Széncinke

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dr. Konopka's Nyugtató-Tápláló Arckrém

Dr. Konopka's Nyugtató-Tápláló Arckrém
2018. február 24.

Úgy érzem megtaláltam a kedvenc krémem. Most már kombinált a bőrtípusom. (télen néha vízhiányos). Megfelelően hidratál, nem zsírosít, nem okoz ragyát, ha éppen volt-egy kettő az arcomon, gyorsabban megszűnt. Sokkal egyenletesebb a bőrképem, mióta használom. Irritációt számomra nem okozott. Az ára is igazán kedvező, főleg, hogy natúr és vegán termék.

Dr. Konopka's Nyugtató Testápoló Krém

Dr. Konopka's Nyugtató Testápoló Krém
2018. január 20.

Sűrűbb állagú, jól kenhető, levendulás illatú krém. Felkenve könnyen eloszlatható, hamar beszívódik, és tényleg hidratál-táplál, esetleges pirosságot nyugtat.

Dr. Konopka's Bőrvédő Kézkrém

Dr. Konopka's Bőrvédő Kézkrém
2018. január 20.

Nagyon kellemes, levendulás-fás illata van, ami segíti az elalvást is, vagy csak simán nyugtat. Könnyen kenhető és jól beszívódik, szárazabb, irritált kézből és szép puhát varázsol reggelre. Kimondottan örülök neki, hogy jó minőségű, natúr és vegán termék, jó áron.

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj
2018. január 20.

Jövök kicsit felhúzni a pontokat. Hétköznapra valóban használhatatlan, mert nagzon fénzes, olajos-kenődős. Ezért én éjszakára használom, így betölti célját, reggel puha ajkakkal ébredek.

Manu szappan Levendula Másképp

Manu szappan Levendula Másképp
2017. november 12.

Kellemes, fűszeres-meleg-levendulás illat jellemzi, krémes habbal. Gyengéden tisztít, egyáltalán nem szárít. A szappan sokáig elég.

Manu szappan Bambusz Szappan

Manu szappan Bambusz Szappan
2017. november 12.

Nagyon finom illatú szappan. Krémesen habzik, nem szárítja a bőrt és lassan fogy. Nagyon megszerettem.

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2017. május 27.

Az eladó ajánlotta ezt a tisztítót. Nagyon tetszik. Kellemes, sütis illatú, könnyen kikeverhető a krémes állag, amivel gyengéden át is tudom radírozni az arcom, miközben tisztít. A szemcsék picik, így nem karcol. Lemosás után pedig finom, bársonyos érzetet hagy maga után, egyáltalán nem szárít. Hetente kb. 3x szoktam használni felváltva egy másik lemosóval.

Paula's Choice Earth Sourced Purely Natural Refreshing Toner (régi)

Paula's Choice Earth Sourced Purely Natural Refreshing Toner (régi)
2017. május 27.

2 minta elhasználása után úgy döntöttem, megrendelem a teljes kiszerelést. Nem bántam meg, mivel a tonik használata óta szebb, egyenletesebb a bőrképem, bőrhibáim csak a női napokon. A bőröm fénye is ragyogóbb. Szerintem ez a mennyiség nagyon sokáig elég lesz, mivel reggel 1 cseppet használok az arcomra,nyakamra, este pedig kettőt, akkor a dekoltázsomra is kenek. Elég jó hidratáló hatása is van, lehet, hogy nagyon meleg nyáron önmagában is elég lesz. Most nem, mert átmeneti szezonban+télen kombinált-vízhiányos a bőröm.

Update 2017.05.27.
Sajnos le kell pontozzam.. (5 csillag volt eredetileg) 3 flakonnal is elhasználtam belőle. Egy ideje az orcámon pirosabb, érzékenyebb volt a bőröm. Este, amikor kencéztem magam. Egyszer a felkenés után olyan érzésem volt, mintha belülről melegedne az arcom. NAgyon nem volt jó, le is álltam a használatával, és azóta megszűnt a pirosodás, érzékenység.

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő
2017. május 27.

Szeretem ezt a tusfürdőt, kellemes, nem tolakodó az illata, nem szárít, téli hónapokban használom leginkább.

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening Fogkrém

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening Fogkrém
2017. január 15.

Mióta novemberben voltam fogkőeltávolításon, azóta érzékenyek maradtak a fogaim. Megvettem ezt a fogkrémet, már 2 használat után enyhült az érzékenység. DE! Rettenetesen irritálta az ínyemet. Az első használat után egy helyen bevörösödött és fájt, az összesen 3 használat után pedig több helyen is vörös volt és vérzett. Hozzáteszem, eddig szerencsére sohasem volt problémám az ínyemmel. Váltottam meridolra, és megszűnt az irritáció. Sajnálom, de ilyen áron nem kell.