szegfumonika

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Mineral Invisible Deo Spray

Garnier Mineral Invisible Deo Spray
2016. július 15.

Én először használom a rózsaszín változatot. Nem hagy nyomot a ruhán, a tartósság közepes. Szerencsére a használatakor nem lesz porfelhő.
Kíváncsi leszek az itteni vélemények alapján a zöldre.

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2016. június 24.

Én imádom, a színe nagyszerűen passzol az arcomhoz. Felkenve könnyű, észrevehetetlen. Hétköznapokon használom alapozó helyett. Nagyon zsíros a bőröm,így minden gyorsan átfénylik, szerintem ez a termék egész jól bírja a strapát a nagy melegekben.

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2016. május 10.

Vichy alapozóért indultam a gyógyszertárba és a gyógyszertáros javaslatára mégis ez mellett döntöttem. Közepesen fed,mint általában a BB krémek, finom az illata. Viszont én kipattogok tőle valamiért. Többször adtam neki esélyt,de valamiért nem szereti a bőröm, pedig az összetevői is szépek.

Dove Go Fresh Nourishment Testápoló

Dove Go Fresh Nourishment Testápoló
2016. május 10.

Nagyon jó kis testápoló. Finom illata van, gyorsan beszívódik és nem hagy semmilyen ragacsos érzést. Jól esik esténként a hűsítő hatása. Testápolóktól eleve nem várok csodát, de folyamatos használatnál érezhető a tápláló hatása.

Alverde Mousse Make-Up

Alverde Mousse Make-Up
2016. május 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Állagra nem tipikus hab állagú alapozó, hanem folyékonyabb krémesebb kivitel. Zsíros a bőröm, ennek ellenére egész jól bírja, estére inkább eltűnik rólam minthogy erősen fénylene a bőröm. Erős finom illata van,ami elillan felvitel után. Érdekes, hogy nem erős a fedés de mégis oda vagyok érte. Nagyon szépen egységesíti a bőr felületét. Én szivaccsal jól eltudom dolgozni,ecsettel még nem próbáltam.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2016. február 18.

Zsíros bőröm miatt kerestem egy olyan krémet, aminek szépek az összetevői, nem irritál és nem zsírosít. Megtaláltam. Vizes állaga miatt nagyon gyorsan beszívódik, a száraz részeken nagyon szépen hidratálja és kezeli. A hatása hosszú távon tapasztalható, idő kell neki mire rendbe szedi a bőrt. 1 hónapja használom,biztosan újra veszem.

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus
2016. február 18.

Én szeretem, hogy ilyen sűrű az állaga, könnyen lehet vele dolgozni. Az ecsete nem az igaz, lehetne vékonyabb. Viszont ami a legfontosabb szuper tartós. Reggel felteszem és estig bírja, maszatolás nélkül!

Yves Rocher Elixir 7.9 Fiatalság Serkentő Szérum

Yves Rocher Elixir 7.9 Fiatalság Serkentő Szérum
2016. január 15.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál de egy kicsit nekem ragacsos érzést hagy maga után. A pumpás krém változata nekem jobban bevált, ott éreztem hogy simàbb a bőröm. Fél áron leàrazva vettem, úgy megéri.

Catrice Prime and Fine Primer

Catrice Prime and Fine Primer
2016. január 5.

Az első primerem. Az egész arcra minden nap eleve nem használnék, de gondoltam kipróbálom ha már egymás után jönnek ki az újabbnál-újabb primerek. A szemkörnyékre használom, hogy ne üljön be az alapozó vagy a korrektor. Természetesen szoktam alá hidratálni, hogy ne szárítson. Használatával szebb a smink,de nem vagyok megelégedve teljesen vele, elhasználom,de más után nézek.

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2016. január 5.

Nagyon tetszett a színválaszték és a wake me up megnevezés. A bolti megvilágításnál abszolút nem láttam az apró csillámokat az alapozóban. Nagyon ritka,hogy spontán utána nézés nélkül veszek alapozót, hát most ez történt. Eleve zsíros bőrüknek nem való szerintem,de a csillámok még jobban felerősítik a bőr fényét és már a felkenéskor fénylik az arcbőr. A fedése közepes és az állaga nagyon jó. Csak nem nekem találták ki.