szegfumonika

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Trend It Up Crystal Nude Ajakrúzs

Trend It Up Crystal Nude Ajakrúzs
2017. november 2.

Nagyon szép árnyalatok kaphatóak, én a 040-et vettem. Az alap rúzsszíne rózsaszín és testszín közötti, nagyon szép apró csillámokkal. Én a csillámos rúzsokat nem szerettem a rossz állaga miatt, ez viszont krémes "nem karcol". Tartóssága közepes.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. november 2.

Két árnyalata is megvan,imádom. Vékony szám van,ennek ellenére végre egy rúzs ami extra tartós! Az állaga krémes,engem nem szárít. A 420-as árnyalat hétköznapi viselet kicsit megszínezi a szájat, a 430-as erősebb. Árát tekintve,drága rúzsok mellett elhúz!

Sleek Crème To Powder Kompakt Alapozó Krém SPF15

Sleek Crème To Powder Kompakt Alapozó Krém SPF15
2017. július 7.

Henne árnyalatot vettem,ami a nyári lebarnult színemhez is sötét, igazából ez volt a cél. Kontúrozás és bronzosítás céljára használom. Nagyon kemény sűrű az állaga,legjobban a hozzá adott szivaccsal tudom eldolgozni. Jól bírja a strapát és nem fénylik gyorsan át.

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2017. július 7.

Első használatkor én is figyelmetlen voltam és nagyon össze karcolt. Nem vagyok egy nagyon pattanásos típus, de a hátam most nyárra nagyon kipattogott és ez a szappan pár nap alatt nekem helyrehozta. A korábbi hozzászólásokban említett negatív tapasztalat,hogy még jobban kipattogtak nálam nem jelentkezett. Szerintem egy olcsó CSODASZER! Már arcra is merem használni, miután megszáradt arckrémmel ráhidratálok este. Nálam 6csillagot érdemel, mert deo-ként is használom és azóta alig izzadok,pedig nagyon izzadós típus vagyok. Ha pattanásra valaki nem meri deo-ként ajánlom!!!

Glory Holt-Tengeri Sószappan

Glory Holt-Tengeri Sószappan
2017. június 8.

Imádom ezt a szappant! T vonalban és az orrom mellett zsíros a bőröm, a többi részen viszont száraz. Kitűnően kezeli a száraz és a zsíros bőrt is. Testre arcra is használom. Tökéletesen tisztít!!!

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra
2017. június 8.

Nagy Batiste párti vagyok, gondoltam kipróbálom. Versenybe tudott lépni a Batistével! Gyorsan zsírosodik hajam, kihúzható a nagy nyári melegben is vele a hajmosás. Ami a hátránya, hogy tényleg jobban fog a festék, ha napközben a hajtövemhez nyúlok a kezem sötét lesz. Megérdemli az 5csillagot!

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó
2017. május 12.

Ajándékba kaptam. Próbáltam L'oreal, Garnier és DM-es micellás vizet, a Garniernél tettem le a voksomat. Rendszeresen sminkelem magam,szépen leviszi a sminket nekem nem hagyott ragacsos érzetet, finom az illata is.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2017. május 12.

A régi Dove önbarnítónak rettenetes szaga volt, ennek már elviselhető. A sötétebb krémet vettem nem barnít eszeveszetten, csak módjával. Tényleg szép barna színt kölcsönöz. Ami meglepett nagyon jól hidratál még az arcomat is, puhább érezhetően tőle a bőröm. Szuper termék az önbarnítók között.

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2017. május 12.

Aki nem szeret sokat időzni a tükör előtt, viszont egységes bőrképre vágyik annak tökéletes. Nem szabad tőle komoly fedést várni,mégis az összkép hihetetlen. Teljesíti amit ígér! Nekem pattanást nem okozott annak ellenére, hogy zsíros a bőröm.Felkenés után a végeredmény nem matt finish. Ja és Isteni az illata :)

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2017. május 12.

DM-es kuponnal jutottam hozzá fele áron. Nagyon jól fed, sok szín van belőle és jól igazodik a bőrszínhez. Nekem zsíros a bőröm, így kb 5-6 órát bír és átfényesedik,ennek ellenére valamiért szeretem.