szegfumonika

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. december 9.

Nagyon szépen fed, bőrhibákra használom. Szem körül kizárólag, nagyon erős hidratálás után.

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan
2015. december 8.

A kedvenc szappanom. Nap végén micellás vízzel mosom le a sminket,majd ezzel a szappannal mosom át az arcom. Szerintem fantasztikusan jól tisztít,össze húzza a pórusokat. Zsíros bőrüknek szerintem kiváló termék. Akinek nagyon szárit utána fontos a jó hidratálás.

Yamuna Szemhéjfesték

Yamuna Szemhéjfesték
2015. december 8.

A fahéj és mokka színt rendeltem meg. A fahéj szín világosabb bőrön látványosabb, enyhén mattos eredményt ad. A mokka szín jól építhető, sötétebb hatás is elérhető, én tusvonalként használom a hétköznapokon. Az többi véleményezővel egyetértek,hogy fontos az aláalapozás a tartósság miatt. Összességében megvagyok vele elégedve. Ásványi alapú szemhéjfestékként jó áron beszerezhető.

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs
2015. december 8.

Én a 102 árnyalatot vettem meg, nem kihívó de mégis szép színt kölcsönöz a szájnak. Használat előtt szeretem alá hidratálni a szebb végeredmény miatt, de szerencsére önmagában sem szárít.Viszont kétlem, hogy hidratáló hatása lenne. Finom illata van és a rúzs kialakítása miatt a használata egyszerű. Közepesen tartós.

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up
2015. december 8.

Szuper termék! Én örülök, hogy az Alverde piacra dobta. Korábban más társait ki szerettem volna próbálni, de nehezen beszerezhetőek és árban is drágábbak. Én sötétebbet vettem meg a jó, de világos alapozóimhoz. Könnyen lehet használni, szépen lehet összekeverni az alapozóval. Személy szerint úgy használom,hogy a csuklómra teszek a kívánt alapozóból és hozzá teszem ezt az árnyalatszabályozót, ujjacskámmal összekeverem és utána ecsettel felhordom.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2015. december 3.

Az itteni vélemények alapján figyeltem fel rá, a hétköznapokra kerestem közepesen fedő alapozót ami a T vonalban zsírosodó bőrömnek jó lesz. Reggel felkenem és 8-9 órát bír, púderrel igazítok maximum rá. Én örülök,hogy sötétebb árnyalatban kapható,igazodik a bőrömhöz. A mennyiségre figyelni kell, de az adagolójával ez jól szabályozható. Hétköznapokra tökéletes, erősebb fedés szeretnék elérni mást használok.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2015. december 3.

Nagyon finom illata van,de tényleg csak tusolás közben utána semmit nem érezni. A nagyon sűrű állaga miatt alig jön ki a tubusból és semennyire nem habzik. Elhasználom,de nem veszem újra....

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor
2015. december 1.

Drága,hamar elfogy de Nagyon megéri az árát. Végre egy dezodor ami megállja a helyét és teljesíti amit ígér!!

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2015. december 1.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és alma ecetet szoktam alkalmakként használni öblítéshez. Örültem,hogy olyan ecetre bukkantam, ami helyettesítheti az alma ecetet és finom méghozzá az illata. De sajnos nem :( . Felesleges ennyiért megvenni, a finom illaton kívül szerintem semmit nem tud. A illat nem tartós, szerintem nagyon fényt se ad a hajnak... Szeretem az yves rocher termékeket, de ez csalódás...

Yves Rocher Fruits Noirs Piros Gyümölcs Kézápoló Krém

Yves Rocher Fruits Noirs Piros Gyümölcs Kézápoló Krém
2015. december 1.

Úúúúú nagyon imádtam kár, hogy csak limitált kiadás volt.Az illata isteni, igaz az ápoló hatása nem erős.