szederke

Regisztráció dátuma: 2012. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Telescopic Lift Szempillaspirál

L'Oreal Paris Telescopic Lift Szempillaspirál
2023. április 13.

Hatalmas csalódás. A keféje rémálom, rengeteg festéket felvesz és lehetetlen vele eldolgozni. Lehúzogatom a szélén a kefét vagy 5x, majd ami maradt még szintén elég sok festék felviszem, és sűrűnek tűnik de nem hosszúnak, és azt is elegyengetni egy külön sima spirállal lehet csak. Nagyon bánom, hogy megvettem a Glamour napokon még így 50%-al olcsóbban is.

Avon Anew Renewal Power Regeneráló Szérum

Avon Anew Renewal Power Regeneráló Szérum
2021. november 20.

Egy hét használat után, nem hogy javított,hanem rontott a bőrképemen. Olyan részeken is kijöttek apró pattanások, ahol eddig szinte soha. Furcsa ragacsos érzetet hagy maga után, nappalra egyáltalán nem tudtam használni. A Pixiboxban volt, így próbálgattam eddig, de egyébként sose adtam volna pénzt önmagában ezért a termékért. Abból a szempontból érdekes volt beletenni a dobozba, hogy ez alapján az ember továbbra is elkerüli majd az Avon termékek vásárlását.

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel SPF50+/PA++++

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel SPF50+/PA++++
2019. április 2.

Kb 3 éve használom, az előző fajtát is még próbáltam, de különbséget nem érzek. Én télen nyáron fényvédőt használok minden nap, ezt inkább a tavasztól őszig tartó időszakban, míg az essence verziót télen. Nálam mindkettő bevált, nem okoz pattanásokat, nem jönnek ki a szeplők,se májfoltok. Amikor elfelejtem pár napig használni nagyon csúnya kezd lenni a bőröm nyáron, így kimozdulni se szeretek nélküle. Legjobb ár-érték arányú fényvédő.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam
2018. október 29.

Én teljesen rákattantam erre. Hajmosás után, hajszárítás nélkül annyira szépen beáll tőle a hajam, az alja enyhén hullámosra, a teteje egyenes, valami varázslat lehet benne. Az egyik rossmann-ban megvettem az összeset a Glamour napokon. :D

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2018. október 29.

Az iced hearts árnyalatot vettem nemrég akciósan. Nagyon kis helyes a csomagolása, de a termék mennyiségéhez viszonyítva túl sok helyet foglal el.
Szép fénye van, de annyira nem tartós, az ára miatt úgy összességében megéri a 4*-ot.

Escada Magnetism EDP

Escada Magnetism EDP
2018. október 29.

Nekem mostanában ez A parfüm. Nagyon passzol jelenleg hozzám, tartós, édes, de nem tolakodó. A notino-n többször akciós.

Cacharel Amor Amor

Cacharel Amor Amor
2018. október 29.

Én imádom!!! A legtöbb utazásra ezt viszem magammal egy ideje, és talán mindig ezért a jókedvvel használom, és élvezem az illatát. Lehetne egy picit tartósabb, de már újravettem párszor.

Catrice Camouflage Cream

Catrice Camouflage Cream
2018. október 29.

A rózsaszín van meg... Nem nagyon használom mivel, nagyon beleül a ráncokba, pedig épp csak leheletnyit teszek az arcomra. Teszek még vele pár próbát, de nem hiszem, hogy sikertermék lesz nálam.

Catrice Blush Flush Ombré Pirosító Paletta

Catrice Blush Flush Ombré Pirosító Paletta
2018. október 29.

Nekem is a jópofa csomagolás tetszett meg elsőre, de a belseje is megfogott. Teljesen random szoktam beleérinteni az ecsetet de minden része bejött eddig, az ára is nagyon rendben van.

Holika Holika Holi Pop BB Cream Matte SPF30 / Pa++

Holika Holika Holi Pop BB Cream Matte SPF30 / Pa++
2018. október 29.

Nagyon nagyon világos!!! Nem hittem el mikor felkentem, hogy a hófehér arcom lehet még világosabb. Az állaga okés, meg a tartóssága is, de nagyon borzasztóan néz ki rajtam, hogy ha nem teszek rá több réteg púdert, kontúrt stb. Az ára miatt 3*