szegfumonika

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. november 21.

Szuper tartós rúzs az biztos. Nekem nem ül be a ráncokba, viszont a száradási időt tényleg ki kell várni mert ragad addig az ajak.
A 20 pioneer (piros szín) illetve a 65 seductress vettem meg. A piros elképesztően szép, viszont az utóbbit hétköznapokra szerettem volna, mivel sötétebb a bőröm így sápaszt ez a szín, kézre felkenve jónak tűnt.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. november 21.

Drogériás viszonylatban a legjobb korrektor. Szem alá tökéletes!

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2018. november 21.

Nagyon jól táplál, nem kelt ragacsos érzetet. De szerintem borzalmas rossz illata van, ami már zavaró. Csak az illat miatt 4csillag.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2018. augusztus 13.

Műszempilla pihentetés után kerestem jó spirált, többet is kipróbáltam. Nagyon jól építhető, szépen hosszabbítja a pillákat és lerobbanthatatlan a szemről. Kétfázisú lemosóval tudom csak lemosni. Nagyon jó termék!

Trend It Up Evernudes Face Perfector

Trend It Up Evernudes Face Perfector
2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem a trend it up termékeket, ez az első zöld primerem vegyes érzésekkel. Finom az illata és tényleg igazodik az arcszínhez,de ha nem használnám se lenne hiányérzetem. A bőrtökéletesítés közepes.

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2018. július 18.

Szeretem a balea termékeket, az itteni vélemények alapján vettem meg. Szemkörnyékre kerestem krémet vízhiányos bőrre. Gyorsan felszívódik, utána jól lehet rá sminkelni. Nem zsírost, de a hidratálás nálam nagyon gyenge.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2018. január 26.

Drágább drogériás hajfestéket kerestem, erre esett a választás. A festéken kívül hajbalzsam és szérum is van a kiszerelésben. Sötétbarnát választottam, közel fekete lett barnás beütéssel. Az ősz hajszálakat nagyon jól elfedi, gyorsan befogta a hajam. A festéket egy tubussal kell felvinni, kicsit ezért folyósabb állagú a festék, de jól lehet vele dolgozni. Se a balzsamtól se a szérumtól nem dobtam hátast, használtam már jobb termékeket. A festékkel megvagyok elégedve, először festettem így a tartósságára még kíváncsi vagyok.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2018. január 26.

Eszméletlenül finom illata van,napokig érződik a hajon. Nekem nem nehezíti el a hajam, a szérummal együtt használom. Nagyon szép fényt ad a hajnak.

Kallos Hair Pro-Tox Korpásodás Elleni Ampulla

Kallos Hair Pro-Tox Korpásodás Elleni Ampulla
2018. január 26.

Szerencsére soha nem volt korpás a fejbőröm, viszont most télen az arcom körül közvetlen elkezdett (sehol máshol viszont nem). Ahhoz,hogy hosszú távon teljesen elmúljon többször kell használni , viszont már első alkalommal látványos változást mutat. Felpezsdíti a fejbőrt, ha elmúlik a probléma is fogom alkalomszerűen használni,mert kimondottan kellemes a fejbőrnek.

Oriflame Fűszeres-Citrusos Kézkrém

Oriflame Fűszeres-Citrusos Kézkrém
2017. november 2.

Nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik. A hidratáltsága közepes. Mindennapos használatra tökéletes.