széva

Regisztráció dátuma: 2012. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Essence Cool Collagen Plumping Lipstick

Essence Cool Collagen Plumping Lipstick
2022. augusztus 5.

Megláttam a pirosat és meg kellett vennem....csak vékonyan kenhetem , de olyan szép :-)

Kell a púder! 230 Ecset

Kell a púder! 230 Ecset
2022. augusztus 3.

Az első ecsetem a márkától. Igényes jó fogású , puha és nagyon tetszik a formája. Még próbálgatom ....

Catrice 48H Power Stay Brow Gel

Catrice 48H Power Stay Brow Gel
2022. augusztus 2.

A középső árnyalatot vettem meg. A szín pont jó ,illetve a szemöldököm elején kevésbé szeretem ha sötét oda kicsit teszek és azt dolgozom el ecsettel. Egész nap tart ,nem kell vigyázni, hogy el ne vakarjam vagy hozzá ne érjek. Egyébként is szeretem a márka szemöldök termékeit, de ez túl tesz az összesen ! Én este maradéktalanul leszedem így nincs esélye 2 napig fennmaradni, de ezt nem is várom el. Pillanatok alatt feldobja a szemöldököm! Azért majd egy nap mikor nem dolgozok itthonra kipróbálom az aplikátorát is ....hátha jó lesz :-)

Elég jól használható az aplikátor, lapos a kialakítása így a szemöldök vékony fele is rajzolható vele.

Egy ideje csak teszek egy pöttyöt a szemöldököm közepére és egy ferde szemöldök ecsettel eldolgozom , pont elég rá és természetes hatást lehet elérni vele. Nagyon szeretem továbbra is!

Áprilisban kezdtem el és most fogyott ki. Már újra vettem és csak ezt használom, mikor már fogyóban van sokkal egyszerűbb felkenni, de így sem rossz csak vigyázni kell ne adagoljuk túl. Számomra a legjobb szemöldök formázó, színező!

Versace Dylan Turquoise EDT

Versace Dylan Turquoise EDT
2022. július 5.

Nem magamnak vettem , de kipróbáltam. Nagyon szép illat szerintem. Igaz, hogy nem tart 4-5 óránál tovább, de addig nagyon kellemes. A leszáradásban van egy kis chanel érzés nekem. Nyárra szerintem megfelelő illat.

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+
2022. június 24.

Az én bőröm nagyon szereti! A sötétebb szint vettem meg. Elég nehéz volt először felkenni, de már kezdem megszokni. Viszont nem ül be a ráncokba az biztos és én szebbnek látom a bőrképem. Mintha a ráncaim kevésbé látszanának. Így nyáron nem fogok alapozót használni. Én vizes kézzel dolgozom el és ha valahol kell picit még oda kenek.

Ami még jobb ha a színezetlen változattal keverem fele fele arányban és kézzel mint egy arckrémet kenem fel. Így természetes a hatása. Ja és nem nagyon kell alá hidratáló krém a szérumok után, ez pont elég nekem.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2022. június 21.

Nyáron az orromat nem tudom normálisan lealapozni mindenen átütnek a pórusok. Tettem egy próbát és csodák csodája sikerült. Ez egy szuper kis cucc!

vettem még egy színt kicsit sötétebbet. Sajnálom, hogy nem vettem már korábban.

Eucerin Sun Oil Control Színezett Napozó Krém-Gél SPF50

Eucerin Sun Oil Control Színezett Napozó Krém-Gél SPF50
2022. június 12.

Photoaging control tinted az én fényvédőm , most látom ez nem az.

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj
2022. június 12.

A sminket leszedi, igaz én vízálló sminket nem használok. A bőrömön semmi irritációt nem okozott eddig. Első lépésként használom. már 2x újra vettem.

Isana Argánolaj Tusfürdő

Isana Argánolaj Tusfürdő
2022. június 5.

Nem rég adták ki, de már 3. flakont használom. Ez mindent elmond gondolom. Nagyon jó illata van és nem viszket a bőröm a használata után. Lehet, hogy nyáron frissebb illatokat veszek majd de remélem ez nem limitált kiadás lesz.

Thierry Mugler Angel Nova EDP

Thierry Mugler Angel Nova EDP
2022. május 24.

Nekem tetszik! Rajtam nem annyira édes sokkal jobban dominál a fás vonal. Imádom a fás illatokat. Kicsit emlékeztet a Hot Couture Eau de Toilette Givenchy parfümjére amit évekig használtam és most van egy tartalék palackom. Ez is olyan bódító málnás csoda. Ha a két csuklómon felváltva szagolom akkor érezhető az angel különös benzoés fás illata .