Szeszi009

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2018. december 16.

Kellemes, de se nem kiemelkedő, se nem különleges. Ennyi pénzért és a Lancome logójával igenis legyek tőle Femme Fatale ! Egy erősen túlárazott komfortillatocska!

Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique
2018. december 16.

Mosószappanra(!) emlékeztet,hatalmas csalódás.Hogy azzal reklámozzák,hogy a férfiak megőrülnek ezért az illatért?! Erősen kétlem,ennél vannak ezerszer jobb és dögösebb illatok. Nem azzal van gond,hogy 'régi' , mert vannak valóban klasszikus és időtlen darabok .Ezt most passzolnom kell Jean Paul, pedig szerettem volna szeretni.

Nicki Minaj Onika

Nicki Minaj Onika
2018. május 11.

Kellemes az illata:édes ,vaníliás.Régi Naf-naf parfümökre emlékeztet.

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP

Tartós, különleges- imádom.

Jennifer Lopez Love & Glamour

Jennifer Lopez Love & Glamour
2018. április 27.

Tartós, de nem különleges. Engem nem győzött meg.

Jennifer Lopez Live Luxe EDP

Jennifer Lopez Live Luxe EDP
2018. április 27.

Engem az Escada-féle illatokra emlékeztet. Kellemes és tartós.Nyárra tökéletes.

DKNY Red Delicious EDP

DKNY Red Delicious EDP
2018. március 26.

Tipikus "biztonsági játékos" , pont ez a hibája is.Kellemes, friss illat , átlagosan tartós.Ár-érték arányban is jó, ha nagyobb kiszerelésben veszem.

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted
2018. március 26.

Régóta vágytam rá, elég nehezen találtunk egymásra , mert alig lehet belföldön kapni.Négy csillagot azért kap, mert egyszerű parfüm.Ettől függetlenül nőies ,tartós , vaníliás illat.

Jessica Simpson I Fancy You

Jessica Simpson I Fancy You
2018. január 21.

A pozitív vélemények miatt vettem meg. Nem kellemetlen és tartós, de semmi extra.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2018. január 9.

Nálam sajnos nem működik, ismerek olyat akin igen és rajta finom illat,de semmi extra...Rajtam az illata sajnos órák után sem javul.Tény ,hogy tartós és nem tucatillat . Az árát nem éri meg , de a Chanel marketingesei jó munkát végeznek , ezért alakulhatott ki ekkor 'Mademoiselle kultusz'. Ha mégis meg szeretnéd vásárolni, előtte teszteld le szerintem.