széna

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Scent Tusfürdő

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Scent Tusfürdő
2015. március 27.

sehol se találom már őt. lehet még kapni?!

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű
2015. március 27.

nagyon-nagyon szeretem ezt a deot. parfüm nélkül is kellemes illatom van tőle egész nap, de nem tolakodó parfümmel együtt használva sem. a régi szürke rexona megszűnése óta használom ezt. ha ezt is kivonják a forgalomból, akkor büdös maradok, nem érdekel

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2014. június 30.

Felkenés után nagyon jónak tűnt. Szép szín, szép fedés, természetes hatás...de kb. 1 óra után éreztem, hogy valami nem oké. Konkrétan olyan fényes lett a fejem, mintha az infraszaunából léptem volna ki. Nem segített rajta se törölgetés, se a zsírtalanító papírka (vagy mi a szösz), csak a lemosás. Kombinált/zsíros bőrűek szerintem messziről kerüljék el.

Palette Natural Colors Hajfesték

Palette Natural Colors Hajfesték
2014. június 30.

A 220-as rózsa szőke árnyalatot próbáltam ki legutóbb, mert a fodrász csirkesárga hajat varázsolt a fejemre. Nagyon szép színe lett ezzel, de hamvasítót azért kell használni a lemosás után.
Amúgy a középhosszú, nagyon dús hajamra épphogy elég volt 2 doboz, ezért mínusz 1 csillag, mert festés közben kisebb szívrohamom volt, hogy nem lesz elég.

Aloive Aloe Vera & Olive Arclemosó Gél

Aloive Aloe Vera & Olive Arclemosó Gél
2014. április 19.

azt leszámítva, hogy szétmarja a szemem, ha kicsit is belekerül, jó. jól tisztít, de ilyen áron (100ml 1200 ft) nem szeretném úgy érezni minden arctisztításkor, hogy útba van a szemem

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2014. április 19.

400 forintért vettem a dm-ben, miután az egekig magasztalt carmex megölte az arcomat. egy hete használom, és teljesen rendbe hozta a véresre repedt számat. hibátlan cucc

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2014. április 4.

Az elején nagyon tetszett. Jó illat, kellemes bizsergető/hűsítő érzés...de pár nap használat után fájdalmasan száraz lett a szám, a szélein még sebes is. Az állaga már kb a második nap ragacsos lett, mintha vazelint nyomtam volna a helyére. Nem is lehetett már visszább csavarni. Ennyi pénzért már egy ilyen baki is sok

Dove Natural Touch Deo Spray

Dove Natural Touch Deo Spray
2013. augusztus 13.

ezt szeretem és a szürke rexonat. összetevői mindnek ocsmányak, de ez van. próbáltam már barátságosabbakat használni, de nem értek semmit

Astor Skin Match Alapozó

Astor Skin Match Alapozó
2013. augusztus 13.

szuper ez az alapozó. legvilágosabb árnyalatot használom, és felkenve olyan, mintha tökéletes lenne a bőröm, pedig nem az. pirosabb pöttyökre azért kell korrektor, de szerintem ha egy alapozó elfedi azokat, akkor úgyis maszknak fog hatni az arcunkon, szóval ezért ne szidjuk.

féltem, hogy diszkógömbként fog csillogni a homlokom tőle, de nem. 4-5 óra után kellett egy kicsit púderezni, ennyi.

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre
2013. augusztus 13.

nyáron használom, főleg utazáskor, de mostanában már itthon is. nekem szuperül bevált. nem szárít, jól tisztít