szeretemafankot

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kylie Jenner Cosmic

Kylie Jenner Cosmic
2024. április 22.

Megszaglásztám Douglasban, nekem szerelem volt elsőre. Igazi tiszta, kellemes, nőies illat. Ezek az erős, émelyítő illatok, mint a Good Girl és társai számomra orrfacsaróak és fáj tőlük a fejem. Ez viszont olyam, mint egy szellő. 🥹🫶 egyetlen dolog nem tetszik benne, 2 óra után púderes lesz és szerintem az öregnénik illata a púder. De ezt leszámítva tökéletes.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra Mandulaolajjal
2024. március 22.

Illata és hatása is kiváló. Olyan kellemes érzés vele hajat mosni, nyílván kell utána balzsam, hisz ez csak nyomokban tartalmaz, de éppen elég arra, hogy a fejem tetején ne legyen túl száraz a haj, ahová, amúgy sem kennék balzsamot. Én nagyon szeretem, évek óta használom a kókuszos társával együtt.

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték
2024. március 22.

Akiknek tönkre tette a haját, érdekes mód mind szőkék. Szerintem itt nem a hajfesték volt a gond, hanem a szőkítés...
Az én tapasztalatom pozitív, 5.00 árnyalattal festettem be a hajam és egy csodaszép sötétbarna színt kaptam. Nem szúros a szaga, nem csípett, minimálisan szárít (mint minden hajfesték) Nekem a Yellow Color volt az ez előtti próbálkozásom, na az egy katasztrófa. Napokig fájt tőle a fejbőröm is. Ahhoz képest ez a festék bomba 🙏 szerintem innentől ezzel festem a hajam. Ár értékben is kiváló.

Alfaparf Yellow Hajfesték

Alfaparf Yellow Hajfesték
2024. február 29.

Az új csomagolásos verzójából használtam a 6.53 színűt és bár csokoladé barna néven volt feltűntetve és ez lett volna a cél, helyette gesztenye barna lett. A szín egyebként nem rossz, de na... VISZONT! Olyan brutál száraz lett szegény hajam és fejbőröm!! A fejbőröm húz, éget és semmilyen hajbalzsam vagy pakolás nem segített a hajvégeken. :( Hiába gazdaságos, úgy látom, hogy másokkal is ez történt.

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Testpermet

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Testpermet
2024. január 22.

A társai nem jöttek be annyira, talán a 40-es még egész jó, na de EZ. Beleszagoltam és az első gondolatom, hogy Huuuuh na jó ez kell. Ha ilyen hatást vált ki egy illat, azt biztos nem bánom meg. Édes, krémes és mégis frissitő. Néha naptej beütésű, aztán süti. A nyári napfény és a strand jut eszembe. A napbarnított bőr és egy csini fürdőruha. Szabadon hagyott vállak, szeplős arc. Jó pár parfümöm van, szexi és komoly illatok. Mégis ez a nem túl tartós, gejl illat a kedvencem. Fürdök benne. Alváshoz semmilyen parfüm illatot nem bírok elviselni de ez még ágybabújás előtt is rám került. Vettem egy nagy üveggel. Szerintem amig ki nem öregszem belőle venni is fogom.

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet
2024. január 22.

Ilyennel még nem találkoztam... konkrétan étel illata van. Nem tudnám megmondani, hogy egy parfüm/testpermet. Engen vaníliás popcornra emlékeztet. Szeretem a gourmand illatokat, de ez már túlzás. Pont mozi előtt szaglásztam meg és ultra erős hasonlóság volt a mozis popcorn illat és e között.

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás
2023. szeptember 19.

A Dark brunette árnyalatot vettem meg. Eredetileg a Chroma ID volt a cél, de épp nem sikerült szerezni.
A hajam platina szőke volt, vissza festettem barnára és kezdett lekopni, vöröses lett. Ezzel a csoda pakolással rá mentem egy 15-20 percre és gyönyörű sötét barna hajam lett tőle. Szerintem azoknak akiknek nem használ, alapból sötét barna haja van. Rá van írva az is, hogy ősz hajszálakat nem fedi be. Aki azzal a céllal veszi, hogy a fakuló barna haja gazdag telt barna legyen az nem fog csalódni. Kicsit szárított, ezért kap 4*-ot. A Chroma ID drágább és puha lesz tőle a haj. Más különbség nincs.

Chatler Plaza Hipnotic EDP

Chatler Plaza Hipnotic EDP
2023. május 25.

Nagyon szeretem. Az első 1 órában nekem van benne valami szúrós, erős illat. Intenzív nagyon. Utána elcsendesül és egy meleg, kényelmes illat marad. Olyan puha vaníliás, mintha egy takaró lenne rajtam. Tartósságra pedig elképesztő. Ruhán napokig (még mosás után is megmaradt)bőrön egész nap érezni lehet.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2023. május 19.

Egyszer még fiatalabb koromban sétáltam egy plázában és egy értékesítő rám sózott egy parfümöt, tipikus MLM fajta. Persze utánzat volt, de ezt akkor nem tudtam. Nem voltam különösen jártas a parfümökben, de tetszett az illata. Életem egyik fontos időszakában használtam, elfogyott és kidobtam az üveget. Utána elkezdett komolyabban érdekelni milyen parfümöt használjak és 4 éve kerestem ezt az illatot. Mindenféle próba nélkül random megrendeltem a La vie ste belle parfümöt, mert jókat olvastam róla és tetszett ahogy leírják. EKKORA ÖRÖMÖT 🥰 kibontás után tapasztaltam, hogy ezt az illatot keresem 4 éve és hogy ennek a másolatát imádtam annyira korábban. Számomra tökéletes édes illat, igazán sajátosnak érzem.

Schwarzkopf Gliss Blonde Hair Perfector Sampon

Schwarzkopf Gliss Blonde Hair Perfector Sampon
2023. április 15.

Minden hajmosásnál ezt használom kb 3-4 naponta. Nem szárítja a hajat, nekem az illata is bejön, a hajbalzsam utána elnyomja úgy is. Egy használat után nem feltűnő, de ha mindig ezt használom akkor csodaszép bézs szőke a hajam tőle. Ha abbahagyom és nem használom egyből észre veszem, hogy sárgul vissza a hajam. A többi termékhez képest ráadásul ez természetes összetevőkből van, nem vagyok rá allergiás. Az ára baráti, már a harmadik flakont veszem ♥️