Szanszi

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Burberry My Burberry Black EDP

Burberry My Burberry Black EDP
2021. szeptember 15.

Egy kis mintát sikerült vennem itt a Krémmánián, a teljes kiszerelést nem mertem látatlanból megrendelni. Lehet hogy le fogja taszítani a trónról a Givenchy L’interdit Intense-t nálam. 😇
Az utóbbi években nagyon megkedveltem őszre-télre ezeket a komolyabb, mély illatokat. Ez is egy ilyen, számomra is különleges illat.
A kifújásnál nagyon erős, kicsit fullasztó, nem érdemes rögtön beleszippantani. Viszont ami utána következik az maga a csoda. Az idő elteltével egy balzsamos, puha, körbeölelő de mégis határozott illat marad a bőrön. Óráról órára másnak mutatja magát. Nagyon nőies, ez egy signature illat, ezer közül felismerhető. Én bírom napközben is, de már varom a kicsit hűvösebb időt, akkor fog igazán kibontakozni ez a csodás illat.
Abszolút tartós, rajtam este is érződik még egy kellemes púderes illat, ruhán még napokig.
Ajánlom nektek is kipróbálásra, akik szeretik a különleges mézes-balzsamos illatokat! 🥰

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2021. augusztus 29.

Elég szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de úgy tűnik be fog válni.
Ma kaptam meg, természetesen rögtön ki kellett próbálni! 😸
Kb. 1,5 órát hagytam rajta a nedves hajamon, hátközépig érő sörényemre nem kellett túl sok, tényleg inkább bele kell jól dolgozni, fésülni a hajba. Szőkített, eléggé töredezett és vékonyszálú a hajam, de nagyon sok és dús. Selyem tapintású és nagyon szép esésű lett, tényleg olyan mintha összezárná a töredezett végeket, szép fényes is lett. Nagyon tetszik így elsőre is, de majd meglátom, hogy ha elhasználom a flakont, tartós lesz-e az állapot, mert sajnos az árát én nagyon sajnálom érte kiadni, kb. 2 havonta amikor elfogy majd a doboz.
4 csillagot adok, mert nagyok az elvárásaim 😂 meglátjuk majd több használat után, mindenképp lesz róla Update!

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. augusztus 16.

Szeretem ezt a szérumot, még egy ajándék beauty boxban volt amit Éviéktől nyertem, már megérte. :)
Reggelente szoktam használni(nem minden nap, amikor egy kis boostra vágyom) és nagyon szépen feltölti a bőrömet. Előtte befújom az arcomat egy kis termálvízzel, a nedves bőrre 3-4 cseppet felviszek és ha beszívódott akkor mehet rá a hidratálóm. Nyárra megmondom őszintén lehet hogy egy kicsit sok volt, elég lenne a light verzió, nem is olyan sokszor nyúltam érte, de már fogyóban van az üvegem így biztosan újra fogom venni az őszi-téli időszakra.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. augusztus 6.

Végre már, hogy hozzá lehet jutni és nem csak az üres polcok vártak… 🤣
Ez a spirál inkább hosszabbít mint dúsít, én az utóbbit jobban szeretem. Nagyon tartós, nem maszatolódik ami külön tetszik benne, a kefe, szépen odaférek a kisebb pillákhoz is.
Sajnos a lemosása nekem is gondot okoz, sokat kell vele vacakolni mire leszedi az ember lánya.
Igazából szép pillákat csinál, de nem egy kiemelkedő spirál szerintem.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2021. augusztus 2.

Update: 2020.08.02.
Már a másodikat vettem, nagyon sokáig elég volt, fürdőrózsával használva. Beleszerettem ebbe az illatba. Remélem, hogy nem akarjak kivonni, mert a Rossmannban 1299 forintért van kiárusítás alatt, de csak ez az illat.

Lányok...ez brutál jó kis tusi! Éjjel-nappal fürödni akarok ebben az illatban! Sajnáltam rá a pénzt megmondom őszintén, nem hittem hogy ez ennyire szuper. Az illata mennyei, ilyen krémes-virágos, picit érzem csak a rózsát benne, de nem is baj, úgy már nyanyás lenne. Olyan igazi drága, luxus érzete van amikor használod! Sűrű, krémes és nagyon jól habzik. Nem szárít, bársonyos utána a bőr. Az illata beteríti az egész fürdőt és a bőrön is sokáig érezni az illatát. Letaszította az összes kedvenc tusfürdőmet!

Estée Lauder Daywear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15

Estée Lauder Daywear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15
2021. július 31.

Sajnos ez egy nagy NEM.
Kellemes állaga van amikor felkenem de ennyi. Nappalra használhatatlan, hagy egy fénylő es zsíros réteget az arcon. Éjszakára is használtam de csak beleragadok a párnahuzatba.
Nem is értem, pedig a többi arckrémje a márkának egész jó, es a szérumjait is szeretem. Nagyon-nagyon jóindulatú 2 csillag.

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2021. július 30.

Jelentem: ma teszteltem ebben a tikkasztó 35 fokban. Előre lelövöm a poént. ZSENIÁLIS.
Rengeteg féle tust próbáltam már, nekem ezek a filcesek jönnek be, a legszebb vonalat ezekkel húzom. Viszont! Olyat még nem találtam ami nem mászott volna vagy a bokámig vagy tapadt volna fel a fejem tetejére. És ehhez nem kellett 40 fok.
Ez meg sem moccant, most mostam le éppen, az egész napi jövés-menésből. Szép fekete színű, jól fed. Nem mondanám 100% mattnak de majdnem, nekem így pont jó. Az ecsete nagyon klassz, kíváncsi leszek rá mikor adja meg magát. De ha így is lesz és havonta kell egyet vennem sem vág földhöz az az 1000 Ft, tudatában annak, hogy 10 ezres tusokat dobtam ki a kukába.

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon
2021. július 30.

Nem hinném, hogy egy sampon fogja megváltani a száraz, szőke hajamat, inkább az ápolásra koncentrálok, de nem elhanyagolható az sem, hogy egy rossz sampon például még jobban szétszárítja a fejemet(sajnos jártam már így). Szkeptikus voltam, és a balzsamot is meg akartam hozzá venni, de végül csak a samponnál maradtam.
Nagyon jól tisztította a fejbőrömet, ami fontos nekem mert viszonylag könnyen zsírosodik a hajam. Finom illata van, szépen habzik. Már a samponozás után éreztem, hogy szép selymes a hajam, jó lesz ez! ;) Valóban egy szép fényes, jó tartású frizkóm lett a használata után.
Mostanában találtam egy pár nagyon szuper sampont amiket felváltva használok, hogy ne szokjon hozza a hajam, ezt is felvettem a listára.
Próbáljátok ki mindenképp! 😇

Tammy Tanuka Pigment

Tammy Tanuka Pigment
2021. július 27.

Lányok! Aki még nem ismeri és hasonlóan sminkmánias, az lessen meg ezekről a pigmentekről egy-két YouTube videót, nem fog csalódni! Ugy láttam, hogy már egy magyar webshopban is lehet kapni ezeket a csodálatos színeket, de én az elsőt egy kedves lánytól vettem itt a zsibin, amiért nagyon hálás vagyok! 🥳😇 Sajnos a szín oroszul szerepel rajta de egy ilyen kékes-zöldes-lilás csodaszép csillamos pigmentet kell elképzelni ami igazából színek tetején jön ki igazán. Nagyon alkalmi viselet, egy esküvőre tervezem bevetni, a zöldes ruhámhoz. Nagyon finomra őrőlt pigment, duokróm szín. Mindenképpen kell alá egy alap és ujjal érdemes felvinni. Az a baj, hogy még vagy ezer színnel szemezek… 🤭😍

Avon Planet Spa Aromatherapy Calm Testpermet

Avon Planet Spa Aromatherapy Calm Testpermet
2021. július 22.

Nem vagyok egy nagy Avon rajongó, de hozzám került ez a kis permet a napokban és nagyon tetszik az illata! Olyan kellemes, tényleg nyugtató a hatása… sajnos nem annyira tartós.
Este fújom be vele a hajamat! mert abban érződik a legtovább az illat, de szerencsére nem szárít. Ha így haladok, 1 hét alatt el fog fogyni. 😂😇