel eléggé élénk.De pozitívan csalódnom kellett , jól kihasználható köszönhetően a világos rózsaszínes árnyalatoknak, és a bronzos, aranyos színeknek . Rendkívül pigmentált, bár ez a sleek-nél már megszokott.Tartós és könnyen eldolgozható. Nagy kedvenc lett az utóbbi időkben.

e.l.f. Essential Kőpúder

e.l.f. Essential Kőpúder
2016. július 30.

Összességében elégedett vagyok vele. Ad egy kis plusz fedést még az alapozó mellé, amit nagyon szeretek, viszont tény és való ,hogy porzik, de ecsettel el lehet szépen oszlatni, így nem zavar. Pár óra elteltével pótolni kell , talán egy 3-4 órát bír ki. Ár -érték arányban jó kis termék, mindenképpen el fogom használni, még az is lehet ,hogy újraveszem.