szegfumonika

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2016. január 5.

Zsíros bőrre kiváló, de egyenetlen bőrfelszínnel már meg lehet küzdeni ezzel az alapozóval mire szépen eldogozza az ember. Szuperül fed, tartós és tényleg csak nap végére fényesedik a bőr. A száraz részekkel nagyon vigyázni kell, meg szerintem még szárít is.

Yves Rocher Elixir 7.9 Fiatalság Serkentő Nappali Arcápoló Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Elixir 7.9 Fiatalság Serkentő Nappali Arcápoló Érzékeny Bőrre
2016. január 5.

Éjszakára használom,mert eleve is zsíros bőröm van és kicsit zsírost. Nagyon jó kis arckrém, reggelre szinte kisimult az arcom és nem volt egyenetlen. Féláron megvásárolva nagyon megéri az árát.

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet
2016. január 5.

Az illata elsőre nem tipikus önbarnító,de mire beszívódik azzá válik. Nagyon gyorsan kifejti a várt eredményt, de nagyon vigyázni kell mert foltos lehet. Én az arcomra használom esténként, arcradírozás után. Szerencsére irritációt nem okoz. Szerintem a teljes árát nem éri meg,akciósan viszont igen.

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2016. január 5.

Szerintem nagyon nőies kifinomult illat, nem feltűnő de mégis emlékezetes. Elsőre finom ciprusos, mire lecseng édeskés illattá válik. Még eddig nem volt chanel illatom, számomra még megfejtendő. Szerintem nem hétköznapokra való.

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2015. december 28.

Karácsonyra kaptam és imádom. Tökéletesen megtudom tisztítani nap végén az arcom. Egyszerű a használata,a puha kefe minden napos arcmosàshoz kiváló,a durva komolyabb arcradírozàshoz. A szivacsos fejét még nem használtam,szerintem ha krém felviteléhez használnám sok krémet szívna magába. A hozzá adott arclemoso gél és arcradír is nagyon jó. Sűrűn sminkelem magam és problémás a bőrömön, így számomra nagyon hasznos termék.

Givenchy Dahlia Divin EDT

Givenchy Dahlia Divin EDT
2015. december 15.

Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, éppen ezért a korábban kiadott EDP és ezt az EDT mindkét csuklomra fújva teszteltem. Elsőre az EDT tetszett meg,sokkal édesebb és intenzívebb ,elsőre szerelem illat. Kicsit később mire letisztúltak az EDP fogott meg kifinomult,édes igazi komoly határozott Női illat. Idősebb (28-tól) korosztalyban áll jól az EDP. A lényeg mellé fogni nem lehet ezekkel az illatokkal és nagyon tartósak, főként az EDP.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. december 15.

Szinte hihetetlen ilyen áron ennyire jó szempillaspirál létezik. A nagy márka nevek spiráljai elbújhatnak a háta mögött. Tartóssága is jó.

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre
2015. december 15.

Ha az összetevői nem lenne ennyire csúnya azt tudnám mondani, hogy a legjobb BB krém. Könnyen és egyszerűen lehet használni, nincs maszk hatás, nem fénylik át az arcom gyorsan. Kellemes viselni.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2015. december 10.

Nyáron és tavasszal használtam, borzalmasan édes parfüm. Tartósságra adnék 6csillagot ha lehetne. Amikor használtam imádtam,ha most magamra fújom viszont émelyítő annyira tolakodóan édes...

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2015. december 10.

Kb. 1 éve használtam, akkor imádtam. Erős édes és tartós. Aki szereti az édes illatokat annak teli találat,mert szerintem nem tucat parfüm.