Szilva

Regisztráció dátuma: 2012. január 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Treasures Of The Desert Kézkrém Marokkói Argán Olajjal

Avon Treasures Of The Desert Kézkrém Marokkói Argán Olajjal
2016. május 20.

Pont ezt kerestem, a hagyományos avonos kézkrémek eddig nem jöttek be. Tetszik hogy kis kiszerelés, hogy órákig érezni azt a szuper illatot kézmosás után is, jól szívódik be és keveset kell belőle használnom, hogy jó legyen a bőrömnek. Remélem marad, venni fogom.

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém
2013. január 13.

Nagyon keveset teszek a kezemre egyszerre (kb 1 cm csíkot összesen a kettőre), így gyorsan beszívódik és intenzíven hidratál, gazdaságos is, és nem is marad utána zsíros érzet. A legjobb kézkrémem télre!

Avon Urban Flowers Tokyo

Avon Urban Flowers Tokyo
2012. augusztus 3.

Imádtam, a kedvencem volt, sajnos már nem kapható... akinek még van és nem buggyant meg, nem szereti, pláne ha bontatlan, megvenném!

Avon Color Trend Körömmatrica

Avon Color Trend Körömmatrica
2012. július 21.

Nagyon jó kis matrica, sima manikűrön, körömlakkon és műkörömben is szép és tartós! Olcsó, de kár hogy nincs többféle minta és szín.

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)
2012. május 29.

Az iced latte lakkot vettem meg még pár hónapja, most volt alkalmam kibontani és lakkozni. A színe nagyon el van találva, de annyira sűrű, nem tudom, hogy nyitogathatták a boltban, vagy nálam van túl meleg, viszont nem tudom szépen csíkmentesen kenni, mert a húzás után a széle már száraz. Pedig elég lenne egy réteg is, mert jól pigmentált, de az ecset maga belehúzza a csíkot... Ellenben a 2. réteg nehezen szárad, már fél órája itt meditálok vele, alig merek írni. A színe miatt 4es, mert az viszont szuper.

Essence Sun Club Bronzosító

Essence Sun Club Bronzosító
2012. május 26.

Nemrég vettem kifejezetten kontúrozáshoz, azóta imádom! A világosabbik (Blondes) árnyalatot választottam, nem sárgás, nem vörös és nem koszos barna. Szinte minden nap ezt használom, télen is el fogja bírni az arcom mert nagyon jól építhető. Essence lila púderecsettel használom, Missha Signature BB van alatta és Dodo púder fölötte, nekem így tartós (még izzadós időben sem jön le!!) bár lehet, hogy ez a Dodo púder érdeme, mindegy, a termék szerintem 5 csillagos, nem is keresek tovább.

Maybelline Affinitone Korrektor

Maybelline Affinitone Korrektor
2012. május 19.

Nagyon tuti, akciósan vettem a dm-ben, elég jól fed mégis természetes. Ennél maradok!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2012. május 19.

Barátom extra extra cserepes szájára vettem neki egy ilyet, kérdeztem a véleményét: kinézetre, állagra plakátragasztó, és csíp. viszont semmi mást nem használ, mert annyira jót tesz neki, nem is kell gyakran kennie. Egyszer muszájból én is kipróbáltam nagyon csíp de valahogy tényleg jót tesz. Azért csak végszükség esetén fogom használni.

Avon Színezett Ajakápoló

Avon Színezett Ajakápoló
2012. április 28.

Nekem új van: RED árnyalat, aminek nagyon halvány, irizáló fénye van, emellett gyöngyházas csillámos. Féltem tőle, hogy függőséget okoz vagy szárít majd, legnagyobb meglepetésemre egyik sem! Remekül hidratál, egyenletesen kopik, jól mutat, rúzsozni nehezen lehet rá, viszont + szájfénnyel nagyon jó kis színeket lehet összehozni vele. Szerintem próbáljátok ki az újat!

Avon True E-vitaminos Körömágybőrápoló

Avon True E-vitaminos Körömágybőrápoló
2012. április 21.

A körömágybőr ápolása mellett nekem eléggé megküldte a körömnövekedést is, műkörmöt viselőknek emiatt nem ajánlom:) viszont aki épp leszedette, vagy körömnövesztésben van, annak mindenképp!