szigabika

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Color Care & Protect Sampon

Nivea Color Care & Protect Sampon
2018. június 3.

Nekem hennával van festve a hajam, de nem tapasztaltam, hogy ennek hatására tartosabb lenne a festés (lehet, hogy arra nem is alkalmas, ezt nem tudom). Szép puha lett tőle a hajam, kellemes illata volt. Nem veszem újra, mert egy olyan vásárlás eredménye, amikor nem volt más sampon kapható és kellett valami.

Balea Professional Coffein Balzsam

Balea Professional Coffein Balzsam
2018. június 3.

Nem tapasztaltam, hogy amíg ezt használtam megerősödött volna a hajam, de teljesen megfelelt egy hajbalzsamnak. Semmi extra hatást nem figyeltem meg a használata után, nem fogom újra vásárolni. Az ára nagyon baráti.

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2018. június 3.

Gyorsan szárította a körömlakkot, viszonylag hamar repedések keletkeztek a felületén, ami eleggé megcsúnyította a manikűrt. Elég olcsó, de nekem a beszerzése nem egyszerű, uh valószinűleg nem fogom újra vásárolni, sajnos nem is tudtam elhasználni teljesen, mert nagyon besűrösödött a végére.

Rexona Motionsense Active Shield Fresh Antibacterial Odour Protection

Rexona Motionsense Active Shield Fresh Antibacterial Odour Protection
2018. május 13.

Szeretem a rexona deokat, ez is bevallt. Kellemes illat és hatékony is.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2018. május 13.

Bb krém fölé használtam, jól mattitja az arcom. A nap feléig ki is bírja es nekem ez meg is felel. Kevés termeket szoktam felvinni, hogy ne maszkosítsa el az arcomat.

Yves Rocher Collection Été 2017 Tusfürdő

Yves Rocher Collection Été 2017 Tusfürdő
2018. május 13.

Nagyon finom illatú tusfürdő, jó érzés volt használni. Amit egy tusfürdőtől elvár az ember azt hozta is, a plusz az illata volt, ami miatt szerettem hasznalni. (Ajándékba kaptam)

The Body Shop Pink Grapefruit Tusfürdő

The Body Shop Pink Grapefruit Tusfürdő
2018. május 13.

Finom illatú termék, teljesiti ami ígér. Átlagos tusfürdő, kicsit túlárazott.

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon
2018. május 13.

Kellemes illata, kevés is elég belőlle a hajmosashoz. Én a balzsammal együtt használom és így jó puha és kellemes tapintású lesz a hajam. Sose használok csak 1 sampont, így nem tudom hosszú távon milyen vagy huzamosabb ideig használva, viszont heti 1 használat esetén (2x mosom a hajam) teljesen jól bevállt. Nem zsírosít és nem szárít. Én megszerettem.

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél
2018. április 2.

Semleges illat, jól habzik es nem irritál. Teljesen jól bevallt.

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2018. április 2.

Az adagoló fej nem túl praktikus, nagyon sok termek jön ki egyszerre a flakonból. Nekem elnehezítette a vekonyszálu hajam. Illata kellemes, de nem hiszem, hoyg újra vásárolnám ezt avterméket.