Szepis

Regisztráció dátuma: 2018. december 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra
2019. szeptember 12.

Sziasztok, hát akkor Manna fan lettem hivatalosan is😀 Már kipróbáltam a Mannás arcpakolásokat, olajakat és mivel a samponommal nem voltam elégedett (Nature box) kerestem valami megoldást, ami nem olyan "szennyezett"... rá esett a választásom itt szeretném is megköszönni nektek, hogy ez a fórum van és a hozzászólásokkal tapasztalatokkal segítjük egymást. Tehát a sampon nagyon féltem bevallom a hajam az egyik legfontosabb része a létemnek, nagyon erős vastag szálú hála az égnek sűrű is, sötétbarna hajam van derék közepéig ér, mindig irigykedve néznek megdicsérnek van hogy simogatják és ezért a lehető legjobbat szerettem volna neki😉 Manna ... tehát mentes, árban nekem első gondolatra nem gazdaságos /megfelelő (hosszú, dús haj=sok kell belőle) de ma megvettem a sampont és hozzá akciós volt a gyömbéres balzsam. Azt mondtam, hogy remélem örökre ilyen érzés lesz vele hajat mosni ezt a csodálatos érzést fogom mindig érezni, mint most. Egyszerűen, ha nem próbálom ki el sem hiszem, hogy működik ez a sampon! A sampont egy kis flakonba felhigítottam és úgy használtam, így gazdaságos és jobban is habzik. Nem állt össze a hajam finom puha jó illatú lett utána meg a balzsamot tettem a végeire. A fésülés könnyű volt ( Tangle Teezer) utána megszokásból leolajoztam a végeket, de ha kimarad az sem baj és meglepetésemre olyan lett a hajam amilyet szerettem volna egyenes, táplált, puha könnyű 👌 szóval nekem bejött mondom, remélem így marad mert akkor örökre barátok leszünk

Bioderma Photoderm Max Színezett Krém SPF50+

Bioderma Photoderm Max Színezett Krém SPF50+
2019. június 19.

Nekem ez is bejött....a világos színére írjátok, hogy rendkívül gyenge, hát akkor lehet Én vagyok az egyetlen vámpír, de nekem evvel a krémmel kellemes "napcsípte" bőrszínem van :D az állaga könnyű fluid nem ragad nehezül el a pofin nem zsírosít, aránylag tartós is és a fényvédelem is rendben van! A por alapú púder és pirosítóval az állaga miatt kicsit bajban van, bár ha valaki tud bánni a kétféle állaggal ez sem okoz problémát, Én vettem krém pirosítót és meg is oldottam:D nem nagyon van belőle minta a patikákban, de ha nagyon nem jó még egy alapozóval összekeverhető és akkor már passzol minden igényhez.

Uriage Bariesun Kompakt Púder SPF50+

Uriage Bariesun Kompakt Púder SPF50+
2019. június 19.

Még senki nem írt véleményt? hogy lehet :) Nekem eddig az egyik legjobb, nagy a szerelem. A világos szín tökéletes is jól illeszkedik a bőrömhöz tartóssága nyári 35 fok felett olvadós, de korrigálható emiatt nem vonok le tőle pontot, aránylag sokáig is elég, pirosítót is bírja, ha krémes, ha por. Magas fényvédelem miatt kerestem valamit és a krémes állagával a kompakt kiszerelésével ár érték arányban verhetetlen.

Michael Kors Turquoise EDP

Michael Kors Turquoise EDP
2019. június 19.

Nem olyan régen sikerült jó áron ;) hozzájutnom és azt kell, hogy mondjam ismeretlenül, de örülök, hogy összehozott minket a sors! Illata finom tartóssága nyári 30 fokban olyan kb. 5 óra...és mindenkit megnyugtatok NINCS uborka"szag" :D

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló
2019. június 19.

Csodálatos ez a krém....nekem a legvilágosabb szín tökéletes:) a tartóssága is hibátlan reggeltől-estig bírja, nekem, ha bele akarok kötni egy bajom van, hogy SPF25 és nappalra nyáron kevés, de azért van belőle otthon, ára is megfelelő mivel kevés kell belőle!

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. április 8.

Őt is megvettem, evvel a termékkel is megvagyok elégedve, tényleg matt száraz semmi zsír csillogás;) és lehet rá Én pl.: púderezek, de ha nem akkor magában is szép egyenletes bőrszínt kölcsönöz. Első pár napban nem mondom, hogy nem volt száraz a bőröm sőt voltak kis pattanások meg egy göbös de az lehet mástól vagy amúgy is érzékeny a bőröm a változásokra, de semmi mást nem tapasztaltam! Nagy meleg kánikula még nem volt, hogy arról is írhassak, de eddig egy teljes napot kibírt. Gazdaságos is mert kevés kell belőle, az alkoholos illat hamar elillan...és utána matt az egész arc:), Én úgy vagyok vele, hogy ezekből a termékekből sosem árt, ha többféle van más más színnel faktorral stb. mert mindennap más. Tehát nem bántam meg, hogy megvettem annak ellenére, hogy nem mindennap használom.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. április 8.

Ahogy megláttam a hirdetést még el sem olvastam az itteni véleményeket már akartam:D, utána persze elolvastam a véleményeket és egyetértek, de velem valahogy még sem működik vagy még nem jöttem rá, hogyan lehetne a legjobb. A "természetes 01" színt választottam az rendben van, hála az égnek hibátlan a bőröm, de elsőre kézzel kentem fel, mintha semmi nem lenne az arcomon másodjára már a hozzá kapott szivaccsal, avval sokkal jobb, a hatása először tényleg olajos utána pillanatokon belül púderes száraz szinte issza a bőr(öm) és itt a bibi, olyan mintha sosem lenne elég amit felkenek és napközben észrevettem, hogy akár alá krémezek akár nem.... száraz-foltok jelennek meg az arcomon, reggel este krémezem/olajozom az arcom a krém előtt is termál vizes spayt használok és még is olyan, mintha sosem kenném az arcom:/ ez egy kicsit frusztrál és kellemetlen, de mondom lehet még nem jöttem rá, hogy a legjobb számomra a tartósságot hozza a matt hatást is. Nem rossz, nem vonok le pontot mert mindenki más a bőre és lehet nekem felvitel előtt többet kell foglalkoznom a bőrömmel vagy más krémet alákenni stb. De egy próbát megér, aki ilyenre vágyik, mert egy "gagyi" alapozó sem olcsóbb és ez még is csak jobb összetevő szempontjából és 50+ faktoros(!).

Isana Hydro Booster Szemkörnyékápoló Tapasz

Isana Hydro Booster Szemkörnyékápoló Tapasz
2019. április 8.

Jó jó, de nem jobb, mint a DM balea beauty változata....olyan kilehet egyszer próbálni, de olyan érzése van az embernek, mintha nem csinálna semmit száraz és ragad, elhasználom, de nem veszem újra ebben a DM-essel ellentétben 6*2 párna van 999.- de inkább a kevesebb több, szóval a DM 3*2 999.- kell venni, ha hatást szeretnénk elérni.

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém
2019. március 20.

Barátkozunk, első randink után pozitív a véleményem, lesz második randi is:D Én nem kimosandó balzsamként használtam, balzsam helyett, amúgy a kókuszos sampont és balzsamot használom és hozzá hajolaj (TULASI) ....de most a kókuszos balzsam helyett ezt kentem fel. Az illata finom bár nehezményezem, hogy ennyire mentes vegán termékbe, minek parfüm??? nem zavaró, de MINEK? :) Aki mentes termékeket használ vagy vegán fel van készülve, hogy más állagban, illatban minden, így nem értem tényleg:D nem vonok le pontot, mert szerencséjére tényleg finom az illata. Megéri az árát, hetente egyszer mosok hajat hála az Égnek rengetek sűrű hosszú hajam van és nekem fontos mit kenek rá! Sokkal kezelhetőbb, puhább fényesebb a hajam ettől is nekem nem zsírósodik tőle (sem).

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2019. március 20.

Argánolaj is a barátnőm:D Nagyon szeretem...a Beauty szérummal felváltva használom és bevált, sokkal szebb teltebb a bőröm, vizes kézzel vagy termál vizes spray használat után használom. Az a jó ezekben az olajokban, hogy tényleg széles spektrumú a felhasználhatósága: haj, arc, test és ha lejár akkor sem vész kárba Én akkor használom sarokkrémmel együtt vagy cipő olajozásra vagy bőrkabát "frissítésre" bár ez eddig csak másik olajnál fordult elő...nem tudtam elhasználni egy év alatt mindennapos használat mellett:D szóval bőven megéri az árát!!!