szdm84

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ökonet Folyékony Szappan

Ökonet Folyékony Szappan
2020. február 18.

Kézmosásra jó. Olvastam, hogy tökéletes arctisztításra is. Első használatnál szép sima lett az arcom, viszont 1 hét használat után nagyon durván kiszárította az arcbőröm (hámlik, annyira kiszárította), pedig jó minőségű arckrémmel is bekenem utána.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2019. június 20.

A legrosszabb szempillaspirál, amit eddig próbáltam. Megszűnt a kedvenc Avonos spirálom, így kénytelen voltam másikat keresni. Korábban mindig Miss Sporty spirálom volt, így egyértelmű volt, hogy most is ilyet fogok választani. Nagyon rossz választás volt ez a spirál. Fura, mert a legutóbbi kommentek pozitívak, a korábbiak pedig ugyanazt írják le, amit én tapasztaltam. Már hetek óta használom minden nap, de még mindig legalább minden második alkalommal rengeteg festéket vesz fel a spirál, ami ránézésre nem is látszik, csak mikor rákenem a pillákra és egy massza lesz az egész :( De akkor se jó, ha épp nem kerül rá sok,mert olyat még soha nem tapasztaltam, hogy szétválasztotta volna a pillákat. Csomókban maradnak a pilláim. Soha többet nem veszek ilyet. Azért használom még mindig, mert minden nap reménykedem, hogy csak jó lesz egy idő után, mert volt már olyan spirálom (ami végül a kedvencem lett), ami ugyanígy kezdődött, de ott pár alkalom után tökéletesre "száradt". Viszont ezt már a 3. hete használom és kb. inkább rosszabb lett, mint korábban.

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó
2018. május 22.

Az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Nekem sajnos nagyon begyulladt tőle a szemem. 3 napig használtam. A 3. nap már szinte egész nap égett a szemem és tiszta piros volt. 4. napja nem használom, most kezd talán elmúlni az állandó égés érzés.

Avon Wide Awake Szempillaspirál

Avon Wide Awake Szempillaspirál
2017. február 20.

Az itteni vélemények miatt választottam ezt a spirált. Nekem sajnos nem vált be. Én szeretem amikor hatalmasak a szempilláim. Na, ez a spirál (nálam) nem erre való. Szinte semmit nem emel a pilláim méretén. Ha valaki természetes hatású pillákat szeretne, akkor Neki be fog válni, mert valóban nagyon szépen szétválasztja őket, de ennyi... Igazándiból nekem a keféje sem tetszik, de lehet azért, mert nem csinál semmit a pilláimmal. Tényleg arra jó, hogy talán feketébbek legyenek, de az újságban ígért hatalmas tekintet nagyon nem igaz :(
Ha valaki hatalmas pillákat szeretne, akkor próbálja ki a Color Trendes kék tubusos spirált. Mikor megvettem és kipróbáltam azonnal vissza akartam küldeni, mert nagyon sok festéket szed fel a spirálra, de mivel a Párom megjegyezte, hogy kár lenne visszaküldeni, mert nagyon szépek lettek tőle a pilláim, meggondoltam magam. Azóta a kedvencem lett, biztos, hogy azt újra veszem :) Már többen megkérdezték, hogy a pilláim sajátok, mert, hogy annyira szépek és nagyok, mintha műszempillák lennének.

Miss Sporty The Studio Lash Miaoww Look Szempillaspirál

Miss Sporty The Studio Lash Miaoww Look Szempillaspirál
2015. szeptember 3.

Ár-érték arányban a legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam. Egyik ismerősöm képeit nézegetve a facebookon kérdeztem rá, hogy milyen spirált használ, így bukkantam rá. Régebben is mindig Miss Sportyt használtam, de egy időre áttértem a drágább kategóriás MaxFactor-ra (azt is imádtam, de mivel ez kb. negyed annyiba kerül, és ugyanúgy csúcsszuper...).
Mostanában én is tapasztalom, hogy néha túl sok festéket ken a pilláimra, így vizes hatású lesz, mikor felkenem. A régi MaxFactoros spirál keféjével szoktam kicsit átfésülni és így tökéletes lesz a végeredmény. Én is észrevettem, hogy néha szeret a nap végére maszatolni, de azt is észrevettem, hogy este, mikor lemosom ugyanolyan gyönyörűek, sőt szebbek a pilláim, mint mikor reggel, frissen felkenem. Sajnos, ahogy láttam limitált szériás, remélem a másik csomagolásban is ugyanilyen jó lesz, mint ebben az egyedi cicásban :)

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Arcradír

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Arcradír
2015. szeptember 3.

Tegnap használtam először. Nekem nagyon tetszik. Mivel meleg volt az idő, arctisztítás után nem krémeztem be az arcom. Féltem, hogy az arcradír majd nagyon kiszárítja, de NEM! Bársonyosan puha lett tőle a bőröm és egyáltalán nem igényelte az arckrémet. Ma sem érzem, hogy utólag esetleg szárította volna a bőröm. Nekem az illata is nagyon tetszik.
Az állaga krémes, apró radírozó szemcsékkel, amik a bőrömet nem kaparták, mégis a végeredmény szuper lett.

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2015. július 7.

Azt hittem én már értékeltem ezt a spirált, de úgy tűnik nem :) Szóval. Párom Anyukája Németországból hozott nekem egy mintát, ami egy parfümhöz volt csatolva. Azonnal beleszerettem. A kis kiszerelés nagyon sokáig elég volt. Mikor kifogyott szerencsére pont akciós volt a Müllerben. Azt is imádtam, bár a picihez viszonyítva elég gyorsan kifogyott. A mostanit a Rossmannban vettem. Örültem, mert megint pont akciós volt és ráadásul be volt kemény fóliázva, tehát gondolhattam, hogy nem nyitogatták és próbálgatták előtte. Kibontva csalódás ért :( Olyan volt, mintha be lett volna száradva. A keféje használhatatlan volt. Ki is kellett cserélnem az előzőnek a keféjére. Azzal már kicsit jobb, de közel sem olyan, mint az előző vagy a minta tubus volt. Nem tudom mi lehet a probléma. Legszívesebben visszavittem volna az üzletbe (mert ugye nem egy olcsó termékről van szó, amire könnyebben legyint az ember, hogy ez kidobott pénz volt), de hát nem tudtam volna bebizonyítani, hogy én pont ezt a spirált vettem előző nap.
Szóval csak emiatt vonok le egy csillagot. Amúgy a vélemény ugyanaz, mint a többieknek. Gyönyörű pillákat varázsol (amikor épp nem a beszáradt változatot fogja ki az ember) és valóban észrevétlen, nem is érzem, hogy ki van festve a pillám.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. június 5.

Szuper. Végre megtaláltam az igazit. Az első flakont 7 hónapig használtam, szóval, ha visszaosztom egyáltalán nem drága (főleg úgy, hogy sikerült mind a kétszer akciósan vennem :) )

Avon On Duty Invisible Protection Izzadásgátló Golyós Dezodor

Avon On Duty Invisible Protection Izzadásgátló Golyós Dezodor
2015. június 5.

Nekem nagyon nem jött be. Régebben vásároltam, de bontatlanul hevert a szekrényben. Sajnos elfogyott az utolsó Avon Only Imagine (ami illatra és tartósságra is tökéletes, 5 csillagos), így elővettem ezt. Gondoltam ez majd milyen szuper lesz, hisz ez kimondottan izzadásgátló. Nagy csalódás. Az illatával is elég sokáig kellett barátkoznom. Előttem már írta valaki, hogy kicsit férfias illata van, szerintem is. A tartóssága pedig kritikán aluli. Konkrétan büdös, izzadságszagom van, mióta ezt használom. Semmit nem ér nekem. Soha nem tapasztaltam még ilyet, semelyik másik izzadásgátlónál sem.

Avon Naturals Gránátalma Arcradír

Avon Naturals Gránátalma Arcradír
2014. augusztus 28.

Nekem is kicsit fura az "illata" illetve nem olyan, mint amihez eddig szoktam. Elég krémes állaga van, nem szárítja a bőröm, de nincs az a hatás, mint a megszokott arcradíromnál. A radírozás után a tükörben sem látom azt, amit elvárnék és amit megkapok a szintén olcsó árfekvésű arcradíromtól. Nem volt pénzkidobás, ráadásul akciósan vettem, de nem veszem meg még egyszer.
Most így olvasgatva a többi hozzászólást... Nekem egyáltalán nem lett tőle sima a bőröm, olyan érzésem lett tőle, mintha bekrémeztem volna a bőröm, aztán ennyi.
Sunfleur arcradírt használok, ami nekem nagyon bevált.