Szar

Regisztráció dátuma: 2019. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. január 7.

Huh, hat sajnos nagyon nem.. Szép bőrt szerettem volna... Erre kaptam egy sokkal pattanasosabb, csúf bőrt.. Elkell hagyjam. Pedig szerettem volna szeretni. De valahogy nekem pattanasokat okozott

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. január 5.

Kb 1 hete jött meg, a hidratalokremmel és hámlasztoval... Hát a 3 közül valamelyiket nagyon nem birja a bőröm.. És erre gyanakszom.. Igazábol soha nem voltam pattan@sos,h@t most?? Annyi ragya lett rajtam.. Hogy megijedtem. Nem hogy segitett volna, még rosszabb lett. Most ezt a szert elhagyom, és megl@tom,a másik 2 mit tesz a bőrömmel.

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask
2019. december 19.

A samponjat, balzsamját és ezt használom.hát ennyi pénzért lehetne jobb is. Száritja a hajam, de főleg a végét. :(nem érzem hogy fényes, selymes lenne tőle. Pedig már 1 éve ezeket használom.

Thierry Mugler Alien EDT

Thierry Mugler Alien EDT
2019. október 2.

Brutal jó illat. A tartósságára sem lehet panasz! Imádom. 5*

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2019. május 15.

Enis Mugler rajongo lettem.pár hónapja, kezdtem a museval, utanna jött az alien, es most végül, igy tavasszal az aura. Nagyon finom az illata, tartos is. Eleinte érdekes, de egy fél ora elteltével csodalatos az illat. Tavasz, nyárra jó lehet:)

Amway Anticipate for Women Parfümspray

Amway Anticipate for Women Parfümspray
2019. április 16.

Enis beszereztem ezt a parfümöt. Nem rossz az illat, de egyáltalan nem tartós. Többet vártam tőle:(

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2019. április 3.

Az illata nagyon jó. Viszont a tartóssága rajtam, semmi.és ez nagy szívfájdalom... 😒

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. március 8.

Valahogy kimaradt az életemből a Mugler csalad. De hogy is élhettem nélküle?? Annyi sok parfim volt.igazan egy volt a kedvencem, méghozzá a Givenchy hot. De meguntam, mivel már vagy 15 éve használom. Igy olvasgattam a krémmániát, és annyi sok jo vélemény volt itt, hogy kikellett probáljam. A muse es Alien között vaciláltam. Mig végül a musenál maradtam. Hát kedvenc lett, és a tartóssága, egesz nap elkisér.aztán volt jó áron alien is. Azt is beszereztem. Hát az még brutálabb. A tartossaga sem semmi. Reggeltől estig érezni. Ami nagy előny. És a férjemnek is tetszik. Pedig neki minden büdös. Az angel valamiert nem. De ez a kettő, muse es alien viszi a pálmát. Köszönöm Mugler Úr. Nagyot alkottál