SzilAnn

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. június 29.

Nagyon szerettem volna szeretni, de a "testvéreivel" együtt irritálja a szemem és önmagában szárítja a bőröm.

Önmagában tehát használható, de szeretek legalább egy szérumot felvinni a bőrömre a naptejek előtt, ez pedig ennél a krémnél nem opció. Szörnyen kukacosodik és elválik a bőrömtől, nem szép látvány. Azt gondolom, hogy hasonló áron ezt nem tolerálnám más terméknél sem. Nem fogom újravenni, sem pedig ajánlani.

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2021. június 25.

Először a tesóját, a pigment control-t próbáltam ki, amivel sajnos nagyon elégedetlen voltam. Ez a termék ahhoz képest sokkal kellemesebb. Jobban tetszik az állaga, a hatása a bőrömön, de sokszor, ha megfelelő mennyiséget viszek fel kukacosodik. Sokféle trükköt próbáltam ez ellen, de sajnos az én bőrömön így viselkedik a termék.

A hátulütő, ami miatt biztosan nem veszem újra az az, hogy borzasztóan csípi a szememet. Úgy gondolom az teljesen egyéni, hogy kinek mi irritálja a szemét, de érdemes ezzel számolni! Elhasználtam lelkiismeretesen.

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50
2021. június 25.

Nagy reményeket fűztem ehhez a naptejhez, de sajnos nekem csalódást okozott. Egyrészt rettentően pattanásosodtam tőle, másrészt rettenetesen zsírosodott tőle a bőröm. Szeretem, ha a naptejemtől vagy a hidratálómtól van egy kis fénye az arcomnak, de ez kifejezetten csúnya volt. Lelkiismeretesen elhasználtam, de nem venném meg többet.

Döntő érv még, hogy borzasztóan csípi a szememet. Úgy gondolom az teljesen egyéni, hogy kinek mi irritálja a szemét, de érdemes ezzel számolni!

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2021. június 25.

Ez az egyetlen olyan termék, ami rendbe tudja hozni az állandóan száraz és repedezett ajkaimat. Szeretném majd kipróbálni az ajakápoló változatát is. Estére használom, és ha ezt a kis rituálét minden vagy minden második este elvégzem, számomra csoda történik. Száraz bőrfelületekre, kozmetikai kezelés után is nagyon jó szolgálatot tesz, igen sokoldalú. Jobban szeretem, mint a sima vazelint, ez sokkal elegánsabb formula. A pici kiszerelést vettem eddig belőle, de lehet beszerzek egy nagyobbat is, hogy a lakás minden zugában eldughassak belőle egyet

Eucerin Urea Repair Plus 5% Urea Kézkrém

Eucerin Urea Repair Plus 5% Urea Kézkrém
2021. június 25.

Egy tubus után ez lett a kedvenc kézkrémem. Én nagyrészt este használom, vastagon bekenve a kezeim. 2-3 nap alatt megszüntette a körömágy körüli keményedéseket, még a körmeim is ápoltabbnak hatottak tőle. Napközben nekem nem hagy zsíros érzést, így ezzel sem okoz gondot. Nem hiszem, hogy visszatérek bármi egyéb kézkrémre ezek után! Az illata semleges, nem parfümös,megértem, ha ez valakinek hátrány, de nekem nem befolyásoló tényező.

Alpecin Koffein Hajszesz

Alpecin Koffein Hajszesz
2021. május 1.

Esküszöm, bíztam benne, hogy csodaszerre találok. Kitartóan alkalmaztam nagyjából 4-5 hónapig, de semmi pozitív hatást nem tapasztaltam. Amit tapasztaltam az negatívum. Könnyen zsírosodó, korpásodó haj, ami abból a szempontból is bosszantó, hogy az én esetemben a végek mindig szárazak. Erős illata van, akár szagnak is mondhatjuk. Mellesleg nem gondolom, hogy az illatanyagok segítenének a hajhulláson.

A csepegtetője borzalom. Oké, lehet használni, de rettenet kényelmetlen. Vettem egy kis üveget, spriccelő fejjel, és egy idő után áttöltöttem a könnyebb használat miatt. Viszont ez a sok hűhó semmiért.... Nem érte meg.

Alpecin Sport Koffein Sampon CTX

Alpecin Sport Koffein Sampon CTX
2021. május 1.

Drága termék. Főleg ahhoz képest, hogy folyamatos használat mellett sem segít a hajhulláson. Ami a legrosszabb benne, hogy nem csak zsíros, de korpás is lett tőle a fejbőröm. Az biztos, hogy megszenvedtem vele a 3 hónap próbaidő alatt. Még el sem fogyott, de inkább vettem más sampont.

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2021. május 1.

Finom illata van, de a hajam állapotán semmit sem javított. Pozitívumként írom, hogy rosszabb sem lett a helyzet! El fogom használni, ha továbbra sem lesz negatív hatása, de nem hiszem, hogy újravenném. Az ára a kategória tekintetében jó, de ha nem látok pozitív irányú változást, biztosan nem költök rá.

Ardell Professional Brow Pomade

Ardell Professional Brow Pomade
2021. május 1.

Sajnos nekem nem lett a kedvenc pomádém. Azért 3 csillagot megérdemel, mert lehetséges, hogy egy régóta a raktárban porosodó darabot kapta. Az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Amikor megérkezett, nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, de nekem az állaga túl kemény volt és egy fél év alatt elkezdett erősen beszáradni. Az elején nagyon szerettem, de elvette a kedvemet, hogy milyen hamar szinte használhatatlanná vált. Mindemellett amikor használtam nagyon tartósnak bizonyult, tehát ez pluszpont.

Gondoltam rá, hogy még egyszer megrendelem más felületről, mert az volt az érzésem, hogy ha ennyien nyilatkoznak róla pozitívan, valószínű, hogy az én kiárusításon vett darabom nem a legfrissebb. Mindenesetre emiatt még nem szántam rá magam, hogy újravegyem, csak azért, hogy bizonyos legyek abban, hogy nem jó minőségű darabot kapta. Ha mégis vennék újból, mindenképpen frissítem a az értékelést!

Artdeco Szemhéjpúder

Artdeco Szemhéjpúder
2021. április 30.

Sajnos én leszek az aki le kell hogy pontozza ezt a terméket. Aláírom, egyes árnyalatai nagyon szépek és jól használhatók. Ez főként a barna és lila/rózsás árnyalatokra vonatkozik. Azonban a többi árnyalatra szinte semmi pozitívat nem tudok mondani. Legelőször is, a legtöbb embernek vannak kisebb csinosabb palettái, amelyekben azért találni szép csillogó és mély barna, natúr színeket, kiegészítő árnyalatokkal együtt. Szerintem emiatt is felesleges megvenni egyenként ezeket a kis apróságokat. Másrészt a legtöbb szín nem túl lenyűgöző számomra. A fehér krétára emlékeztetett állagban és színben is, a kék és zöld szinte szürkének hatnak, nem túl gazdagok színeikben. Ha pedig megvesszük azt a 3 színt, ami valóban jó és használható, esetleg még nincs hasonló a kollekciónkban, ahhoz szinte felesleges palettát venni, így pedig elkallódik, nem jó érzés tárolni ezeket az apróságokat.