szelvia

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Argital Intim-Mosakodógél, Niaouli Illóolajjal és Zöldagyag Géllel

Argital Intim-Mosakodógél, Niaouli Illóolajjal és Zöldagyag Géllel
2018. április 23.

Mennyire szélsőséges az, hogy valakinek ennyire nem jött be ez a mosakodógél....nálam 5*-os én egyszerűen imádom, mert elsőre drágának tűnik, de nekem napi használat mellett kitartott 1 évig a 250ml, számomra kellemes az illata és hiába szuper érzékeny a bőröm, nálam nem okozott irritációt, az alatt a pár perc alatt amíg érintkezett a bőrömmel inkább csak frissítően hat, főleg a nagy melegben érzem ennek a legjobb hatását. :)

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém
2017. február 28.

Elég sok pozitív értékelést kapott ez a termék ezért tavaly az egyik kupon napos akcióban beruháztam egyre. Ami pozitívum az a kiszerelése, mert valóban gazdaságos. De én valahogy nem voltam tőle elájulva.... nem éreztem semmilyen extra hatását. Korábban évekig használtam az olcsóbb változatait és nem tudok nagy különbségről beszámolni. (Mint, ha csak a csomagolásuk lenne más....)

Eubiona Vital Shampoo

Eubiona Vital Shampoo
2017. február 28.

A pozitív értékelések hatására egyből az 500ml-es változatot vettem. Nagyon praktikus a pumpás adagolófej. Megfelelően tisztít, habzik és nagyon kellemes az illata. A férjem nehezen állt át a természetes kozmetikumokra, de ezt v.miért annyira megszerette, hogy azóta egyszer sem használta a jól bevált (H&S) samponját. (Szerinte van egy frissítő és bizsergő érzés a használata közben, én ezt nem tapasztaltam csak azt, hogy kissé szárítja a hajvégeimet.)

Naturissimo Csicsókás Kéz-/Láb-/Körömápoló Balzsam

Naturissimo Csicsókás Kéz-/Láb-/Körömápoló Balzsam
2017. február 28.

Imádom ezt a krémet! Ősztől- tavaszig iszonyatos állapotban szoktak lenni a kezeim, de ez a krém szépen helyre tudja hozni.
Az első tubus megvásárlása előtt én is sokaltam az árát, de teljes mértékben meggyőzött a krém hatása. Sokadszorra vettem már újra. :)

Tapasztalataim szerint érdemes több helyen is megnézni, mert sokszor azért elég nagy árkülönbségek vannak....

Naturissimo Hidratáló Szalmagyopár-Áfonya Arckrém

Naturissimo Hidratáló Szalmagyopár-Áfonya Arckrém
2017. február 28.

Nem használom minden nap, inkább akkor szoktam, ha fáradtnak tűnik az arcom. A hideg arcmosás+ rózsa hidrolátum+ a Naturissimo szalmagyopár krém azonnali felfrissülést hoz. (Bár hozzá tartozik, hogy én a hűtőajtóban tárolom.)
Szerintem szükséges az arcbőr nedvessége ahhoz, hogy megfelelően el tudjuk dolgozni és fokozzuk a hidratálást. Nálam sokszor az alapozót is felváltja, ha csak nincs v.mi extra dolog amit el kellene jobban fedni. :)

Dr. Hauschka Sóvizes Fogkrém

Dr. Hauschka Sóvizes Fogkrém
2017. február 28.

Nincs az a "hűha" érzés fogmosás után, de egyből érezhető az összehúzó hatása egy ínygyulladás illetve sérülés esetén. A szájvízével kombinálva nekem nem hiányzott a mentolos íz. A Dr Hauschka MED termékcsalád a márkához képest kedvező ára miatt is jár az 5*.

Dr. Hauschka Szempillaspirál

Dr. Hauschka Szempillaspirál
2017. február 28.

Nagyjából egy hónapja használom a dúsító változatát és eddig beváltotta a hozzá fűzött elvárásaimat. Szépen lehet dolgozni a keféjével. Egész nap szépen tart. Nem tapasztaltam, hogy maszatolódna vagy leperegne. :)

Dr. Hauschka Med Zsálya Szájvíz

Dr. Hauschka Med Zsálya Szájvíz
2017. február 28.

Nagyon szeretjük ezt a szájvízet. Kellemesen frissítő gyógynövényes íze van. (Engem a régi Negro ízére emlékeztet.) Már több alkalommal újra vásároltam. :)

BlueBerry Krémdezodor Citromfű & Levendula

BlueBerry Krémdezodor Citromfű & Levendula
2016. október 11.

Kissé nehéz kinyomni a flakonból, de, ha sikerült akkor fürdés után célszerű a borsónyi mennyiséget elkenni, mert akkor nem kell olvaszgatni a benne lévő shea vajat. Az illata is kellemes citromfűves, csak nekem mindennapi használat mellett kicsípte a bőröm nyáron ezért most már csak heti 1-2 alkalommal szoktam használni.

Biola Bio Bíbor Kasvirág Krémdezodor

Biola Bio Bíbor Kasvirág Krémdezodor
2016. október 11.

Csodás az illata, és a jázminos változatánal talán egy picit hatékonyabb volt, de persze ettől sem várható 24 órás hatás egyetlen kenéssel. Egy váltásnak mindenképpen jó. (Legalábbis nekem elég gyorsan megszokja a bőröm az alu mentes deokat és utána már valamivel párhuzamosan használom Pl.: Wtn-el kombinálva.)