SzaszaK

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2017. szeptember 23.

Én úgy gondolom, hogy nem érzékeny a bőröm, de ezt a terméket használva kipirosodott. Sőt a szemcsék szerintem durvák (mondom ezt úgy, hogy én azokat az arcradírokat szeretem, amik tényleg radíroznak, nem csak ilyen miniatűr valamik vannak benne...), akadt alkalom amikor csípte is a bőrömet termék.
Nagyon kíváncsi voltam mit tud, de számomra ez a termékük is csalódás volt.
Ennyi pénzért szerintem elég kis kiszerelésű, körülbelül 10 alkalomra volt elég.

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner
2017. szeptember 23.

Több tonikot is kipróbáltam már a márkától. Szerintem nem tud többet, mint egy jó tonik. Nem tapasztaltam tőle nagy változást. Jó ideje használom már a termékeiket, így úgy gondolom, hogy ár szempontjából kicsit drága, úgy hogy nem tesz hatalmas változást az ember arcával.
Ettől függetlenül jó kis tonik. Csak elmarad az a hűha érzés.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. augusztus 12.

Lányok, könyörgöm ne vegyétek meg!
Én a Mac alapozómat cseréltem le rá, gondolván sokkal de sokkal olcsóbb, pórus összehúzó, mattító mi kell még? Pont jó lesz az én zsíros, tág pórusos bőrömre. 4 hónap kellett hogy rájöjjek, hogy ettől az alapozótól lett rettenetes az arcbőröm. Tény mattítani mattított, de amit csinált az arcommal..nem érte meg ez a mattító hatás. Nem is értem, hogy voltam ilyen buta és cserélem le a jó kis alapozómat rá. ŰÖrdögi kör volt: Mattítani szerettem volna, feltettem az alapozót, erre az arcbőröm állapota szörnyű lett, így még többet használtam az alapozót, erre még rosszabb állapotba került az arcbőröm...hadd ne folytassam :)
Olyan pattanásaim lettek az arcomon mindenütt, amilyen még tinikoromban sem volt. Még a hajtövemnél, orrom alatt is volt pattanás, olyan lehetetlen helyeken hogy csak néztem. Most meg szépen türelmesen várok, hogy megtisztuljon magától ( és a kozmetikusom által) az arcbőröm.

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Toner

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Toner
2017. augusztus 12.

Teljesen jó kis tonik, nem zsírosítja az arcbőröm. Reggel-este használom.
Nem annyira olcsó termék valljuk be. :)

Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon

Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon
2017. augusztus 12.

Szerintem teljesen jó, annyit tud mint egy átlagos jó sampon. Nekem nagyon sokáig elég volt, kb 3/4 évig. Szépen tisztítja a hajat, megfelelően ki lehet mosni, nagyon kis mennyiség elég belőle.
Amikor nagyon pici lesz, akkor kezd el széttörni, de ez nem von le a minőségéből, mert tényleg nagyon sokáig kitart.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2017. augusztus 12.

Én személy szerint nemcsak este, hanem reggel is ezt a terméket használom. (azért is mert nem akartam még egy krémet venni nappalra :D )
Megvettem a teljes kiszerelést is, de most még csak a kis kiszerelésű/utazó méret fogyott el. Jó pár ónapig elég volt ez is.
A szemkörnyékemet nagyon puhává teszi, és ez az érzet egész nap megmarad. Ha nem sminkelek, akkor nagyon érezhető, hogy milyen puha is a szemkörnyékem.
Szépen lehet rá sminkelni is.
Szerintem a szem puffadtságát is leviszi.
Ránctalanításról, ilyenekről nem nagyon tudok beszámolni a koromból adódóan, de én inkább a megelőzésen vagyok, ezért is használom. Úgy gondolom az ilyen termékeket nem akkor kell elkezdeni használni, amikor hogy is monjdam "már ég a ház"... :)
Az ára kicsit húzos, de újra fogom venni.

Magister Products Öregedésgátló Arcmaszk Vulkanikus Agyaggal

Magister Products Öregedésgátló Arcmaszk Vulkanikus Agyaggal
2017. augusztus 12.

Nem tudtam elhasználni sem, mert megromlott! :(
Számomra ez nagyon kiábrándító. Egyrészt az általam eddig kipróbált natúrkozmetikumok közül egy sem romlott még meg... Másrészt ár-mennyiség arányban szerintem drága, és így körülbelül jó ha 3x tudtam használni. Mikor kibontottam nagyon meglepett a fehér penészréteg, undorító. Ha nem áll el, akkor írják rá, hogy felbontás után pl 1 hétig áll el, vagy nem tudom. Nagy csalódás volt.
Szerintem ezek után felesleges magáról a termékről írnom, ha el sem tudtam ezt az eleve nem nagy mennyiséget használni.
Amúgy nekem illatra sem egy nagy durranás, és sajnos csodát sem tett az arcbőrömmel.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator
2017. július 1.

Most fogyott el. Én nyaranta használom éjszakára. A bőrőmet kellően hidratálja, nem hagy zsíros érzetet, jól beszívódik. Nagy kedvencem.

Etude House 98% Watermelon Soothing Gel

Etude House 98% Watermelon Soothing Gel
2017. július 1.

Nyáron kifejezetten jó ez a hűsítő érzés. Kellemes gyümölcsös illata van, elég visszafogott. Nyáron elég, de más évszakban kevésnek bizonyult. Nagy hidratáló hatása nincs.
Egyszer jó volt kipróbálni, elhasználni, de nem veszem újra. :)

Kiehl's Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter

Kiehl's Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter
2017. június 11.

Horror az ára! Nem is tudom, miért adtam ki rá több mint 10! ezer forintot.
Amúgy egy normál testápolóhoz tudom hasonlítani. Nem volt egyáltalán hűha érzés. Ennyi pénzért semmi luxus nincs benne. Mintákat kaptam, azokat elhasználgattam, na mondom téli időszak, kell ez nekem. :)
Illata édeskés, nekem tetszik. Tényleg gazdag testápoló, könnyen beszívódik. Számomra az az igazi testápoló, amit mondjuk ha este használok akkor másnap este is érzem, hogy "Igen, érzem, hogy hidratálva van a testem kívülről". (Megtaláltam magamnak azt a krémet szerencsére(: ) És most nem arra az érzésre gondolok, mikor megfürdik egy kádnyi kókuszolajban az ember és "hidratált érzésem van". Tehát nem a zsíros, nehéz krémeket értem ezalatt.
Szóval nem lett az az "igazi".
Annyira nem is tartott sokáig, hogy legalább akkor ár és mennyiség ügyileg megérné...