szbanna

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra
2017. november 19.

Ennél jobb hajbalzsamot még nem találtam. A csípőig érő (szőkített) hajam egyszerűen kifésülhetővé válik, ragyog, könnyű, tökéletes. Ráadásul kevés is elég belőle, így lehet, hogy drágának tűnik, de sokáig használható. :)

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2017. november 19.

Csodát nem tett, de azért egy észrevehetően javított a hajvégeimen. Az illata tökéletes, és nem nehezíti el a hajam. Megkapja az öt csillagot, mert magát a márkát imádom. :)

NYX Eyebrow Cake Powder

NYX Eyebrow Cake Powder
2017. október 4.

Eleinte nem igazan tetszett, nem volt egyszeru banni vele, konnyen foltos, darabos lett. Egy ido utan viszont megszoktam, kitapasztaltam, es nagyjabol elegedett vagyok vele. Kis odafigyelessel egesz nap tart, bar megjegyzem, hogy alapvetoen szerencses vagyok a szemoldokommel, csak minimalis kiegeszitesre szorul, tehat nekem az egyszeru nedves porfestek (Artdeco) is megtette ugyan ezt, es azzal kevesebb a "macera".

Pussy Deluxe Superluxury

Pussy Deluxe Superluxury
2017. október 4.

Csatlakozom az elottem szolokhoz. Azota sem talaltam ennel jobb, hozzam illobb parfumot. Nagyon sajnalom, hogy mar nem gyartjak.

Guerlain Ambre Eternel

Guerlain Ambre Eternel
2017. október 4.

Azonnal beleszerettem. Teny, hogy a kifujaskor elegge letagloz, nekem megis bejon. Nehany perc elteltevel kicsit fustos, kicsit edeskes illata lesz, nagyon kulonleges. Raadasul valoban extra tartos, miutan kiprobaltam az oramon meg napokkal kesobb is ereztem, a hajamon pedig meg mosas utan is🙂 Nagyon ritkan talalok nekem tetszo parfumot, ezert nem is hasznalok egy ideje, de ez rogton szerelem lett.

Kryolan Áttetsző Púder

Kryolan Áttetsző Púder
2017. október 2.

Sminkesként ez az egyik kedvenc púderem, hiszen transzparens púder révén bármilyen bőrszínhez, sőt, ahogyan tapasztaltam, bármilyen bőrtípushoz is jól illeszkedik. A fotókon nagyon jól mutat, fixál, mattít, de természetesnek hat, így én a hétköznapokban (saját magamon) is szívesen használom, még ha egyszer-egyszer újra át is kell mennem rajta nap közben. A kiszerelés valóban nem a legpraktikusabb, vigyázni kell a szállításával, mert könnyen előfordulhat, hogy a nagy része kiszóródik a tetejébe. Ezzel együtt is abszolút 5 csillagos!

Bobbi Brown Instant Detox Mask

Bobbi Brown Instant Detox Mask
2017. október 2.

Használat után érezhetően puhább a bőröm, az esetleges gyulladásokat szépen lehúzza, javítja a bőr felszínét, nagyon kellemes érzést hagy maga után. Először nedves bőrre felkenem, majd hagyom megszáradni: a folyamat végén látható, ahogyan a kényesebb részeken (T-vonal) kihozza a szennyeződéseket a bőr mélyebb rétegeiből. A mitesszerekkel sajnos ez a maszk sem tud sok mindent kezdeni, annyit vettem észre, hogy a használata után könnyebb kinyomni őket.
Nagyjából nyolc hónapja használom a maszkot, és még mindig van belőle, tehát egész kis adag is elég az egész arcra.
Mindenesetre, nekem ötcsillagos, hiszen amire kitalálták, arra tökéletes :)

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Matt Folyékony Ajakrúzs
2017. október 2.

Alapvetoen nem szimpatizaltam a markaval, de szeretem a folyekony ruzsokat, es a Transylvania arnyalat nagyon megtetszett, igy a kedvezo ara miatt is ugy gondoltam, hogy teszek egy probat. Nem a sajat ceruzajukat hasznaltam hozza, hanem egy luxusmarkaet, de sajnos igy sem voltam elegedett. Foltos a vegeredmeny, ez adodhat persze a szin kenyessegebol is, retegezve mar egy kicsit jobb volt, de az allaga miatt ezzel ovatosan kell banni. Nekem hamar elkezdett kopni, es szaritott is (azert hozzateszem, hogy az ajkaim eleg kenyesek tudnak lenni a ruzsokra).

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact
2017. október 2.

Nagyon szep szinei vannak es nagyon praktikus, hiszen harom az egyben termekkent (pirosito, bronzer, highlighter) is funkcionalhat. A munkam soran szivesen hasznaltam a vendegeken (a Bobbinal voltan artist), de nekem, sajat hasznalatra kicsit sok a csillogasbol 🙂

MAC Pro Longwear Alapozó SPF10

MAC Pro Longwear Alapozó SPF10
2017. október 1.

Sajnos nem voltam oda érte, a kombinált bőröm elég gyorsan kifénylett alatta, és a fedéssel sem voltam megelégedve. Sminkes létemre hagytam, hogy az ott dolgozó hölgy ajánljon nekem színt, nem kellett volna, ugyanis egy rózsás árnyalatot adott az inkább neutrális bőrömre, amit sajnos már csak természetes fénynél vettem észre. Mindenesetre, én áttértem az EL DW-re.