szawai

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2019. augusztus 7.

Esténként használtam a márka 5%-os tejsavas hámlasztójával együtt: a hámlasztó beszívódása után felkentem a szuszpenziót. Pontosan nem tudom, hogy melyik terméktől, vagy a kettőtől együtt, de a nyárra nem jöttek elő olyan nagy mértékben a szeplőim. Talán ennél több nem is várható tőle, lehet, hogy csak az én elvárásaim túlzottak az Ordinary termékekkel kapcsolatban.Ezért csak 4 csillag. Az állagát meg kell szokni, nekem kicsit fura volt, hogy a C vitamin por szinte lemorzsolható volt a bőrömről, ha egy kicsit többet sikerült felvinni az arcomra.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. augusztus 7.

Esténként használtam a márka 30%-os C vitamin szuszpenziójával együtt: a hámlasztó beszívódása után felkentem a szuszpenziót. Pontosan nem tudom, hogy melyik terméktől, vagy a kettőtől együtt, de a nyárra nem jöttek elő olyan nagy mértékben a szeplőim. Talán ennél több nem is várható tőle, lehet, hogy csak az én elvárásaim túlzottak az Ordinary termékekkel kapcsolatban.Ezért csak 4 csillag.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. augusztus 7.

Esténként tonikként használom, de sajnos én semmi hatását nem tapasztalom. Nem vettem észre, hogy szebb vagy egységesebb lenne a bőrképem vagy bármi mást, amit a termék leírása szerint kellene tapasztalnom. Pont azt a "kis anti-aging extrát" hiányolom belőle, ami miatt megvettem, egyszerű kis tonikként elmegy, de nem fogom újravenni. Előnye, hogy nem irritálja az érzékenységre hajlamos arcbőrömet és hogy lassan fogy.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
(!)

A Krémmánia szerencsés tesztelője vagyok én is. Alapvetően száraz, zsír- és vízhiányos az arcbőröm és túl vagyok az életkorilag megcélzott korosztályon. Nagyon kellemes a használata, könnyed az állaga, az illata szuper, nem túl tolakodó, de azért érződik a felvitel során; a krém gyorsan beszívódik és az illat elillan. Jól hidratál, most, a kánikulaidőszakban majdnem túl "gazdag" is, de szerintem, ahogy a hűl az időjárás, pont "elég" lesz. Jól lehet rá sminkelni, nem dobja le az alapozót. Összességében csak jót tudok róla írni, minden használatnál érződik a minőség és a luxus, de hozzáteszem, hogy az ára miatt magamtól nem vettem volna meg ezt az arckrémet, így tesztelőként kifejezetten örülök, hogy kipróbálhattam.

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20
2019. március 6.

Nagyon szépen fed, könnyen csík/foltmentesen eloszlatható. Száraz, vízhiányos bőrömmel jól működik. Szerencsére nem oxidálódik a bőrömön, nem kopik el a nap végére, csak dícséret illeti részemről.

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2019. március 6.

Karácsonyra kaptam 01-es árnyalatban, magamnak nem vennék ilyen drága ajakápolót. Első használat után teljesen elvarázsolt, azonnal érezhető, látható volt a változás. Azóta viszont egyre kevésbé érzem a különbséget egy olcsóbb ajakápolóhoz képest...biztos hozzászoktam. Nem túl praktikus az aplikátora, de szerencsére még nem kellett kimosnom. 5 csillag lenne, ha kicsit jobban látszódna, de nyilván ez a legvilágosabb árnyalat, nem a termék hibája.

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2019. március 6.

Kellemes illatú és állagú ajakápoló. Éjszakára használom, mert kicsit vastagabban kenve fehéres színe van a számon. Az árát maximálisan megéri, de nyilván nem tesz csodát hosszútávon, gyakran kell utánkenni, ennek ellenére jelenleg kedvenc ajakápolóm.

4711 Remix Cologne Edition 2018

4711 Remix Cologne Edition 2018
2018. június 13.

Rajtam a keserűnarancs érződik a legjobban. Keserű és édes, de nem csömör vagy émelyítő, inkább jólesően frissítő, mint egy hűs citrusos jeges tea egy forró nyári napon egy kávézó teraszán ülve. Ahogy a hőségben a hideg italtól a pára lecsapódik a pohár falára, és hozzáérinted a válladhoz...nos, ez a borzongás most nekem ez az illatélmény...

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2018. június 13.

Olvastam, hogy kell idő, amíg átáll a szervezet...meg hogy izzadsz, de nem leszel büdös...hát sajnos nincs türelmem kivárni, hogy hány hét alatt áll a szervezetem át rá, és sajnos a szagokat sem akadályozza meg. Bónusz: teljesen lehámlott tőle a hónaljam. Talán télen újra próbálkozom vele, ha addig ki nem hajítom :(

Triple Dry Izzadásgátló

Triple Dry Izzadásgátló
2018. június 13.

Sajnos az előtt vettem meg, hogy elolvastam volna itt a véleményeket. Az első héten még hatott, azaz működött....de vége is lett a csodának gyorsan. Abszolút csalódás.Nem tud többet, mint egy 300 forintos avonos izzadásgátló. Ragacsos, nehezen szárad és a legnagyobb hibája, hogy abszolút nem véd az izzadástól és a szagoktól. Az egyetlen pozitívuma, hogy nem csíp. Teljes pénzkidobás.