Szépség

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Herbsgarden Bőrvédő Levendula Krém

Herbsgarden Bőrvédő Levendula Krém
2019. augusztus 1.

Nálunk ez a család egyik kedvence! Nekem mindig a táskámban van, kézkrémnek használom. A párom gyorsan leég, megpirul egy kis napfénytől, ő az arcát, karjait keni vele. A gyerek pedig tudja, hogy ez a krém csodaszer, ha elcsúszik biciklizés közben egyedül is bekeni, 1-2 nap alatt nyoma sem marad a sérülésnek, a napégette bőr gyorsan enyhül. Szeretjük!

Herbsgarden Hialuron Szérum

Herbsgarden Hialuron Szérum
2019. augusztus 1.

Időszakosan használom a Hialuron szérumot. Inkább kúraszerűen 1 adagot elkenek a krém alá. Látványos a változás. Szeretem, mert 4 féle rózsakivonat van benne. És teljesen bio a termék. Nekem ez sokat jelent! Nagyon jó kombinálni a hidratáló pakolásukkal.

Herbsgarden Színezett Nappali “BB” Krém

Herbsgarden Színezett Nappali “BB” Krém
2019. augusztus 1.

Nappalra csak ezt használom! Igaz kenek alá mindig szérumot! Zöld tea hidrolátumot tartalmaz, ami feszesít, és tigrisfű kivonatot ami csökkenti a ráncok mélységét. Az argánolaj korunk egyik legjobb ránctalanítója. Az illata púderes, vanília és citrom illóolajból izolált természetes illat. Nagyon pici kell belőle, sokáig elég, és igazodik az én hófehér bőröm színéhez is, pedig sötétnek tűnt az első látásra. A színét nemcsak a pigmentek, hanem a növényi kivonatok is befolyásolják. Igazi gyógynövényeket tartalmazó termékek. Szeretem, színharmonizáló krém nélkül sosem indulok el otthonról.

Herbsgarden Éjszakai Regeneráló Krém

Herbsgarden Éjszakai Regeneráló Krém
2019. augusztus 1.

Kedvenc éjszakai krémem. 7 bio növényi olajat tartalmaz, regenerálja a nap fáradalmai után az arcbőrt. Kisimítja a ráncokat. Imádom, a kedvencem. AZ illatát is szeretem, olyan virágosan édeskés. A legjobb döntés ez az éjszakai krém!!!