szawai

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schüssler Natúr Popsikrém

Schüssler Natúr Popsikrém
2018. április 18.

Kellemes állag, szuper összetétel, igazi babapopsikenőcs illat...eredeti funkciójában jó lehet, én a kezemre kentem védőkrémnek...de sajnos annak nem vált be, ahhoz nem elég zsíros, viszont sok benne a cink-oxid, ami miatt kézkrémként nem jól funkcionál. Emiatt azonban nem vonok le pontot.

Calvin Klein CK One

Calvin Klein CK One
2018. február 15.

Többször teszteltem magamon, de olyan semmilyen. Felejthető. Talán a pénz számolás után az ember kezén maradó szaghoz tudnám hasonlítani.

La Rive Donna

La Rive Donna
2018. február 15.

Köszönőviszonyban sincs az eredetijével, legalábbis az én bőrömön.Viszont levakarhatatlan. Van valami fura mellékillata, ami befészkelte magát az orromba. :(

Schüssler Natur Selection Nr. 8. (régi)

Schüssler Natur Selection Nr. 8. (régi)
2017. december 30.

Arckrémként használom a téli időszakban. Száraz bőrre tökéletes. Kellemes állagú, gyorsan beszívódik.

Szappanfalu Argánolajos Rózsa Szappan

Szappanfalu Argánolajos Rózsa Szappan
2017. december 30.

Sok kézműves szappant kipróbáltam már, ez magasan vezet. Nem szárít, egész jól habzik, kellemes az illata.

Manna Fluoridmentes Eperízű Fogkrém Gyerekeknek

Manna Fluoridmentes Eperízű Fogkrém Gyerekeknek
2017. december 30.

Kellemes az íze, egyáltalán nem habzik, így tényleg olyan, mintha eperdzsemmel mosna fogat az ember. Valahogy fogmosás közben eltűnik, felszívódik, szinte nincs mit kiköpni a fogmosás végén.Tipikusan olyan cucc, ami vagy nagyon bejön vagy sehogy... ennélfogva én használtam el, nem a gyerek :-)

Avon Aqua Frais

Avon Aqua Frais
2017. december 28.

Kb 18 év után ismét sikerült találkoznunk (egy kedves Krémmániástól szereztem be ezt az antik kincset), ifjúkorom egyik kedvence volt. Bár az edt színe kicsit megsötétedett az évek során, az illat nem változott: a szabadság (friss tengeri szellő) illata - legalábbis akkortájt ezt jelentette :-)

Kräuter Aroma Golyós Deo

Kräuter Aroma Golyós Deo
2017. december 27.

Gyakorlatilag mintha semmit sem kentem volna a hónom alá...vagyis mégis...ragacsot :(
Ha lehetne mínusz-csillagot adni, akkor ez a termék megérdemelné.

Babylove Arc- és Testápoló Krém

Babylove Arc- és Testápoló Krém
2017. július 30.

Kézkrémnek vettem. Sűrű, ragacsos, nehezen beszívódó.Puhít, de nincs tartós hatása. Lehet, hogy tényleg popsikrémnek való?

Babé Pediatric Facial Moisturiser

Babé Pediatric Facial Moisturiser
2017. július 30.

A korábbi pozitív véleményeket csak kiegészíteném azzal, hogy nálunk bevált a náthától kipirosodott, hámhiányos orrbőr ápolására is. Nem csíp, könnyen beszívódik. Kellemesen hidratál, nagyon kevés kell belőle, ez egy kicsit kompenzál a húzós árán.