szawai

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Babé 10% Urea Tartalmú Testápoló

Babé 10% Urea Tartalmú Testápoló
2017. július 30.

Mindennapos testápolóként remekül bevált, de arra egy kicsit drága nekem (az ára miatt 4 csillag). Inkább a téli hideg okozta irritáció megelőzésre javaslom annak, akinek a bőre hajlamos erre, mintsem a már kialakult irritáció kezelésére. Engem egy kicsit meglepett, hogy milyen híg, vizes hatású, amikor felkenem, az összetevői alapján mást vártam, de a négy csillagot megérdemli.

Ceumed Lipo Bath Fürdető Gél

Ceumed Lipo Bath Fürdető Gél
2017. július 30.

Télen a hideg miatt a lábszáraim kipirosodnak, viszketnek stb. Én csak ezekre a részekre használom ezt a fürdetőt, mivel annyira olajos, tapadós, hogy az egész testfelületemen nem bírom elviselni. Viszont remekül nyugtat, hidratál, főleg, ha együtt alkalmazom a Lipo Cream-mel. A kettő együtt szuperül bevált, már egy használat jelentősen csökkenti a viszketést. Ára kicsit húzós, emiatt 4 csillag.

Manna Hűs Kékség Krémdeó

Manna Hűs Kékség Krémdeó
2017. július 30.

Télen még csak-csak használ valamit, de amint emelkedni kezd a hőmérséklet, nálam már nem működik. Szeretem a teafás illatát, azt is hogy könnyű a felvitele, ezért a két csillag, de arra a célra, amire készült, nálam sajnos vált be, bármennyire is szerettem volna, hogy találjak végre egy alumentes dezodort, ami használatával nem büdösödök meg (pedig nem vagyok kifejezetten izzadós).

Bio-Oil

Bio-Oil
2017. július 30.

Megtévesztő neve ellenére kedvelem ezt a készítményt. Én nem striákra, hanem száraz bőrre használtam. Téli időszakban, esténként (mert fénylik!) arcra, kézre, kiszáradt bőrre (amikor már a testápolók nem használnak, hanem csak viszket, hámlik és piros a bőr) bevált, néhány napos használat után érezhető a javulás, jól hidratál. Gazdaságos, nagyon kevés elég belőle, így viszonylag sokáig kitart borsos ára ellenére is.

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Orchidea Q10

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Orchidea Q10
2017. július 30.

Száraz bőrre kiváló szemkörnyékápoló, pénztárcabarát ára és kíméletes összetevői miatt már másodjára vásároltam. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, kitűnő sminkalap. Nekem bevált.

Energy Visage Szérum

Energy Visage Szérum
2017. július 30.

Olajos állaga ellenére gyorsan beszívódik, nagyon kevés kell belőle, ezért gazdaságos. A szép összetevői kárpótolnak az illatáért, számomra kifejezetten büdös, ilyennek képzelem el a csigakivonat (helixin) illatát. Ránctalanító hatását nem vettem észre eddig, viszont tényleg nagyon jól hidratál. Télen megakadályozza az arctisztítás utáni pergamenszerűen hámlást, ami a hideg időszakban jellemzi az arcbőröm. Az illata miatt 4 csillag.

Alterra Szemkörnyékápoló

Alterra Szemkörnyékápoló
2017. július 30.

Nyárra kiváló szemkörnyék ápoló, kissé híg, vizes, emiatt télire kevés lenne a száraz bőrömhöz. Gyorsan beszívódik, jó sminkalap. Nem tapasztaltam a morzsálódós tulajdonságát, amiről többen is írtak. Ár-érték aránya véleményem szerint megérdemli az 5 csillagot.

Ceumed Baby Lipo Krém

Ceumed Baby Lipo Krém
2017. július 30.

Téli kézkrémként nekem nagyon bevált, de csak éjszakai használatra, mivel nagyon nehezen szívódik be. Az ujjaim közötti ekcémát és a hideg okozta kipirosodást napi használattal elmulasztotta, igaz rendkívül lassan, de nem is tért vissza a tél folyamán! Az illata nem kifejezetten kellemes, de a hatása bőven kárpótol ezért.

Psorioderm Krém

Psorioderm Krém
2017. július 30.

Tavaly télen használtam először, a hideg időszakban az ujjaim között, gyűrű alatt előjön az ekcéma. Barátnőm javaslatára kipróbáltam ezt a krémet, azzal az instrukcióval, hogy büdös, de csodaszer! Az első alkalommal, kb. 3 nap után teljesen eltűnt a pirosság és a viszketés, majd néhány hét múlva kiújult, ekkor viszont már hiába kenegettem, semmit sem javított a helyzeten. Ilyen gyorsan hozzászokott volna a bőröm??? Azóta teszteltem napallergiás bőrön is, de sajnos nem segített. Azért két csillag, mert az első alkalommal tényleg csodaszerként működött.

Energy Artrin Sampon

Energy Artrin Sampon
2017. július 29.

Ahhoz képest, hogy SLS mentes, egészen jól habzik. Jó tisztító hatású. Kifejezett gyógynövény illatú, ami hajszárítás után már nem érezhető. Nekem festett, zsíros hajra is bevált, a gyártói ajánlás ellenére :) Az ára miatt csak 4 csillag.