szegfumonika

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2015. december 10.

Nagyon meleg illat, miután lecseng a méz jól kiérezhető. Abszolút nem feltűnő és tolakodó illat, mégis tartós és sokan dicsérik meg rajtam. Hideg hétköznapokra tökéletes. Nem túl édes.

Scarlett SC1060 Hajsütővas

Scarlett SC1060 Hajsütővas
2015. december 10.

Szuper termék! Sokan az ismert márkájú,sokat reklámozott hajformázót választják. Pontosan azért töltöttem fel,mert ilyen áron ennyire jó hajsütővasat még sose tapasztaltam.Többféle hajformázom van, közepes átmérőjű vasat kerestem és erre esett a választásom először csakis az ára miatt. Derékig érő hosszú hajam van, Balea hajlakkal együttesen használva TARTÓS (min. 2nap, nem esős időben), szép közepes nagyságú lokni készíthető vele. Annak ellenére ,hogy nem lehet változtatni a hőmérsékletet nem égeti a hajat. Ajánlani tudom, aki nem márkafüggő és jó áron keres jó hajformázót :)

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2015. december 10.

A legjobb fogkefe!! Elektromos fogkefével együtt használom, fogorvosom ajánlotta és nem kellett csalódnom. Nagyon puha az íny környékét sem sérti. Elektromos fogkefe használata nélkül is jól tisztít szerintem, maximum meg kell tanulni alaposan fogat mosni (hozzá teszem nem olyan egyszerű jól fogat mosni mint sokan hiszik és természetesnek tartják)....
Kipróbálást mindenképpen megér.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2015. december 10.

Régen a legjobb púdernek tartottam, de szerintem ebben az ár kategóriában van nála jobb púder. Tartóssága közepes akinek gyorsan zsírosodik a bőre, vigyázni kell vele,mert könnyen lehet poros hatást elérni. Szerintem az illata kimondottan finom és feltéve hamar el is illan.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2015. december 10.

A kifinomult, édeskés illatokért vagyok oda, de valamiért nagyon megfogott ez a parfüm. Rendkívülien egyedi és más parfümmel összetéveszthetetlen! Kimondottan a 30feletti korosztályos parfümöket szeretem, ez NEM az a parfüm valahogy mégis imádom. Szeretem használni a mindennapokon,most fogyott el. Igazából nem tudom,hogy újra vásároljam-e vagy váltsak másikra. Aki ismer új kifinomult édeskés illatot az segíthetne :).

Ui.: Armani si használtam ezelőtt, sokan használják így már unom...

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2015. december 9.

Tartós és csillám mentes pirosítót kerestem,végül rá találtam erre. Nagyon szeretem,szerencsére nem lehet egyszerre sokat felvinni így nincs nevetséges végeredmény. Igaz nem ismerem az összes színt.

Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

2015. december 9.

Nagyon fura állaga van, semmi illata. Nagyon sok kézkrémet próbáltam már, szerintem az egyik legjobban ápoló kézkrém. Vigyázni kell a mennyiséggel,mert a nagy mennyiség nehezen szívódik be. Nekem nincs ragacsos hatása.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2015. december 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, szerintem nagyon zsíros és nehezen szívódik be. Természetesen jól ápol,de kevésbé zsíros társai is ápolnak annyira mint ez a kézkrém...

Balea Trend It Up Szélálló Hajlakk

Balea Trend It Up Szélálló Hajlakk
2015. december 9.

Drága,márkás hajlakkokat simán odaver. Haj göndörítésnél használom és a így a végeredmény nagyon tartós. Az illata is finom.

Balea Liebestraum Kézkrém Ibolya Illattal

Balea Liebestraum Kézkrém Ibolya Illattal
2015. december 9.

Az illata miatt vettem meg, szeretem a baleas termékeket... Három használat után félre tettem,mert borzalmasan erős az illata, elviselhetetlen. A hidratálása jó.