szegfumonika

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2016. november 25.

Bőrradírozás után szoktam feltenni. Zsíros bőrre tökéletes,nagyon szépen tisztít. Az arc másnap is szép ápolt hatást kelt, problémás bőr esetén érdemes hetente kétszer használni. Én felváltva használom a holt-tengeri maszkkal.

Kamill Q10 Anti Age Kézkrém

Kamill Q10 Anti Age Kézkrém
2016. november 25.

Három dolgot értékelek egy kézkrémbe, ápolás, mennyire gyorsan szívódik be illetve az illata. Az illata nagyon finom és tartós. Semennyire nem ragad, gyorsan beszívódik ami nagyon pozitív. Az ápoló hatásra 4pontot adnék. Összességében egy kimondottan jó kézkrém. Eddig csak a müllerben találkoztam a márkával.

Garnier Nēo Fresh Blossom Izzadásgátló Dezodor

Garnier Nēo Fresh Blossom Izzadásgátló Dezodor
2016. november 25.

A kiszerelése és az ötlet kiváló, célzottan oda megy ahova szánják. Végre egy fújós dezodor amibe nem fullad bele az ember. Az illata finom, de nem tolakodó. Az izzadásgátló hatása is 5-ös. Egyetlen negatívum, hogy gyorsan fogy.

Kallos Hair Pro-Tox Best In 1 Folyékony Hajbalzsam

Kallos Hair Pro-Tox Best In 1 Folyékony Hajbalzsam
2016. november 17.

Az illata isteni, parfümbe is eltudnám képzelni. A hajam eleve jó állapotban van,nem roncsolt így a feltűnő ápoló hatásról nem tudok nyilatkozni. Hosszú távú hatására vagyok kíváncsi. Nem nehezíti el a hajat annak ellenére, hogy olajos ápoló.

Balea Luxury Handlotion Golden Glamour

Balea Luxury Handlotion Golden Glamour
2016. november 17.

A pumpás kiszerelés miatt vettem meg a munkahelyemre, így az íróasztalon kézre van. Kicsit folyékonyabb az állaga, az illata finom nagyon sokáig érződik. . A jó kézkrém ápol és nem ragad szerintem, az ápoló hatása 5skálán 4es, viszont ami jó,hogy nem ragad. 399ft megéri az árát, sőt egy jó termék.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2016. szeptember 28.

Batiste párti vagyok, egyszerűen imádom viszont egy hónap alatt egy flakonnal elhasználok,gondoltam egy olcsóbb verzióval kipótolom. Fekete hajam van,sajnos a poros hatás nem marad el, jól el kell dolgozni és ki kell fésülni. Egyébként a hatása miután eldolgoztuk kimondottan jó. Szerintem a szaga nem szúrós és nekem ragacsos érzetet se hagyott maga után.

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2016. szeptember 28.

Nagyon nagy csalódás. Egy kimondottan jó terméket tudtak volna kihozni belőle, ha a ceruza egyik végére teszik a kontúrt a másikra a highligh-ot. A sötétebb árnyalatot vettem meg, a kontúr színe nagyon szép,jól építhető. A highligh nem tudom használni,mert semmit nem ér. Mivel a kontúrt használtam (ötször) többször viszont a highligh-ot nem, ezért a stick nem egyszerre kopott. Jelenleg használhatatlan... Nagyon gyorsan fogy és kevés van benne.
Egy jó terméket a kivitelezésével elszúrtak...

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. szeptember 28.

UP.: Lementek a nagy melegek, így újra kipróbáltam.Jelenleg tökéletesen működik,nem zsírosodik tőle a bőröm,sőt kimondottan jól bírja. Nagyon jól fed és estig fent marad. Ennyi pénzért tökéletes alapozó.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Ma használtam először,reggel tettem fel és 12órát eddig bír. A fedése tényleg jó, számomra a színek is tökéletesek. Könnyű eloszlatni az arcon és nincs maszk hatás. Igaz mára vissza tért a jó idő, tehát még tesztelni fogom,de nekem nagyon hamar átfénylett. Erősen zsírosodott tőle a bőröm, télre viszont lehet jó lesz. Viszont ami érdekes és más is írta,hogy nem folyik le és nem tűnik el az arcról!Az ára és az össz hatás miatt adok 4et.

Yves Rocher Autobronzant Self-Tanner Lift Care

Yves Rocher Autobronzant Self-Tanner Lift Care
2016. szeptember 7.

Az önbarnító permetet nagyon régóta használom és imádom. Teszi amit kell,nem zsírosodik tőle a bőr, nem túl erős az illata. Ki szerettem volna próbálni ezt a verziót. Igaz erős az illata,de hamar elillan. Nincs az a "tipikus" önbarnító illata, ami számomra elviselhetetlen. Nem okozott irritációt. Hátránya a permethez képest, hogy nehezebb barnít ezért több alakalom kell a kívánt hatás eléréséhez, ezáltal legalább mellé nyúlni nem lehet. Akinek zsírosodik a bőre, reggelre kifényesedik a bőr, de pattit nem okozott...

Balea Sensitive Folyékony Szappan Aloe Veraval

Balea Sensitive Folyékony Szappan Aloe Veraval
2016. július 15.

Állandó termék otthon a Baleas folyékony szappanok. Ezen kívül a limitált és a málnás változatokat imádom. Nem szárít, finom az illatuk, jól tisztít. Drágább társait simán túlszárnyalja... Ha lehetne 6 csillagot adnék